Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy ne fogdosso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne fogdosson állandóan a 11 éves keresztfiam?

Figyelt kérdés

Eleinte csak szexuális megjegyzéseket tett a külsőmre, amit mindig is szóvá tettem hogy fogja be és ne mondjon ilyesmiket, de csak röhög ezen meg nyerit olyankor mint egy őrült.

Mostanra már annyira elfajult ez hogy tapizgat minden büntudat nélkül a cicimet, fenekemet, lábaimat és hiába szólok rá meg orditok ő ezen csak röhög mint egy idióta! Pisilni sem tudok miatta, se zuhanyozni. Dörömböl az ajtón meg csúnyákat szór rám hogy mit csinálna velem.

Én nem tudom ez hogy alakult igy ki!

A szerencsétlenségben a szerencse hogy csak akkor teszi mindezt ha kettesben vagyunk ill. amikor rám bizzák a szülei hogy vigyázzak rá és vagy én megyek náluk vagy elhozzák nálam a kanos keresztfiamat, de már nagyon gondolkozom hogy lerázom magam róluk mert borzasztó ciki és nem merek szólni a szüleinek mert még én leszek majd a bajban mert szexuálisan zaklatom, mert mi lesz ha a fiú menti a bőrét és rám fog majd mindent???

Még a végén én leszek a k...va!

Szülei is olyanok hogy b...nak mindenre!

Tiszta ideg vagyok! Hétvégén vigyáznom kellesz rá megint!

Fel fogom pofozni vagy nem tudom mit csináljak vele...

Volt ilyen pasim, felpofoztam és megjavult, de egy taknyos nem érti meg akkor sem!


2022. szept. 7. 08:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/116 anonim ***** válasza:
77%

kit érdekel a félreértés?

Úgyis mindenki azt hisz majd amit hinni szeretne.


ha le van videózva, felvéve mit művel, akkor meg annyira rohadtul száz százalékig egyértelmű.


Azt BÁRMIKOR meg lehet mutatni a szüleinek, vagy a gyerekvédelmieknek.


Persze le lehet élni így is egy életet hogy saját magad alárendeled majd mindig egy másik családnak csak mert valaki jóban van valakivel. És kedvükre használhatnak, anélkül hogy egy pillanatra is önmagad lennél.

2022. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/116 anonim ***** válasza:
21%
Lefeküdtetek végül?
2022. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/116 anonim ***** válasza:
27%
Tuti
2022. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/116 anonim ***** válasza:
55%
Mi újság??
2022. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/116 anonim ***** válasza:
18%
Azóta is Józsika kukacáról fantáziál a kamus kérdező.
2022. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/116 anonim ***** válasza:
100%

"egy elkövetett hibám miatt még a sulis koromban..."


Miért gondolom azt, hogy ez az elkövetett hiba is szexuális jellegű, és épp egy gyerek illetve egy felnőtt közt történt?

márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!