Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan lányok és nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lányok és nők, akik egyedül, vagy pl kutyával, macskával élnek, mondván hogy az sokkal hűségesebb mint egy férfi, mert pl sokat csalódtak pasiban:. nem kívánják a szexet?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 08:32
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Jól beszélsz. Mondjuk szerintem a gilisztát sem kell esőben elvinni az útról, mert a giliszta majd megvédi magát, megvan erre az ösztönük. Láttam már gilisztát, sünt, békát, macskát is éppen az autó előtt átérni az úton. Ez nem véletlen, ők is okosak, vagyis ösztönük van. Fontos különbség! De amúgy igazad van.
2022. szept. 6. 22:26
 52/57 anonim ***** válasza:
67%
Kívánják, csak őket nem kívánja még a kutya sem.
2022. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
15%

52. Ez igen, most megmondtad :D


Mondjuk jogos, férfiak között sincs sok Adonisz. :)

2022. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
66%
Nem megmondásról van szó, hanem tényekről. Tudom hogy vannak megragadnak a gyerekkornak abban a fázisában amikor nemek szerint elkülönülnek, és megy a fúj lányok, meg fúj fiúk de nem mindenkinek ekörül forog a világ. Meg egyébként ki beszélt egyáltalán a kinézetről. Egészen egyszerűen arra gondoltam, hogy ezekre az "én a tamagotchi csirke barátommal élek, mert ő ha hiszed, ha nem jobban tud szeretni mint bármelyik ember, és nem bánt meg [[[még jó hogy]]]" emberekre, és a gyerekes, életképtelen sirámaikra egészséges ember egyszerűen nem kíváncsi. Ha férfi, ha nő, nem és kész. Vagy te ezt hallgatnád? Akármilyen kontextusban kéne ezt hallgatnom, otthagynám. Hát hozzál le mást az életről, vagy éljél együtt inkább a kétcsíkos hegyiszitakötő barátoddal, és hagyjál másokat békén tényleg mindenkinek jobb így.
2022. szept. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 lizzi77 ***** válasza:
0%
Elég világosan leírta a kérdező, hogy tulképpen az a baja, hogy a csaj, akinek szerinte őt kellett volna ölelgetnie,helyette inkább a saját kutyáját ölelgette... Egyébként nem értem, mire számítottál, rákacsintasz a leányzóra,aki egyből a nyakadba ugrik, és közben kib*ssza az eddig bent tartott, szeretett állatát a kert végébe láncra, csak mert szerinted így való? És még csodálkoznak az ilyen EQ nukuk....
2022. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:

55

Finoman szeretném jelezni, hogy amit írtam, az csupán fikció, nem történt ilyen. És nem, nem várnám el egy kutyaszerető lánytól, hogy engem szeressen, csupán annyit írtam, hogy nem tudnék megölelni senkit, aki most engedte el a kutyáját a karjaiból. Ennnyi, és hogy nem helyeslem, ha valaki az emberi kapcsolatokat állatszeretettel próbálja pótolni csak azért, mert fél a csalódástól ezért inkább bezárkózik és elhiteti magával, hogy a kutyája jobban szereti mint azok a sötét bunkó barom férfiak vagy nők. De persze minek magyarázkodom, a magadfajták mindenbe mindent belemagyaráznak és kiforgatják a másik szavait, csakhogy úgy tűnjön, mintha nekik lene igazuk.

2022. szept. 7. 19:45
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbben kívánják, kevesebben nem. Megoldják kézzel vagy segédeszközzel. Egy kis részük meg vagy aszexuális lesz vagy megoldja a háziállattal. Nem poénból írom, valóban így van. Általában átmeneti állapot amúgy is.


A szeretet meg párkapcsolat helyettesítés meg eléggé kettős dolog. Akinek szüksége van emberi társra annak nem lesz helyettesítője, legfeljebb ideiglenesen vagy gyötrelemben élve. Akinek nincs szüksége emberi társra az viszont teljesen boldogan ellesz a háziállatával is. Lehet itt nagy arccal okoskodni a szeretetről meg a párkapcsolatok fontosságáról ahogy 1-2 ember tette visszább, de aki valóban jól érzi magát emberi kapcsolat nélkül, az valóban boldog is lesz emberi kapcsolat nélkül. Nem olyan nehéz ezt megérteni, csak egy kis érzelmi intelligencia kell hozzá.

2023. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!