Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a pesti nőismerőseim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pesti nőismerőseim akik időnként nem csak külföldi de bp-i luxusszállodákból is posztolnak az instajukra, azok prostik?

Figyelt kérdés

Persze mindegyik képen csak ők maguk látszanak.


Vagy más megfejtés is van?



2022. aug. 20. 15:28
A kérdező szavazást indított:
Szinte biztos, hogy azok, igen
Egyáltalán nem biztos, én is megszállok néha helyi luxusszállodákban csak a változatosság kedvéért
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kihívó ruhában?Akkor azok.
2022. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kihívó, inkább elegáns
2022. aug. 20. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Aki instázik az mind prosti. Igazából mindenki az, csak más-más testrészünket áruljuk pénzért.
2022. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Meg állandóan a szép szobát, meg a szép kilátást meg a kezükben a drága koktélt posztolják.


Nem teljesen értem hogy mit akarnak ezzel mondani?

2022. aug. 20. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak a bárba mennek, isznak 1 kávét, majd tolnak 1-2 szelfit. Így 1000-ből megvan a látszata, hogy ők ilyen helyeken mozognak.
2022. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

nyilván.

mi mást keresne egy irodista marika egy elit szállodában mégis...?

sok nő csinálja, hogy felrak magáról mindenféle képet, és várja, hogy mikor jön egy üzenet, egy "diszkrét", gazdag vénembertől

aztán, ha ez beindul, akkor egy idő után már dubaiból jelentkezik, meg wellnes hotelekből, drága kocsit vezetve, stb.


mi a kérdés?

2022. aug. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam már ezen. Arra jutottam, hogy ezek a lányok azt akarják kommunikálni a világ felé, hogy nekik bejött az élet. A valóság ezzel szemben az, hogy épphogy nincs életük, mert ha lenne, akkor nem a posztolgatással lennének elfoglalva. Ezek a posztok valójában figyelemfelkeltések, segítségkiáltások, hogy "Itt vagyok, szingli vagyok, szeretnék egy társat, nézd, milyen szép vagyok!" Több példát tudok arra, akik miután megállapodtak és családot alapítottak, gyorsan alábbhagyták az öt percenkénti státuszriportolást a mindenféle közösségi csatornákon. Egyből látszott, hogy az életük végre betelt valódi, értékes tartalommal.
2022. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!