Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Édeshármas külföldivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édeshármas külföldivel?

Figyelt kérdés
Tinderen matcheltem egy fullos amcsi nővel, aztmondta a barátjával vannak itt Pesten pár napig, és keresnek egy harmadikat. Elvileg heteró a csávója, és nekem csak a csajjal "lenne dolgom", de nemtudom, nekem ez tök para. Mivan ha b*zi a csávó és egy hirtelen pillanatba mögém kerül? Vagy csak szimplán emberkereskedők? Van valakinek ilyesféle tapasztalata?

2022. jún. 25. 17:05
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
77%

Hàt,akkor szépen felszopod, végignézed,ahogy megdugja a nőt, aztàn, ahogy téged,aztàn a kis shi tzu-t...


Unalmas ez a nyàri szünet, pedig épp most kezdődött csak el.

2022. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majd felszopod te... Ha ennyire unalmas a nyári szünet, menj el dolgozni.
2022. jún. 25. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Ez a te beállítottságodtól függ. Ha undorodsz egy meztelen férfi látványától, szagától, stb. akkor szerintem ne vágj bele. Ha nem nagyon zavar, és a nő kielégítése van előtted, akkor hajrá! :)
2022. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismered az ID DISCOVERRY csatornát?


Amerikai büntettek tartják fent a csatornát ….

Tehát azok mennek rajta éjjel nappal ….


Ebből annyit akartam kihozni hogy eszem ágában nem lenne egy neten cseteles után én vakrandizni nem hogy eggyel de kettővel főleg nem !


1. Mi van ha ember rablók?/szerv kereskedők?


2. Mi van ha kamera lesz elrejtve azt szépen mész a netre (ez meg a legjobb eshetőség)


3. Mi van ha nagyban szexelsz a csajjal , ott a pasija aki hozzad sem nyúl csak nézi amit csinálsz mindaddig míg be nem lép a szobába meg két kan akik egyszerűen lefognak aztán a pasi jól magáévá tesz … vagy épp mindhárom !


És lehet azt mondani rám hogy paranoiás vagyok …. De a mai világban én ezt inkább elővigyázatosságnak hívom !


Jah és sokat nézem az ID-t, ahol valós eseteket dolgoznak fel dokumentum film formájában !


Szóval a kérdésedre a válasz , nem eszem ágában nem lenne ilyenbe bele menni , meg csak a kocsijukba se ülnek be !

2022. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!