Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan lányok és nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lányok és nők, akik egyedül, vagy pl kutyával, macskával élnek, mondván hogy az sokkal hűségesebb mint egy férfi, mert pl sokat csalódtak pasiban:. nem kívánják a szexet?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 08:32
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

40

Senki nem becsüli le az állatokat, de AZ ÁLLAT NEM PÓTOLJA AZ EMBERT. Ennyi. Nem hülye, én is hallottam már ilyen példákat, de akkkorsem pótolja az emberi kapcsolatot és kész. Nem kell hogy minden nőnek párja legyen, de az sem egészséges, ha a csalódások elöl az állat szeretetébe menekül.

2022. szept. 6. 21:49
 42/57 anonim ***** válasza:
0%
Had döntse már el az, aki ezt csinálja. Vagy téged emiatt dobott egy lány, hogy ennyire itt akarsz megmondó ember lenni?:)
2022. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
17%

Az állat sokkal jobb az emberi kapcsolatoknal… annyira unalmas már ez a nyomorult berendezkedés hogy muszáj part találni mert csak akkor lehet jó az életed meg muszáj a gyerek, stb… akinek meg nincs férje mert nem akart, az meg le van sajnálva… hagyjuk már. Sokkal jobb egyedül a macskákkal, mint egy öregedő pocakos hazsartos férjjel. Eleve hozza nem érnék férfihez 50 felett, gyereket meg soha nem akartam

Volt a családomban egy nő, akinek soha nem volt férfi az eleteben, 93 évig élt… talán a nyugodt élet segített 😉

2022. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
Nem kell férjet találni, nem kell a gyerek sem. De egyszerűen undorító, amikor egy lány akár a barátnője helyett is a kutyáját ölelgeti, és amikor valaki közeledni kíván hozzá, akkor jön a duma, hogyjaj én a kutyimat szeretem és te csak barát lehetsz, de ha nem fogadod el akkor az sem.
2022. szept. 6. 21:59
 45/57 A kérdező kommentje:
Aki ezt csinálja az gyáva ember, mert meghátrál az első barom miatt aki összetöri a szívét, és elhatározza, hogy mostantól csak állattal hajlandó élni mert minden férfi bunkó.
2022. szept. 6. 22:00
 46/57 anonim ***** válasza:
77%

Az állat nem szeret. Az ember szereti az állatot. Az nem szeretet, aminek nincs alternatívája. A szeretetet ki kell érdemelni.


Az meg szintén megér egy misét, hogy miért gondolják ennyien a kommentelők között, hogy egy személyes sérelem kell ahhoz, hogy valaki ki akarja fejteni a véleményét.


Mondjuk ez sokat megmagyaráz a közállapotokból is.

2022. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
92%

Elolvasva a hozzászólásokat, rettentően örülök az én kis feleségemnek, és nagyon megbecsülöm a sorsom. Holnap meg is lepem őt valami kis figyelmességgel.

F53 (pocakos)

2022. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
30%

46. Nem vagyok elvakult állatos, de azért a Hachiko című filmet szívesen ajánlom. Persze, te nem igazán fogod megérteni. Na itt látszik, hogy miért veszik el az állatok élőhelyeit is, mert "csak állatok". Az ember is egy élőlény, de rosszindulatú. Vagy ha már az ilyen film nem is hat meg, esetleg az erdőtüzek? Az sem?


A másik része, az, ahogy nyilatkozol egy bizonyos ember csoportról, rólad sem vet jobb fényt. Te sem vagy különb, te is ebben a beteg társadalomban élsz.

De tudod mit? Inkább szeresse az ember az állatokat mint pedofil legyen. :)

Bár gondolom az sokak szerint rendben van. :)

2022. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Nem barátom, egyáltalán nem pártolom a pedofíliát.. És attól mert valaki egy beteg társadalomban él, még nem kell elfogadnia. És az ember nem egyenrangú az állattal! A róka is megeszi az őzet, az embernek is élnie kell. És az ember értelmileg sem egyenrangú az állattal. Nem helyes ha írtjuk az állatokat, az erdőtüzeket is az ember okozza igen. De nemcsak ez a két véglet van. Nem kell ütni, de ölelggetni sem őket. A régiek csinálták jól: a kutyának kint volt a helye a ház előtt és pont. Mindenki tudta.
2022. szept. 6. 22:14
 50/57 anonim ***** válasza:
75%

#48 sem a pedofília, sem a környezetvédelem nem tartozik a tárgyhoz.


Az állatbarát különben sem arról ismerszik meg, hogy kutyát vagy macskát tart, hanem hogy esőben elviszi a gilisztát az útról.


A téma szempontjából annak sincs jelentősege, hogy gyerekkorom óta kertezem, voltak és lesznek is állataim is. Tudniillik nem a személyes tapasztalatok vagy sérelmek motiválnak a véleményemben.


Arról beszélünk, hogy az emberi kapcsolatok kiválthatóak-e állattartással. Ebben pedig az az álláspontom, hogy nem.

2022. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!