Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhatároztam, hogy el szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam, hogy el szeretném veszteni a szüzességem. Hogyan tovább? 20l

Figyelt kérdés

Szóval már nagyon cikinek érzem, hogy az vagyok ennyi idősen, mikor körülöttem már semelyik lány sem az. Végre eljutottam oda, hogy eldöntöttem: túl szeretnék esni rajta.

Párkapcsolatom nincs, össz vissz néhány "kavarásom" volt még régebben, de semmi komoly.

Alapvetően nagyon gátlásos és szégyenlős vagyok, ezért már azon gondolkoztam, hogy kell e ehhez fiú? Ha "játékszerrel" veszteném el, az is ugyan olyan? Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2022. aug. 8. 17:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Ne valami játékkal veszítsd el. Egy palival jobb, meg maradandóbb. Gondolj bele egyszer az egyik barátnőd megkérdezi:-Figyelj te kivel vesztetted el? -Egy mű f*aszal. Szerintem egy kicsit gáz lenne.
2022. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem,a szűzhártyát átszakadhat,de szűz maradsz amíg férfival nem felszel le.Velük ismerkedj.
2022. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Inkább vigyázz rá, becsüld meg. Majd ha jön a szerelem akkor lesz rá alkalmad elvesziteni.
2022. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Mindjárt kapsz 50 jelentkezőt privátban
2022. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Ha budapesti vagy vannak nagyon jó férfiprostituáltak. Nagyon borsos az áruk, de álompasik, plusz figyelmesek. Pont alkalmasak egy szűz lánynak. Legalábbis ha én szűz lennék biztos azzal a pasival akarnám elveszíteni akihez most járok.
2022. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
#4 100%
2022. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Játékszerrel ugyan átszakíthatod a szűzhártyádat, de attól még szűz maradsz! Addig maradsz szűz amíg egy valódi hús-vér farok nem jár benned!
2022. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
Hát! Ezek után csak válogatnod kell a szatyornyi érkező privát üzenet között! Kinézet, lakhely, stb szerint. Persze az sem mindegy, hogy te hol laksz és hogy nézel ki! F.
2022. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%

Gondolom vagy kövér vagy

Vagy emberileg kissé defektes

Vagy kamu a kérdés

2022. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Én segítek neked szívesen benne, csak írj nekem bátran egy privát üzenetet!
2022. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!