Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhatároztam, hogy el szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam, hogy el szeretném veszteni a szüzességem. Hogyan tovább? 20l

Figyelt kérdés

Szóval már nagyon cikinek érzem, hogy az vagyok ennyi idősen, mikor körülöttem már semelyik lány sem az. Végre eljutottam oda, hogy eldöntöttem: túl szeretnék esni rajta.

Párkapcsolatom nincs, össz vissz néhány "kavarásom" volt még régebben, de semmi komoly.

Alapvetően nagyon gátlásos és szégyenlős vagyok, ezért már azon gondolkoztam, hogy kell e ehhez fiú? Ha "játékszerrel" veszteném el, az is ugyan olyan? Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2022. aug. 8. 17:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

Játéksterrel átszakíthatod a szűzhártyád, de attól még szűz leszel.

Esetleg valamelyik srác, akivel kavartál?

2022. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
18%
Ha elveszted, mar nem fogod megtalani....
2022. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Hans Pötterman ***** válasza:
20%
De hülye vagy
2022. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%
Kezdj el ismerkedni, hagyd magad hamar lefektetni. Utána döntesz h megtartod e a srácot
2022. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 DanielC ***** válasza:
62%
Miert vagy szégyenlős? Meg ha köver is lennel, talalnal ferfit. Probalj meg sétálás közben ismerkedni, pl. amerre sokan viszik a kutyajukat. Csak annyit mondj elöször hogy sziasztok, milyen aranyos a kutyatok stb. Es akinek kedve lesz az majd elkezd veled beszelgetni. Es igy többször lehet talalkozni.
2022. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

Hogyan tovább? Válogatsz az érkező privátok közül, életkor, lakhely, kinézet, stb alapján!

Ehhez persze neked is el kell döntened, hogy korban hozzád illő vagy jóval idősebb legyen-e a pasi!? Közel lakjon vagy távolabb, csak egyszer találkoznátok vagy rendszeresen!?

2022. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy korábban is írták, a játékszertől szűz maradsz! És azzal nem lehet beszélgetni, sétálni, csókolózni, nem vesz neked virágot és nem tudsz vele vacsorázni sem! Erre a célra sokkal jobb egy valódi pasi!
2022. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár elhamarkodottan elveszteni, csak azért hogy ne legyél szűz.Nekem pasiként 25 évesen lett barátnőm.( ez a mai társadalmi megítélés szerint az ultragáz kategória) És egy percig nem bánom hogy nem kapkodtam el, nem félrészegen történt egy szórakozóhelyen... Nincs rád írva hogy szűz vagy, ha csak a társadalmi nyomás miatt akarod elveszteni,akkor szerintem bátran várjál míg találsz egy szimpatikus srácot akivel tényleg érdemes együtt lenned! Sok sikert! De a döntést nyilván neked kell meghoznod hogy neked mi jobb! :)
2022. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%
Én is szégyelltem,mert mindig megszóltak miatta,ha kiderült (hazudni sajnos nem jól tudok) találkoztam egy barátnőmmel ő áthívta két fiú barátját sokat ittunk míg végül az egyik hazavitt magához és megdugott. Gátlásos voltam én is ezért alkohol nélkül nem ment volna nekem,de már kicsit bánom,mert a fiú is már nagyon kész volt és én is azt se tudta,hogy szűz vagyok így még fájt is,mert előjáték se volt csak simán berakta szárazon. Nem bánom ugyan,hogy megtörtént,de más ember sem lettem tőle szóval szerintem ne siess sehova ismerkedj fiúkkal és majd jön magától.
2022. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem dobj fel egy képet magadról ide, lesz jelentkező, estére meg is lehetsz :D
2022. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!