Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan lányok és nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lányok és nők, akik egyedül, vagy pl kutyával, macskával élnek, mondván hogy az sokkal hűségesebb mint egy férfi, mert pl sokat csalódtak pasiban:. nem kívánják a szexet?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 08:32
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
72%

A kiskutyám 2 hónapja pusztult el és jobban megvisel lelkileg mint a szakítás egy pasival.


Nem fajtalankodtok állattal mielőtt ilyenre gondolsz a kérdés alatt ..



A libbidóm majdnem 0 .

Sokkal jobban feltöltött az ha a kutyusom hozzám bujt megsimogattam


Mint az ha egy pasi jól meg pakolt .

Kutyával szeretve éreztem magam

Pasival használva ...

2022. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
16%

#1

Mellettem szeretve éreznéd magad.

És persze jól megpakolnálak

2022. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

Aki állatot tart kedvencnek, az szerintem az állat szeretete miatt van, és nincs összefüggésben a párkapcsolati csalódásokkal, és főleg a szexualitással nincs.

Rá lehet fogni, hogy a "kutyában mindig lehet bízni, a csúnya nők/férfiak mindig átvernek", de rengeteg olyan ember is tart kutyát, aki harmonikus kapcsolatban él.

Teljesen más kötődésem van a kutyámhoz, mint a feleségemhet, nem pótolják egymást, hanem kiegészitik.

2022. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
44%

2es köszi aranyos vagy de egy kutya haláláig hűséges hozzám

Ugyanez nem mondható el egy férfiról . Mert ha valami nem úgy van ahogy szeretnék könnyebb nekik szeretőt tartani meg prostiknak fizetni


Szóval köszi nem .

Inkább örökbefogadok egy 4 lábút

2022. szept. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
18%

#4

Meglepődnél, ha mesélnék az életemről😊

2022. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
91%
5ös mindenkinek van egy élettörténete
2022. szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
6%
Kívánják, azért tartanak állatot.
2022. szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
0%

#6

Ez igaz.

Én a megcsalásra, prostizásra gondoltam🙂

5ös vagyok

2022. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

1

Őszinte részvétem, és egy szóval sem állítottam a kérdésben, hogy fajtalankodásra gondolnék. Bár, nem tartom helyesnek amit kifejtettél, megértelek, ha csak olyan pasival volt eddig dolgod aki csak használt vagy kihasznált. De, ezt a férfitársak nevében mondom, van az a pasi, aki szeret és nemcsak használ. És a kutyád, már megbocsáss, nem fog orvoshoz vinni, ápolni ha beteg leszel. Tudom nem értesz egyet, de kérlek fontold meg ezt.

2022. szept. 6. 09:08
 10/57 A kérdező kommentje:

3

Jól beszélsz, de én a kérdéssel az olyan emberekre gondoltam, mint az első válaszoló.

2022. szept. 6. 09:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!