Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan lányok és nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lányok és nők, akik egyedül, vagy pl kutyával, macskával élnek, mondván hogy az sokkal hűségesebb mint egy férfi, mert pl sokat csalódtak pasiban:. nem kívánják a szexet?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 08:32
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
Megkérem az első és második kommentelőket, folytassák privátban, mert a kommentjeik nem a kérdésre válaszolnak! Köszönöm!
2022. szept. 6. 09:12
 12/57 anonim ***** válasza:
24%
sok nő van a kutyájával kefél
2022. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
92%
Az állattartást párkapcsolathoz hasonlítani azért elég meredek dolog. Sajnálom azokat akik csalódtak a korábbi kapcsolataik miatt de szerintem nem az a megoldás, hogy az ember elmenekül a normális emberi kapcsolatoktól és a háziállatokba lát bele olyan dolgokat amit az emberi kapcsolatok nyújtanak. Persze egy élőlény minél bonyolultabb annál nagyobb csalódást tud okozni de annál nagyobb örömet is, ezért a világon semmi nem tudja helyettesíteni az emberi kapcsolatokat főleg a párkapcsolatot nem.
2022. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
92%
Én a kutyámban is csalódtam mert megharapott. Mostmár csak szobanövényeket tartok. Azokban még nem csalódtam.
2022. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:
De könyörgöm, hol van az megírva, hogy amiben egyszer, kétszer, százszor is csalódunk, azt végleg ki kell vagy ki lehet törölni az életünkből? Ha a szobanövényekben is csalódni fogsz, akkor mi lesz? Bezárkózol a szobádba és nem jösz ki soha többé?
2022. szept. 6. 11:39
 16/57 anonim ***** válasza:
73%
Mivel soha nem akarok szexelni, így macskám lesz majd később, ha öregebb leszek
2022. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
19%

#16

Miért nem akarsz szexelni?

2022. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
73%
Mert megalázónak és undorítónak tartom
2022. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
82%
A szobanövényt csak viccből írtam, illetve, hogy egy kicsit érzékeltessem amit előtte írtam. A 13-as is én voltam. Amúgy tényleg megharapott a kutyánk, bolond volt szegény. Mondjuk nem okozott nagy csalódást mert sohasem gondoltam, hogy szeret engem csak ragaszkodik mert én vagyok a gazdája. A kettő nem ugyanaz de sokan összekeverik a szeretetet meg a ragaszkodást.
2022. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
77%
Aki társaságpótléknak tart kutyát, macskát, stb. az nem szereti elismerni, hogy kizárólag egy beszélni képtelen, önmagát összeszaró lény tudja elviselni, aminek még enni is ő ad. Számomra ezek az emberek szomorú és tragikus roncsok.
2022. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!