Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan lányok és nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lányok és nők, akik egyedül, vagy pl kutyával, macskával élnek, mondván hogy az sokkal hűségesebb mint egy férfi, mert pl sokat csalódtak pasiban:. nem kívánják a szexet?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 08:32
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
74%

Egy ilyen barátnőm van, neki mindig van egy-két férfi, akivel csak szex és más semmi. A hétköznapjait a kutyájával meg a papagájával tölti, ő azt mondja, jó így. Én nem látom boldognak, a szemeiben van valami szomorúság, dehát felnőtt nő, nincs jogom beleszólni.

Én imádom a kutyámat, a gyerekemet, a férjemet, a növényeket, de szerintem egyik sem pótolná a másik hiányát. Max erőt adhat, hogy van még akit szerethetek, de az nem ugyanaz.

2022. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

21

Ez a szomorúság a szemében azért van, mert ő is vágyik az emberek szeretetére, csak mivel nem kapta meg és sokat csalódott, már magának sem meri ezt bevallani, és kezdeményezni sem mer senkinél, mert fél a csalódástól. De attól még vágyik rá és szüksége van rá, mert minden embernek szüksége van a szeretetre, az emberi szeretetre és az emberi kapcsolatokra, egy társra. A kutyád, macskád lehet hogy hozzád bújik, bár én képtelen lennék elviselni ezt, vagy akár csak megölelni egy lányt ha tudom, hogy most váltak szét a kutyával, hogy nemrég ölelte meg a kutyáját na mindegy. Szóval, lehet hogy hozzád bújik, de nem fog válaszolni a kérdéseidre, nem fog vígasztaló szavakat mondani, és mondtam, nem fog ápolni ha beteg leszel. Ennyi erővel akár magaddal is beszélgethetnél, jó, talán annyi hogyha szomorú vagy, nyüszít egy kicsit veled együtt.

2022. szept. 6. 15:37
 23/57 anonim ***** válasza:
6%
Olyanoknak mint az 1es elkéne különíteni egy szigetre a társadalomtól aztán otthagyni egy szelet kenyérrel meg egy palack tengervízzel.
2022. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:

23

Az ötlet jó, csak egyrészt nincs annyi sziget, mert ugye egymást sem viselnék el, másrészt a tengervíz emberi fogyasztásra nem alkalmas.

2022. szept. 6. 16:22
 25/57 anonim ***** válasza:
71%
23, inkább az olyanokat kellene mint te
2022. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
82%
Én sajnálom az 1-est. Nagyon ritka, hogy az ember gyorsan rátalál az igazi párjára, de rengeteg pozitív példa mutatja, hogy megéri keresni. Néhány kudarc után homokba dugni a fejünket és megcélozni a biztosra vehető érzelmi minimumot egyenlő az önfeladással és az önámítással. A párkapcsolat és a kutya/macska "barátsága" nem hasonlítható össze.
2022. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
19%

20. Azért durva,hogy annyi elutasítást kaptál, hogy itt éled ki magad. Vagy csak fáj ha valaki állatot tart.



Nekem is van macskám. Annyiból jó, hogy tudja ki jó és ki nem. Aki rossz szándékkal jött, azzal nem volt kedves. Mostani párom imádja, velünk szokott néha aludni is. :)

Kutyusom meg szegény kinn van, ő annyit nincs velünk.

2022. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:

27

Ne haragudj, de a 20. válaszoló arról beszélt, aki az emberek társasága, az emberi kapcsolatok pótlására tartja az állatot, mint az első kommentelő.

2022. szept. 6. 20:16
 29/57 anonim ***** válasza:
80%
Ja, nem itt élem ki magam, elutasítást sem sokat kaptam, házas is vagyok... szimplán gáznak tartom, ha valaki emberi kapcsolatok helyett olyan kapcsolatokat ápol, aminek a lényege az, hogy az éhes fél visszaszeret.
2022. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

29

Felesleges magyarázkodnod. Aki ért, az értette az első válaszodat is, aki meg nem, az úgysem fogja belátni hogy neked volt igazad. Én megtanultam. Egyébként azt, hogy itt éled ki magad sértésnek szánta a kommentelő, neki hiába magyarázod hogy nem így van, ha ezt akarja hinni ezt fogja hinni és mondani is.

2022. szept. 6. 20:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!