Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan lányok és nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lányok és nők, akik egyedül, vagy pl kutyával, macskával élnek, mondván hogy az sokkal hűségesebb mint egy férfi, mert pl sokat csalódtak pasiban:. nem kívánják a szexet?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 08:32
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
0%
Errol már volt szó, amikor egy lány tett ki kérdést, leírva azt hogy milyen személyiség. Ez volt az egyik dolog, amibe bele tudták kötni. Hogy van macskája és biztos nem normális.
2022. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Értsd már meg nem az a baj aki macskát, kutyát tart, hanem aki ezzel pótolja a z emberi kapcsolatokat.
2022. szept. 6. 20:40
 33/57 anonim ***** válasza:
0%
Az is ez van megbélyegezve, akinek van macskája és kutyája.
2022. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:
Ezzel a kérdéssel biztos hogy nem bélyegeztem ,,eg azokat, akik normáliisan tartanak állatot, csak azokat, akik az emberi kapcsolatok helyett tartják őket.
2022. szept. 6. 21:14
 35/57 anonim ***** válasza:
76%
Nem rólad beszélek. Akik elvakultan szidják a nőket, stb. Mondjuk nagyon nem érdekel, ez mindenki saját szegénységi bizonyítványa.
2022. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 lizzi77 ***** válasza:
30%
És ez miért fáj neked, ha valaki annyira csalódott, vagy érzékeny, hogy inkább az àllatoktól kapott szeretet választja??? Az ápolás meg a gondoskodás miben függ attól, hogy vki párkapcsolatban él? Ott vannak a barátok, család. És igen, kívánjuk a szexet, csak nem éri meg az érzelmi szenvedés érte, fontosabb a lelki nyugalmam,mint a fizikai kielégülés, de ez én vagyok. Mindenki másképp van vele, ilyen az emberi természet.
2022. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
69%
36? Ne akarsz hogy a sok hülye rád szálljon. Ezek azt is megmagyarázzák miért barna vagy fekete valami. Az is betegség, ha más véleményét nem képes valaki elfogadni. Lásd, az állatokban keresi a szeretetet.
2022. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard*



Bocsi, a telefonom folyamatosan átjavít mindent.

2022. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

36

Nekem aztán nem fáj, nem érint. Csuán érdekelt az, amire rákérdeztem. Azt már csak pluszként írtam, hogy a macskád, kutyád nem fog ápolni, a barát és a családtag pedig nincs ott a nap 24 órájában ha pl rosszul vagy vagy úgy elesel hogy nem tudsz mentőt hívni. Ezek persze extrém példák.

2022. szept. 6. 21:39
 40/57 anonim ***** válasza:
53%

Nem egy példa volt már, hogy az állat mentette meg a gazdát. Tűz, gáz baleset, stb. Azért az állatok sem hülyék, nem kell őket lebecsülni.


A másik, miért kell ragaszkodni ahhoz, hogy minden nőnek párja legyen? Vagy neked ez valami fétised? Ha ők nem akarják, ez van. Ők így érzik magukat jól. Én persze pl nem bírom ki a párom nélkül, de mivel messze lakik, így muszáj. Valamit valamiért. Nagyon szeretjük egymást, de közben türelmesnek kell lenni.

2022. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!