Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elengednétek a párotokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat a barátaival/barátnőivel az efottra?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 13:45
 81/102 anonim ***** válasza:
86%
79 De akkor áruld már el mi a megoldás szerinted? Jaa, hogy az hogy bekorlátozod és nem engeded el szórakozni a barátaival, csak mert Pirike, Sárika meg Gizike üres ígéretekkel dobálózott?! Tényleg? Az azért megvan, hogy az emberek különbözőek? Az megvan, hogy attól mert X meg Y hűség helyett félredugott, véletlenül sem jelenti, hogy a te barátnőd is félre fog? Szerinted tényleg az a megoldás, hogy másokból indulsz ki és a másoknál látott példát húzod rá a saját kapcsolatodra, a saját barátnődre? Szerinted melyik értelmes nő fogja eltűrni, hogy engedélyt kell kérjen tőled, ha buliba akar menni vagy hogy lehessenek fiú barátai?! Megsúgom: egyik se. Normális, értelmes legalábbis biztos nem. Szerinted hogy esne a párodnak, hogy instant és kapásból nem bízol benne és a legrosszabbat feltételezed róla, csak mert te ezt meg azt tapasztaltad/láttad? Még ő kell szarul érezze magát, neki kéne bizonygatnia a saját igazát, a saját hűségét, neki kéne mentegetőznie más “bűnei” miatt, amit nem is ő követett el?! Ha őszintén nem latod ez mennyire abszurd, akkor felesleges tovább boncolgatni a témát.
2022. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező te rettentően szánalmas vagy, nincs mese. A férfiakat meglepő módon megállás nélkül mosdatod, mentegeted, az nem baj, ha ők dugnak félre, mert így-úgy-amúgy, na de a nőket korlátozzuk be és ne engedjük sehova, mert azontúl hogy biztosan megcsalnak, még az is biztos, hogy nekik ez többet fog jelenteni. Ne te akard már eldönteni, hogy a nők összeségében csak kikkel tudnak lefeküdni meg kikkel nem. Nem egy kollektív massza vagyunk, hogy a “nők” így meg a “nők” úgy csinálnak. Emberek vagyunk, méghozzá különbözőek! Szomorú, hogy ezt valakinek magyarázni kell. Azzal meg nagyon nem büszkélkednék, hogy állításod szerint a pasik, vagyis te is le bírsz olyannal is lazán feküdni, akit amúgy nem is bírsz. Bravó, büszke lehetsz magadra. Annyira azért mégis bírtad, hogy megdugd és hatbaszurd a barátnődet. Milyen meglepő, hogy a nők jobb esetben olyanokkal fekszenek le, akiket azért némileg vonzónak tartanak, hihetetlen. Ezek szerint te bármilyen jöttmenttel ágyba bújnál? Hadd gratuláljak újfent. És még te fikázod itt a nőket meg te akarod őket korlátozni, miközben nyíltan vállalod, hogy az tök rendben van, ha a pasi dug félre.
2022. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
22%

Egy jó kapcsolatban fel sem merül, hogy a nő más férfiakkal menjen romantikus vacsorára, a fiúbarátaival aludjon ölelkezve, vagy idegenekhez simulva táncikáljon félmeztelenül. Az életben sokszor a középút a jó, de ebben nem. Nem lehet valakit szeretni is, meg nem is. Nem lehet félig hűségesnek lenni. Mert a határon való egyensúlyozgatást akkor sem nevezném elkötelezett hűségnek, ha történetesen csak a lábujjával lépi át egy picit. Ez tiszteletlenség. Akkor sem tolerálom, ha tett nem követte. Egyesek szerint ruhán keresztül sem megcsalás, az ilyet hadd ne kelljen már komolyan vennem.

Tehát ha már az igény felmerül ezekre, akkor a megoldás a szakítás, vagy a nyitott kapcsolat, akinek bírja a gyomra.

2022. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:
86%

Egy jó kapcsolatban fel sem merül az, hogy a másikat ilyen szintekig korlátozni akarjuk. Szó nem volt romantikus vacsoráról meg más férfiakkal való alvásról, összeölelkezve. Ne keverjük a szezont a fazonnal. Jó érzésű embernek nem sűrűn fog beleférni, hogy a párja egy ellenkező neművel összebújva aludjon meg kvázi randizzon. Ez kapcsolaton belülre való, tiszta sor. De mégis hogy a viharba lehet ezt párhuzamba állítani egy zenei rendezvénnyel, ahova szórakozni megy az ember a barátaival? Már eleve azt sem értem miért olyan egyértelmű, hogy az a kapcsolatban levő lány, aki fesztiválra megy, az idegenekhez simulva fog félmeztelenül táncikálni. 🤦🏻‍♀️ Először is miért lenne félmeztelen?? Másodszor miért simulna másokhoz? Vagy szerinted bulizni és táncolni csak félmeztelenül, idegenekhez dörgölőzve lehet? És akkor nem vagy beteges gondolkodású..

Az a férfi, akinek a fesztivál és a megcsalás között egyenlőségjel van, az egyszerűen nem érett párkapcsolatra. Agyam eldobom tényleg, hogy valaki szerint, aki elmegy a barátaival bulizni, az már félig megcsalásnak minősül és az már kvázi a határon való egyensúlyozgatás. Tényleg hálát adok az égnek, hogy soha az életben nem találtak be ilyen normálatlan egyedek, akiknek olyan tévképzeteik vannak, hogy a másik nélkül bulizni menni az egyenlő a félredugással. Szar lehet így élni.

2022. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
13%
Miért nem fér bele, hogy mással randizzon a párod? Korlátozod a személyi szabadságát? A tulajdonodnak tekinted? Olyan tévképzeteid vannak, hogy ha összeölelkezve alszanak, akkor dugni is fognak? Éretlen vagy még egy kapcsolathoz.
2022. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 A kérdező kommentje:

82


de a megcsalás mindkét részről undorító

csak mondtam, hogy van különbség


na a lényeg


hiába vannak nők akik nem olyanok...

attól a tányér az asztal szélére kerül, ha már a nő oda akar menni


persze mind megígéri, hogy nem lesz semmi

de végeredményben mégis rengeteg a megcsalás, nem?


mert az efotton kevés jó csaj marad kolbász nélkül, én azt hallottam

2022. júl. 7. 13:09
 87/102 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem kevesebb nagyobb tiszteletlenség van annál, mint mikor valaki egyből a legrosszabbat feltételezi a másikról úgy, hogy az jó eséllyel még csak okot sem adott, értsd előtte is mindig hűséges volt. Na de amint fesztiválra menne, megkapja hogy biztosan félmeztelenül fog másokhoz simulva táncolni és biztos félre is fog dugni. Az a tiszteletlenség, hogy a saját párodat, akit elvileg szeretsz kapásból elítéled és megbélyegezed más nők viselkedése miatt.

Én nem egyszer voltam barátnőkkel fesztiválozni meg bulizni, tök hihetetlen módon SOHA nem táncikáltunk sem félmeztelenül, sem idegene faszikhoz dörgölőzve és pláne nem feküdtünk be senki alá. Barátomnak, aki mára már a férjem meg sem fordult a fejében nem elengedni (bár tény, hogy én sem kertem engedélyt, lévén nem az apám), sem nekiállni szónokolni arról mekkora tiszteletlen ribi vagyok, aki fixen meg fogja csalni. De biztos jobban tette volna, ha akkor kidob a semmi miatt, végülis max annyi negatív következménye lett volna, hogy nem élnénk immáron 8 éve boldog házasságban. Igazatok van, meg is mondom neki..:D

2022. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 A kérdező kommentje:

#87


és azóta is jársz diszkózni, fesztiválozni?


mérget mersz rá venni, ha az utóbbi 8 évben minden évben elmész 5 napos sátras fesztiválra... hogy nem kapsz kolbászt részegen?


mert a párkapcsolat nem csak játék és mese... vannak mélypontok... és akkor betalál könnyen a kolbász... hiszen te "mélyponton" vagy.

"elhanyagolnak" otthon és társai amit ilyenkor hallani lehet

2022. júl. 7. 13:14
 89/102 anonim ***** válasza:
10%
Irigylem, aki megengedheti magának, hogy rózsaszínben lássa a világot, mindenkiről csak jót feltételezzen, csak az a gond, hogy a férjedhez hasonló naív kis fiúcskákat b@ssza arcon legjobban az élet.
2022. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 A kérdező kommentje:

87


de erre válaszolj:


"persze mind megígéri, hogy nem lesz semmi


de végeredményben mégis rengeteg a megcsalás, nem?"


van rengeteg megcsalás vagy nicns a statisztika szerint?



"Szerintem kevesebb nagyobb tiszteletlenség van annál, mint mikor valaki egyből a legrosszabbat feltételezi"


van rengeteg megcsalás vagy nicns a statisztika szerint?

2022. júl. 7. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!