Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elengednétek a párotokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat a barátaival/barátnőivel az efottra?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 13:45
 71/102 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén sajnálom, hogy ekkora zűrzavar és káosz uralkodik a fejedben, ha te tényleg úgy vélekedsz a dolgokról, mint ahogy azt ide leírtad. Szörnyű érzés lehet bizalmatlanságban meg állandó kétségekben élni. Remélem mielőtt nő közelébe mész, előtte kezelteted magad pszichológussal, mert nem kis mértékben vagy mérgező. Ezt hosszútávon egyetlen értelmes nő sem fogja eltűrni. Mégis ki tűrné, hogy konkrétan hazugnak nevezd, mert hiába állítja, hogy hűséges hozzád, te aztán tudod, hogy úgyis meg fog csalni? Aztán meg még közlöd, hogy a fiú barátait is csak kihasználja és azért tartja őket, hogy majd téged jól meg tudjon velük csalni.. Mire az elmebajod végére érsz, ő már rég ott sem lesz, tudod kinek kéne ilyen beteg ember.
2022. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
90%

72 Valóban nincs, hisz eddig “csak” 3x2 napot voltam, Soundon 2x1 napot, Szigeten 3x1 napot, Strandon szintén. De valóban fogalmam sincs. Milyen érdekes, hogy sem én sem a többi barátnőm nem dugott félre, aztaaa. Biztos valami baj van velünk, nem is értem.🙄

Ellenben olyan sztorit éppen tudok a közvetlen baráti társaságból, ahol a srác elment nyaralni haverokkal 3 napra Siófokra, ahol szépen félredugott. Na nem csak ő dugott, de ő volt az egyetlen, aki kapcsolatban volt. Sőt, az egyik jómadár a saját legénybúcsúján ment félre a táncoslányzóval. De persze majd elfelejtettem, hogy most csak a nőket szidjuk, bocsánat. Hisz nyilvánvalóan azok a nők saját magukat dugják meg a fesztiválon, az nem létezhet, hogy a pasi is ugyanúgy kapcsolatban van és úgy dug felre. Akkor ugye azért az is rendben van, ha a barátnő nem engedi el a pasiját fesztiválozni, se bulizni, se nyaralni, csak mert ő annyira bizalmatlan, hogy meg van győződve, hogy meg fogja csalni?

Ezen a vonalon elindulva amúgy, miszerint azok a nők is hűséget ígértek, akik aztán mégis félrementek egy fesztiválon pl, akkor kezdjük el felsorolni, hogy hányféle helyen és módon csalták meg emberek a párjukat és a sajátunkat ne engedjük olyan helyekre, mert hát látod XY is azt mondta, hogy túlórázik, aztán mégis félredugott. Ha valaki a munkahelyén csalta meg a párját, akkor a sajátunkat ne engedjük dolgozni, csak mert hát féltjük és vigyázni akarunk rá? Értem.

2022. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 anonim ***** válasza:
89%
Nem, az az elmebajos, aki csak azt látja meg, amit meg akar, hogy aztán kiterjessze és ráhúzhassa a baromságait egy komplett női/férfi nemre és napestig hajtogathassa, hogy mivel ő látott x darab ilyen esetet, ezért egészen biztosan az ő kapcsolatban a is pontosan ugyanígy lenne, az egyszerűen nem létezik, hogy más út is van, áh dehogyis. Hisz ha Pirike, Sárika meg Gizike megcsalta a párját egy fesztiválon, akkor hótziher, hogy az enyém is megcsalna, ezért “nagyon okosan” inkább el sem engedem őt ilyen helyekre, hisz akkor tuti biztonságban vagyok, máshol tuti úgysem tudna megcsalni. Tök logikus tényleg.
2022. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 A kérdező kommentje:

75


a férfi és nő dugás teljesen más


a férfi ha félremegy, szeretheti otthon a párját és valóban semmit nem jelent neki


ha egy nő dug félre... ott mindig van érzelem is


teljesen más


a nőnek a dugás sokkal többet jelent... na meg ha gyereket szül az otthon ülő párjának... az csak biztos akar lenni benne hogy az övé


tehát a női félrelépés az jóval komolyabb, többféle téren is

most ebbe nem megyek bele


de nem ugyanaz a kettő

2022. júl. 7. 12:31
 75/102 anonim ***** válasza:
87%
Atyavilág, mi van itt. Hát őszintén, ha az én párom állna elő ezekkel az agybeteg gondolataival és el kezdené nekem egy fesztivál kapcsán részletezni, hogy én márpedig biztos meg fogom csalni, csak azért, mert más is megtette és ő nem enged el, különben is ne legyenek fiú barátaim sem, mert azokat is csak megcsalásra tartom, hát úgy kivágnám, hogy pislogni nem lenne ideje. Kell a francnak egy ilyen betegesen féltékeny, bizalmatlan, korlátozó barom, aki ráhúzza a vizes lepedőt egy nem összes tagjára, csak mert elgurult a gyógyszere. Igen, van aki megcsalja a másikat és van, aki nem! Az is feltűnt amúgy? Hogy nem csalja meg ám mindenki a másikat? Vagy csak valóban azt látjátok, amit látni akartok?
2022. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
10%

Pirike, Sárika meg Gizike ugyanezt adták elő a bizalomról, meg a szabadságjogaikról. Kiüresedett a megcsalásnakna relativizálása, mert túl lettek használva ezek a kifogások.

Az meg nem tudom, miért releváns, hogy de a férfiak is csalnak. A kérdés nem erről szólt, de az is ugyanolyan rossz. Állított itt bárki mást? Vagy akkor már nem is baj, ha a nők is csinálják? Én sose éreztem felhatalmazva magam a megcsalásra azért, mert velem is megtették. A megcsaló férfiak valamiert mégis több pozitív megerősítést kapnak a nőktől, mint aki nem teszi. Pl amikor Azariah csalta meg a barátnőjét, (hogyhogynem egy fesztiválon, micsoda véletlen) én azt is elítéltem, de a női rajongói készségesen felmentették. Mindenki azt kommentelte, hogy azt csinál, amit akar, senki ne akarja neki megmondani. Senkit nem érdekelt a megcsalt barátnő, a lányokat sem. És ezek akarnak kioktani a bizalomról. Úgy látszik, tényleg velem van a baj, hogy másként gondolom. A nőknek ez kell.

2022. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, mert most látom, hogy a kérdező pártolja a megcsalást, ha férfi követi el. Én ezzel nem értek egyet. De az előző kommentem attól még érvényes.
2022. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
86%

77 És meg is érkeztünk ahhoz a részhez, amikor is a drága pasikákat felmentünk mindennemű megcsalás alól, csak azért mert… mert csak, mert ő férfi, mert az más, mert az izé, hát na. Nem ugyanaz, aztán kész. Bezzeg ha a nő megy félre, fuuuu, máglyára vele, égjen el a pokolban. Fúj de szánalmas és gusztustalan ez a kettős mérce. Bár végre megtudhattuk, hogy egy elmeháborodott incellel van dolgunk, neked nem hogy barátnőd nincs, jó ha láttál már élőben valaha puncit. És csak halkan megsúgom, hogy ilyen kretén felfogással a büdös életben nem is lesz nőd, ami amúgy nem van, kíméld is meg magad a normális emberekről.


Segítek tágítani egy kicsit a korlátolt, csőlátásodat: egyáltalán nem igaz, hogy a pasiknak a félredugás, az soha nem jelent semmit és ők közben mennyire szeretik az otthonlevő párjukat, miközben a nőknek ez minden esetben több, érzelmekkel meg társaival. A francokat. Rengeteg nőnek szinten semmi mást nem jelent az a kósza dugás, csak egy kósza dugást, tehát akkor ő is ugyanúgy szeretheti az otthonlévő párját, ugye? Eleve vicces szeretetről beszélni egy megcsalásnál. Aki szereti a párját az eleve nem fogja megcsalni, a kettő máris kizárja egymást. Szép számmal akadnak ám a férfiak között is olyanok, akiknek az a szex jóval többet jelent, mint egy “sima szex”, de tudjuk, az ő esetükben ez sem gond, ők fel vannak mentve, az rendben van, őket mosdatni kell, a nőket meg csípőből elítélni. Parádé.

2022. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 A kérdező kommentje:

78


én félre tudok dugni olyannal is, akit nem csípek


egy nő csak olyannal tud dugni, aki tetszik neki



"biztos meg fogom csalni, csak azért, mert más is megtette és ő nem enged el, különben is ne legyenek fiú barátaim sem"


nem, a barátaid lesik az alkalmat, amikor lecsaphatnak rád


nem biztos,hogy meg fogod csalni, csak minek tegyem a tányért az asztal szélére, minek kockáztassak valamit, ami irtó fontos csak azért, hogy végérvényesen tönkremehessen valami?


mert bizony az végérvényesen tönkremegy attól, ha egy csaj részegen 2 perc alatt belelőnek

2022. júl. 7. 12:41
 80/102 anonim ***** válasza:
Kérdező, az tök mindegy, hogy nem csíped, annyira azért fontos neked, hogy megcsald a barátnőd, akit elvileg szeretsz.
2022. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!