Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elengednétek a párotokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat a barátaival/barátnőivel az efottra?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 13:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
Ha te egy ilyen átlátszó hazugságot is beszopsz akkor a saját szellemi színvonaladon kéne elgondolkodnod.
2022. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
13%
30 Ha egy elhagyatott faluban élsz, akkor is elüthet az autó. De ne mondd már, hogy ugyanannyi esély van rá, mintha pesten közlekednél.
2022. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
69%

"A csorda szellem itt nagy, ha valamit nem teszel meg ki leszel közösítve és cikizve. Nagyon jól tudom. Nekem van egy 17 éves ismerősöm, akit kiközösítettek." - a 17 évesen van a hangsúly, mondjuk akkor is jó hülyékkel veszi körbe magát, mert engem se 17 évesen sem később nem közösítettek ki azért mert nem tettem olyan amit mások igen. Mert normál ember nem csinál ilyet pláne a barátaival.

"Természetesen ezeken a bulikon jelentős a kufirc." - nem az. Seninek nem tartanak fegyvert a fejéhez, 17 éves korom óta járok fesztiválra minden nyáron általában 10+ fős társasággal fiúk lányok vegyesen, és kb egyszer se fordult elő hogy valaki sátrából idegen csaj/srác lépett volna ki. Én magam is kétszer szexeltem efsztiválon, egyszer az exemmel egyszer meg egy baráti társasághoz verődött sráccal akivel utána össze is jöttünk, na bumm.

"Igenis én azt mondom, hogy ilyen rendezvényre nem kell egyedül sem baráti társasággal járni." - jó sivár életed lehet, sajnálom.

"Természetesen nem lehetetlen ez olyan emberek körében, akik nyitott kapcsolatban élnek." - ez továbbra sem egy gangbang orgia hanem egy zenei fesztivál rémlik?

"Egy kikötésem volt, mivel több napos volt a rendezvény, átnéztük itthon a programok időpontjait és annyit kértem, hogy X meg y szünetben ha nincs épp semmi hívjon már fel egy 2 percre. Úgy gondoltam nem kérek sokat napi 4-5 perccel." - még enyámat se hívom fel minden áldott nap csak azért mert nem vagyok otthon. Max írok neki hogy minden oké jól érzem magam ne aggódjon. Ha engem valaki ennyire maga mellé akarna láncolni meg ellenőrizgetni hívásokkal akkor addig lenne közöm hozzá, és szerintem ezzel nem vagyo egyedül. Az én exem is simán elment fesztiválra nélkülem, egy pillanatig se aggódtam azon hogy bármi olyat tesz amit megbán és amivel nekem fájdalmat okoz mert megbíztam benne. De hülye lettem volna elleőrigetni jézusom.

A 28 meg nettó hülye, de ezt már leírták előttem is.

2022. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
100%

32 Igen és? Mégis miféle párhuzam ez? Az, hogy hűséges vagy-e az bizony döntés kérdése! Az pedig, hogy elüt-e az autó baromira nem, innentől totálisan értelmetlen a kettőt hasonlítgatni. Ha neadjisten elcsap egy kocsi az egy véletlen baleset (jobb esetben, ha csak nem vmi pszichopata az illető), nem tudatos döntés, mint ahogy például a megcsalás.

Az esély mindenre megvan, de ez nem jelenti azt, hogy élni is fog vele a másik. Szomorú, hogy ilyen sokaknak még csak hírből sem ismerős a bizalom, mint olyan.

2022. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 anonim ***** válasza:
10%
Tehát szexeltél már fesztiválon, de a párod egy szót se szóljon, hogy megint oda mész, felhívnia is tilos, különben kidobod. Csóri jobban járna nélküled. Elmebeteg ez a világ.
2022. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
13%
Ilyen helyzetben a bizalom teljesen irracionális döntés. A csaj lenge ruhában beleveti magát a kiéhezett kanok tömegébe, be is piál és még a pasi a rossz, ha ez ellen kifogása van. Még ő fogja be a száját és tűrjön? Aki ilyen helyzetben bizalmat követel, annak nincs ki a négy kereke.
2022. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
86%
"Tehát szexeltél már fesztiválon, de a párod egy szót se szóljon, hogy megint oda mész, felhívnia is tilos, különben kidobod. Csóri jobban járna nélküled. Elmebeteg ez a világ." - te miről beszélsz?
2022. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
86%
Valóban elmebeteg a világ, pont az olyan felfogású emberek miatt, mint amilyen láthatóan te is vagy. Ugyan nem én vagyok a 33, de ha szexelt fesztiválon akkor mi van?! FÜGGETLEN volt az megvan? Senkinek nem tartozott semmiféle magyarázattal, ugyanis nem volt barátja, nem kellett senkihez sem hűségesnek lennie. Döbbenet, hogy némelyek milyen beteg módon gondolkodnak és állnak a dolgokhoz. Tényleg nem értem minek kapcsolat egy olyan embernek, aki ennyire bizalmatlan és aki ennyire korlátozni akarja a másikat. Az ilyeneket jobb még az elején kihajítani, kinek kéne olyan pasi, akinek a fesztivál szó hallatán az első gondolata, hogy majd biztos jól félrekúrok?🤦🏻‍♀️
2022. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
13%
Aki képes ismeretlennel szexelni, az pont leszarja, hogy van e párja, vagy nincs.
2022. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
86%
Annak nincs ki mind a négy kereke, akinek frankón az az első gondolata a fesztivál szó hallatán, hogy a csajok egészen biztosan agyba-főbe fognak dugni mindenkivel is. Na meg aki “engedélyről” hallucinál egy kapcsolaton belül. Egyáltalán minek olyannak barátnő, aki egy minimális szinten sem képes bízni benne?! Aki az összes csajt kb egy ribinek nézik, akik tuti azért mennek fesztiválra, hogy dughassanak??
2022. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!