Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elengednétek a párotokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat a barátaival/barátnőivel az efottra?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 13:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
86%

85 Ha a butaság fájna, akkor már rég ordítanál. Ha nem látod az ALAPVETŐ különbséget a felsorolt dolgok között, akkor valóban menthetetlen vagy. Egy párkapcsolatban vannak olyan dolgok, amik kizárólag azon belülre, pontosabban rád és a párodra “tartoznak”. Mint például, hogy nem csókolózol másokkal, nem alszol másokkal összeölelkezve, nem szexelsz másokkal stb stb. Romantikus randizni is azzal randizol, akitől akarsz valamit, akivel ismerkedni akarsz és akivel össze akarsz jönni. Elkeserítő, hogy valakinek külön el kell magyarázni, hogy egy monogám párkapcsolatban vannak dolgok, amiket a párodon kívül nem csinálsz mással. És nem, nem azért, mert a tulajdonod, hanem mert szereted annyira, hogy pl nem más férfival aludjál összesimulva, bsszus..

De egy buli/fesztivál messze nem ez a kategória. El akarsz menni kikapcsolni a haverokkal, táncolni, hallgatni a kedvenc előadóidat és csípőből megkapod, hogy biztos dugni mész? Szép. Tehát szerinted egy kapcsolatban csak és kizárólag együtt lehet mindenhova menni és együtt lehet mindent is csinálni, nehogy megcsalás legyen a vége? A sarki boltba is elkíséred, nehogy útközben vagy épp a boltban találkozzon valakivel, aki bepróbálkozik nála? A munkahelyén is a seggében vagy, nehogy a sok férfi kolléga közül valaki rámozduljon? A barátnős ebédre is elmész velük, nehogy pl a pincér kikezdjen vele? Szerinted ez a normális kapcsolat?? Vagy hogy működik szerinted ez a hűség dolog? Ha sok ittas férfi van körülötte, akkor előbb-utóbb biztos befekszik valaki alá? Akkor a munkahelyen levő sok férfi kollégát is potenciális “ellenfélnek” tartod és inkább csak olyan munkahelyre mehet dolgozni, ahol csak nők vannak? Mert bizony szép számmal csalják meg egymást a párok munkahelyi kollégával. De számodra tényleg ez az ideális kapcsolat, ahol nulla bizalmad van a másik felé?

2022. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
16%

"Elkeserítő, hogy valakinek külön el kell magyarázni, hogy egy monogám párkapcsolatban vannak dolgok, amiket a párodon kívül nem csinálsz mással. És nem, nem azért, mert a tulajdonod, hanem mert szereted annyira, hogy pl nem más férfival aludjál összesimulva, bsszus.."

Tökéletesen egyetértek. Ezért írtam, hátha észreveszed magad. A szarkazmus nem esett le, de lealább megértetted, amit mondani akarok. Ha ezt sikerült megértened, akkor talán azt is, hogy ideálishoz közeli kapcsolatnak azt tartom, amiben nem feszegetjük a határokat. Nem azt nézzük, hogy a szájtól hány centire kell csókot adni a "csak barát" srácnak és hány másodpercig tarthat, hogy az még beleférjen, hanem eleve kerüljük az ilyesmit. Férfiként ugyanez. Igazad van abban, hogy ennek a rendőrösdinek semmi értelme nincsen. Én is erről beszélek. Ezért kell olyan lány, aki nem a kiskapukat keresi.

2022. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim ***** válasza:
88%

Képzeld kérdező igen, a mai napig szoktam néha eljárni a barátnőimmel bulizni. Ahogy a férjem is az ő barátaival. Ahogy közösen is szoktuk. És akkor most mi van?

Kolbász, kolbász, kolbász. Fuuh, annyira proli vagy, hogy nekem ég a pofámról a bőr. Nem bírsz kulturáltan megnyilvánulni? Nem képzeld, nincs szükségem más “kolbászra” (csak hogy a te szavaiddal éljek) a férjemén kívül, mi ezen olyan hihetetlen? Soha az életben nem csaltam meg, pedig jelentkező lett volna és kapaszkodj meg: a fesztiválon levő lehetőség volt ezekből a legkevesebb! Nem egyszer kezdtek ki velem munkahelyen, de volt már hogy boltban szólítottak le, de legutóbb pl a GLS futár próbálkozott be elég keményen és lám, mindet leépítettem. Bizony, nem csak egy fesztiválon lehet félrekúrni, de láthatóan ez az info nem megy át. Vagy akkor most az lenne a férjem részéről a megoldás, hogy többet nem enged dolgozni, se boltba? Ja és rendelni sem rendelhetek, nehogy megint rám másszon a futár? Logikus. Vagy mondjuk bízhat is bennem, hisz nem egy alkalommal bizonyítottan, hogy semmi oka bizalmatlannak lenni. Bár úgy elég nehéz, ha valaki élből úgy áll a kapcsolathoz, hogy sok megcsalás van, X is meg Y is megcsalta a pasiját, na akkor az enyém is tuti meg fog, jobb ha egyből korlátozom, se buli, se barátok, se fesztivál, se pia, semmi. Tökéletes ötlet…

2022. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 anonim ***** válasza:
86%

92 De nagyon is értem miről beszélsz, néhány dologban egyet is értünk, abban viszont nagyon nem, hogy számodra egy sima fesztiválra elmenni már instant határfeszegetésnek minősül, amiből az következik és amit le is írtál: hogy kapásból azt feltételezed róla szigorúan másokból kiindulva, hogy úgyis meg fog csalni, csak azért mert sokan szexelnek ilyenkor. Azt nem említve, hogy nem mindenki van ám kapcsolatban, aki egy fesztiválon szexel. Esélyt sem adsz neki, egyből a legrosszabbat feltételezed.

Azt továbbra sem válaszoltad meg, hogy szerinted mi lenne akkor a megoldás? Ő tűrje el szó nélkül, hogy meghazudtolod, megkérdőjelezed és nem engeded soha bulizni a barátaival? Sőt fiú barátai sem lehetnek, mert szerinted őket is csak megcsalásra tartja? Sőt gondolom az is te voltál, aki a prostizást a fesztiválhoz hasonlította. Ez nem kapcsolat, ez a másik kisajátítása. Írtam már más példát pl, hogy sokan lépnek félre munkahelyen, akkor szerinted az a megoldás, hogy ne dolgozzon vagy csak olyan helyre mehet, ahol nincsenek férfiak?! Hisz ennek ugyanaz a logikája. Sőt, dolgozni jó eséllyel egész évben jár, leszámítva a szabikat, ünnepeket, hétvégéket. Míg fesztivál van egy évben egyszer pár napot. Akkor melyikre is nagyobb az esély? Nem lehet úgy élni az életünket, hogy nulla bizalommal vagyunk a másik fele.

2022. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
10%
De írtam a megoldást: Szakítás/válás, vagy nyitott kapcsolat. Az igaz, hogy munkahelyen is megtörténhet a megcsalás, de korántsem egyformák az esélyek. Ezt a gondolkodást én eleve furcsállom. Rózsadombon, fényes nappal a nyílt utcán is megkéselhetnek, de ettől még nem mész éjszaka a Blahára nyugodt szívvel, 50-50% elvén. Mert te is tudod, hogy nem ugyanannyi.
2022. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
86%

De mégis honnan veszed, hogy az esélyek nem ugyanazok, amikor a fesztivál továbbra is egy évben egyszer van, míg dolgozni minden egyes nap dolgozik az ember??Leszámítva ugye a fent is említett napokat. A közeli és távolabbi baráti/ismerősi körben, ahol kiderültek a megcsalások, durván a 80%-uk munkahelyi félrekufirc volt. Vagy közvetlen kolléga vagy egy másik részlegen dolgozó kicsit távolabbi kolléga, de még olyan is volt, hogy egy ügyfél volt a delikvens vagy épp a futár, aki rendszeresen vitte a csomagokat. És mégis az évi egy darab fesztivál miatt megy a rinyálás.

Az a kapcsolat mondjuk, ahol a pasi komolyan képes szakítani/válni és kukába dob egy amúgy jól működik, harmonikus kapcsolatot, csak mert a barátnőjének igénye van nélküle is szórakozni, az annyit is ért, ott vitán felül csaj járt a legjobban, hogy megszabadult egy ilyen betegesen féltékeny, uralkodni akaró, bizalmatlan alaktól. Legalább lesz esélye normális párt találni. Végülis itt a mi házasságunk is élő példának, hogy mekkora ostobaság lett volna szakítani azért, mert mentem nélküle is fesztiválra es ő is nélkülem. Kidobtunk volna egy szuper kapcsolatot (azóta házasságot) a semmi miatt. De persze lelked rajta, csak ne lepődj meg, ha ilyen mentalitással senkinek nem fogsz kelleni.


A példáid pedig továbbra is rettentően logikátlanok. Ha egy késelés elszenvedője leszel, az nem azért lesz, mert te szánt szándékkal azt akartad, hanem mert egy pszichopata kipécézett magának. Ezzel szemben, ha megcsalod a párod a fesztiválon az bizony a saját döntésed, a saját elhatározásod alapján történik meg, nem azért mert valaki kiszúrt magának.(kivéve a nemi erőszakot ugye). A fesztiválon továbbra is nyugodt szívvel mondhatsz nemet, mert hűséges vagy és szereted a másikat, magyarul semmi nem fog történni, ellenben ha egy beteg állat rád támad késsel, akkor bszhatod. Ott nem dönthetsz, hogy akarod vagy sem, ellenben a megcsalásnál nagyon is dönthetsz! Hihetetlen, hogy ezt az éles különbséget nem tudod felfogni és vagdalkozol továbbra is ilyen marhaságokkal.

2022. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
0%

Az a kapcsolat rég rossz, amiben az egyiķ félnek a klasszikus szexpartnerkereséső jellegű esemény számít szórakozásnak. Ha nem bír a vágyaival, csak mondja ezt és mehet utánuk, de ne próbálja megmagyarázni, hogy amit látok, az nem az, hanem az ellenkezője.

Megcsalás utan a nők is mindig azzal érvelnek, hogy ők nem tehetnek róla, csak véletlen volt.

Itt te vagdalkozol. Arra nem válaszoltál, hogy mi van az Azariah-féle esetekkel. Amikor konkrétan a megcsaló férfi bálványozva van a nők által. Nem egyedi eset. Szerintem a megcsalás mindenhogyan rossz, de ha a nők maguk állnak ki önmaguk ellen, akkor mit várnak?

2022. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
89%

Annak a fejében ment valami rég rossz “útra”, aki egy fesztiválba csak és kizárólag a szexpartnerkereső funkciót látja. Elég szomorú, hogy ésszel még addig sem jutott el, hogy felfogja ez sokaknak messze nem erről szól, hanem pont hogy arról, hogy esélyük van 1-1 kedvenc külföldi előadójukat élőben is meghallgatni és bulizni rá egyet, mindenféle hátsó szándék nélkül. Azt meg sem említve, hogy ott rengeteg szingli ember szexel szingli emberrel, tehát az ottani “sátras-szexek” csak egy bizonyos szelete megcsalás, plusz az, aki ott megcsalja a párját, az megcsalná máshol is, továbbra sem kel hozzá sem efott, sem Sound, sem más.

De legálabb az értelmesebbik rétegnek ez egy óriási redflag, hogy aki ennyire megrögzötten ragaszkodik ahhoz, hogy márpedig egy fesztiválon kizárólag a szex megy és mindenki mindenkivel csinálja és engedélyt kell tőle kérni hozzá, attól mielőbb menekülni kell, mert mérgező alak, akinek nem ez lesz az egyetlen olyan alkalom, amikor erősen korlátozni akarja és szabályozni a másikat. Különben is ki akarna olyan emberrel lenni, aki hangyányit sem bízik benne? Max egy hasonlóan betegesen gondolkodó, bár legalább másokat így nem mérgeznek. Fogd már fel, ami meg akar csalni, mert szarik rád meg a hűségre is, annak rohadtul nem kell ehhez egy fesztivál. Aki meg szeret és nem csalna meg sosem, az sem fesztiválon, sem máshol nem fog. Rossz lehet úgy élni, hogy konkrétan mindenkiről azt feltételezed, hogy hűtlen. Így nem is értem minek kapcsolat neked. Jobb mindenkinek, ha a saját bizalmatlanságoddal kettesben maradsz és nem mérgezel vele másokat. Csak azért, mert VANNAK akik megcsalják a párjukat, még továbbra is VANNAK olyanok, akik NEM csalják meg. Ez az infó foszlány láthatóan többedjére sem ment át.


Azahriah-t meg bőven mentegették ostoba férfiak is, nem csak ostoba nők, de rém szánalmas és unalmas is, hogy megint ott tartunk, hogy NÉHÁNY, a nők meglehetősen elenyésző része mentegette ezt a kisfiút és te ebből ügyesen megint általánosítottál és a teljes női nemet elítéled miatta. Rettentően előítéletes vagy. Mi a frászkarikát tehetek arról én vagy a többi nőtársam, hogy X meg Y menteget és mosdat egy embert, aki félrekúrt?? Attól én még nem mentegettem, akkor miért engem kell emiatt megbélyegezni meg elítélni?! Őszintén fel nem foghatom ezt a fajta “logikát”. Kb mintha azt mondanám, hogy a (nagy) sorozatgyilkosok túlnyomó többsége férfi (volt), szóval emiatt elítélem az összes férfit és rájuk húzom a szart, mert simán lehet, hogy ő is meg ő is meg ő is egy pszichopata…

2022. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
0%
Az általánosítással szembeni érvelésed teljesen jó, csak a szerepeket cseréled fel. Azért, mert egy évben 2-3 nővel megtörténik, hogy elmegy fesztiválozni, lehetősége van helyes férfiakkal szexelni, de mégsem teszi, hanem többedszer is ellenáll, mindez nem jelenti, hogy a többi ezer másik hűséges lesz.
2022. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:
81%
Minden elismerésem 98 hogy bírod ezt a lóval sakkozast. Elképesztően ostobák vagytok, a jó isten ovjon meg minden nőt az ilyen korlátolt paraszttól.
2022. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!