Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elengednétek a párotokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat a barátaival/barátnőivel az efottra?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 13:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:
86%
Ez egyáltalán nem igaz 39, de láthatóan te ismersz minden nőt és mindenkinél okosabbnak képzeled magad, te aztán tudod, hogy a pasiknak nem szabad “elengedniük” a barátnőjüket fesztiválozni, mert abból tuti dugás lesz. Ez aztán a logika. Hálát adok az égnek, hogy normális barátom van, aki nem akar korlátozni, aki bízik bennem, aki tudja, hogy soha nem csalnám meg és ha fesztiválra megyek, akkor bulizni megyek, nem dugni.
2022. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:
10%
Szia drágám! Eljöttem a Béláékkal a kuplerájba. Nyugi, én csak kísérő vagyok. Az előbb is bepróbálkozott egy csinos hölgy, de megmondtam, hogy feleségem van. Biznod kell bennem, különben nincs értelme a kapcsolatnak. Nyugi, nem fogok olyan sokat inni. Ja es fel ne hívjál, különben kidoblak! Nem tűröm a személyi szabadságom korlátozását. Na puszi.
2022. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
86%

Te tényleg beteg vagy 42, kezeltesd magad mielőbb, mert ha neadjisten van/lesz barátnőd, tönkre fogod tenni ezzel a beteges világképpel.

Egy kuplerájt, aminek semmi más funkciója nincs, mint a szex, hogy a viharba lehet összehasonlítani egy fesztivállal, ami egy zenei rendezvény, ami a bulizásról szól?! Eszednél vagy amúgy? Csak mert olyanokat vizionálsz, hogy kezdem azt hinni valami cuccra függtél rá.

2022. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
12%
Igen, a szex mellett más funkciója is van. Nagyszerű. A kuplerájban meg lehet inni, akkor én igazából egy bárban vagyok.
2022. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 anonim ***** válasza:
86%
Most teljesen komoly, hogy valaki összehasonlítja meg egy lapon emlegeti a bordélyházakat egy fesztivállal? Jóságos ég. Tehát magyarul szerinted prostizni menni egy bordélyházba, ahova dugni járnak az emberek az egy és ugyanaz mint fesztiválra menni, ahova meg bulizni járnak? Nincs több kérdésem, tényleg megérett a világ a pusztulásra.
2022. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 anonim ***** válasza:
12%

Jaj szegény volt barátnőm, hogy kénytelen volt megcsalni a fesztiválon. Nem volt más választása. Én hajszoltam bele. Az én hibám. Én vagyok felelős a tetteiért.

Amugy előtte ugyanezeket a szent szövegeket tolta, hogy ő nem olyan lány, bennem meg lehet bízni. Semmi súlya nincs, amikor előadjátok az "en nem olyan lány vagyok" műsorszámot, mert ti sem veszitek komolyan a saját szavatokat. Biztos ez is az én hibám.

2022. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 anonim ***** válasza:
86%

44 Van baj rendesen.

Keress már rá mi az a bordélyház. Segítek: prostituáltak gyűjtőhelye, ahova az emberek SZEXELNI járnak, ez az egy főfunkciója van, semmi más. Most keress rá mi az a fesztivál, mert láthatóan a leghalványabb sejtelmed sincs. Várj, segítek megint: ez egy zenei rendezvény, számtalan neves és híres külföldi/belföldi előadóval, ahova az emberek szórakozni, bulizni és táncolni járnak! Az, hogy a te beteg elmédben a fesztivál egyenlő egy bordélyházzal, ahova szerinted mindenki dugni jár, az a te saját szegénységi bizonyítványod.

Ha a pasim előhozakodna ekkora egetverő nagy marhasággal és olyan agyi szinten lenne, hogy a prostizást összehasonlítja a bulizással, páros lábbal rúgnám ki.

2022. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/102 A kérdező kommentje:

ezek a szórakozóhelyek az 5 perces kufircok és megcsalás melegágya


minek kellene az embernek kitennie magát a kísértésnek?

2022. júl. 7. 11:21
 49/102 anonim ***** válasza:
86%
46 Az, hogy az exed személyében kifogtál egy olyan nőt, aki hazudott és átvert, az nem kollektíven az egész női nem hibája, az baromira nem jelenti azt, hogy minden nő ilyen és mindenki meg fog csalni! Rettentően gáz az a szöveg, amit lenyomsz, de ennél már csak az a gázabb, hogy EGY esetből indulsz ki és EGY nő miatt, aki épp átvert, elítéled az egész női nemet. Gratulálok.
2022. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon szeretheted, ha a rúgodsás az első gondolatod, ha nem ugy viselkedik, ahogy idomítod. Szegény a világon bárkivel jobban járna, mint veled.
2022. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!