Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elengednétek a párotokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat a barátaival/barátnőivel az efottra?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 13:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 A kérdező kommentje:

nincs különbség


szerintem

2022. júl. 6. 15:05
 22/102 anonim ***** válasza:
83%
Mi az hogy elengedni? Én lányként megyek ha akarok, senki engedélyét nem kérem. Alap hogy bízunk egymásban a párommal, nekem is kell idő a kikapcsolódásra ami nem csak vele lehetséges.
2022. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
84%

Már a kérdést sem értem. "Elengednétek"...? Mi?? Az megvan, hogy ő nem a tulajdonod, nincs szüksége az engedélyedre? Döbbenet.

Velem közölné a barátom, hogy az ő engedélye kell ahhoz, hogy elmenjek ide vagy oda, addig a pillanatig lenne a barátom.

2022. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
21%

Nem értek egyet azokkal, akik azt állítják, hogy persze simán mehet.

Részben a buli, a párom drog. A csorda szellem itt nagy, ha valamit nem teszel meg ki leszel közösítve és cikizve. Nagyon jól tudom. Nekem van egy 17 éves ismerősöm, akit kiközösítettek és mindenféle nyomorultnak elhordtak, mert nem kíváncsi a barátnői részeg állat viselkedésére és inkább otthon van, mintsem lelki segély szolgálat legyen egy ilyen buli után. Természetesen ezeken a bulikon jelentős a kufirc. Nem lepődnék meg, ha pár hét múlva olyan kérdést olvasnék itt, hogy voltam az efotton megcsaltam a páromat és nem tudom elmondjam e neki. Vagy az efotton fingón vágtak, megcsalás-e, vagy lefeküdtem az efotton megcsaltam a páromat és lehet terhes lettem. Vagy olyan jól sikerült a buli, hogy semmire nem emlékszem, gáz-e.

Igenis én azt mondom, hogy ilyen rendezvényre nem kell egyedül sem baráti társasággal járni. Természetesen nem lehetetlen ez olyan emberek körében, akik nyitott kapcsolatban élnek. Nekem is volt ilyen párom, szépen kértem, hogy ne menjen el, felsoroltam az érveimet, hogy miért ne, a dugást meg sem említve. Végül elmenten, nagy nehezen beletörődtem, bár nem jó szájízzel fogadtam a döntést. Egy kikötésem volt, mivel több napos volt a rendezvény, átnéztük itthon a programok időpontjait és annyit kértem, hogy X meg y szünetben ha nincs épp semmi hívjon már fel egy 2 percre. Úgy gondoltam nem kérek sokat napi 4-5 perccel. Első nap már nem tartotta a megbeszélteket, másnap sem csak egyszer. Közöltem vele, hogy ez nem tetszik ő meg állandóan azzal jött, hogy ez csak buli. Én meg közöltem vele hogy nem buli ez így nekem, úgyhogy én itt a kapcsolatot lezártam. Szerencsére cucca nálam nem volt, így semmilyen egyéb kellemetlenség nem lett. Igazából utólag annyit írt le, hogy neki ez az egész kellemetlen volt és az egészet én csesztem el, amiért ott lent már rossz hangulatban volt. Hát mondtam, hogy engem meg nem érdekel. Szépen kértem, hogy ne menjen, kompromisszumot kötöttem, az sem volt jó, mert nem tudta tartani a megbeszélteket. Nekem pedig sajnos vagy nem sajnos nem ilyen társra volt szükségem. Alapvetően nem egy bulis lányról beszéltünk, mert ugye kis faluban lakott akkor és sehova nem járt ilyen téren.

2022. júl. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim válasza:
75%
24es, egyszerűen nem voltatok egymáshoz valók, ezért a bizalom sem alakulhatott ki teljesen. Ezeket a dolgokat egy kapcsolat életútján igen gyakran meg kell beszélni újra és újra.
2022. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim ***** válasza:
61%
Persze, miért ne?
2022. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim ***** válasza:
75%

Egy kapcsolatban alapvető dolog a bizalom! Ha ez nincs meg, akkor annyit is ér az egész.

Aki szereti a másikat, van gerince és hűséges, az NEM fogja megcsalni sem EFOTT-on, sem Soundon, sem máshol, aki meg olyan típus annak baromira nem kell hozzá fesztivál, megoldja bárhol, bármikor.

Ez a csorda szellem és ki leszel közösítve, ha valamit nem teszel meg duma, pedig nagyon gyenge “kifogás”. Vélhetően felnőtt emberekről van szó, ha valaki nem akar valamit megtenni, akkor nem teszi meg. Nem, akkor sem ha többi igen. A kiközösítés meg max oviban volt divat, értelmes barátokat kell keresni és nincs ilyen gond.

Én pl havi szinten megyek bulizni barátnőkkel, akik ilyenkor szívesen szednek fel pasikat egy éjszakára, érdekes nekem mégsem jutott eszembe, hogy jól bepasizzak, egyrészt mert van párom, akit soha nem csalnék meg, másrészt eleve nem vagyok az az egyéjszakás típus. De olyan társasággal is voltam iszogatni, ahol előkerült pl “ez-az”, rajtam kívül mindenki szívott, engem is kínálgattak és lám, mégsem szívtam, ahogy a barátomat sem csaltam meg, csorda szellem ide vagy oda. Na meg persze a barátok sem közösítettek ki, annál azért agyilag tovább jutottak.

Fel kéne fogni végre, hogy a barátnőd/barátod nem a tulajdonod, nincs szüksége az engedélyedre és igen, néha igen is kell az embernek, hogy a barátaival közösen menjenek programot csinálni, ha ez épp egy fesztivál, akkor az. Ha valaki ennyire nem bízik a másikban, hogy ebből keles problémát csinálni, az nem értem minek van kapcsolatban..

2022. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
7%

Erős önálló független feminista SZEMÉLY fesztiválozás előtt: Te csak ne akard megmondani nekem, mit csináljak! Azt képzeled, hogy a tulajdon rabszolgád vagyok? Nincs jogod a személyi szabadságom korlátozásához! Szabad ember vagyok, azt csinálok, amit akarok! Tudok magamra vigyázni.

Erős önálló független feminista SZEMÉLY fesztiválozás után: Jaj...nem értem, hogy történhetett...nem is tudom, mi ütött belém...nem értem magamat. De ő kezdte! Én próbáltam ellenállni. Nem volt választásom. Tehetetlen elszenvedője voltam. Részeg voltam, szóval nem vagyok felelős a tetteimért. Amúgy is csak ő csinálta egyoldalúan. Neki kellett volna megkérdezni tőlem, hogy van a barátom. Engedélyt kellett volna kérnie, hogy hozzam érhet e. Az ő hibája. Amúgy te megtettél mindent, hogy ne csaljalak meg? Én emlékszem, hogy amikor két évvel ezelőtt moziba mentünk, 15 percet késtél. Ott hagytál egyedül várni, megérdemled! Amúgy ez nem számit megcsalásnak, de akkor is megérdemled.

2022. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
86%

#28as most komolyan mondod hogy egy esetleges nemi erőszak kapcsolatba hozható a párkapcsolati szabadsággal?

Ez egy olyan színvonal volt amit nem kellett volna alulról megütni.

2022. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
89%

A feminizmusnak a legcsekélyebb köze sincs a hűséghez, de gondolom ezt nehéz lett volna egyedül összerakni…

Aki meg ilyen beteg módon áll hozzá a kapcsolatokhoz, mint ahogy a 28 leírta és egy fesztivál/buli/stb szó hallatán egyből ilyen gondolatai vannak, annak nagyon nem való (még) párkapcsolat.

Értelmes, normális ember nem fog ilyenekkel mentegetőzni, hogy jaj részeg voltam, jaj csak ő csinálta, jaj amúgy is a te hibád. Ilyet max valami szánalomhalmaz fog bedobni.

Addig, amíg képtelen vagytok bízni a másikban, nem kéne feleslegesen rabolni senki idejét. A megcsalás nem pia, buli, társaság, fesztivál stb függvénye és nem is azé, hogy mi van a lábad között, valaki vagy hűséges vagy nem. Vagy van gerince vagy nincs. Aki nem tiszteli egy kicsit sem a párját az egy munkahelyi ebédszünetben is lazán megcsalhatja, nem kell ahhoz fesztiválra menni.

2022. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!