Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elengednétek a párotokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat a barátaival/barátnőivel az efottra?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 13:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 anonim ***** válasza:
0%
A megcsaló nőket is megóvja a következményektől. Mindig más a hibás.
2022. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/102 anonim ***** válasza:
86%

99 Áruld már el kérlek mégis honnan szeded azt a nyilvánvalóan ordas nagy baromságot, hogy a párkapcsolatban lévő fesztiválozó nőkből mindösszesen 2-3 olyan akad, aki nem dug félre, ellenben van több ezer, aki meg félredug? Ugyanilyen alapon van több ezer, aki meg nem megy félre. Hasraütésszerűen én is be tudok mondani minden marhaságot, ez még nem jelenti, hogy igaz is lesz.

Én eleve mindig legalább 6-7 barátnővel mentem fesztiválozni, volt hogy nem is ugyanazokkal és soha, egyikünk sem csalta meg a párját és biztosíthatlak, hogy nem mi vagyunk az egyetlenek, akik hűségesek. Komolyan nem is értem milyen elmével rendelkezhet az, aki a fesztiválozás és a megcsalás között ilyen szintű összefüggést hallucinál...


"A megcsaló nőket is megóvja a következményektől. Mindig más a hibás."

Az általánosításon kívül tudsz mást is? Milyen mindig más a hibás? Mintha a kedves férfiak egy részének (!) nem lenne valami instant kifogása arra, hogy ők miért NEM hibásak a megcsalásban. Mert hát a feleség sok időt foglalkozik a gyerekkel és két szoptatás között nem szop le még engem is, meg hát nekem ennyi szex nem elég, meg hát különben is blablabla. Ott is akadnak szép számmal kifogások, ez nem női tulajdonság, ez nagyon max EMBERI reakció, de jelzem, koránt sem áll neki mindenki mentegetőzni, van aki simán beismeri, hogy igen, ezt és azt tette, nincs rá kifogása.

2022. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!