Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt a férfiak mennyire szeretik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a férfiak mennyire szeretik?

Figyelt kérdés

Szeretek szexelni és akár mindennap is csinálnám ha a partner is akarja, de a szexnél sokkal jobban szeretem ha csókolózunk, simogatjuk egymást, dörgölőzünk (?) egymáshoz.

Ha ez szexhez vezet azzal sincs semmi baj, de ezeket mindig szeretem csinálni úgy is ha nincs belőle szex, ezt a férfiak szeretik vagy idegesíti őket inkább?



2022. febr. 26. 01:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%
#20 Evolúció a férfiak így vannak "kódolva". Ha minél több nővel egyesül egy férfi annál biztosabb, hogy a genetikáját tovább tudja örökíteni. (Társadalmi normák, morális dolog, neveltetés stb. ezt mind erősen befolyásolják ösztönös dolgokat elnyomják, elnyomhatják.)
2022. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Évtizedek óta imádom azt amit leírtál!
2022. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
60%
Ha utána szopás van, akkor oké!
2023. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
De ha nem akarsz szexelni akkor minek izgatod a párod?
2023. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Neked szövegértési problémáid vannak? Leírtam, hogy semmi probléma azzal ha szex lesz belőle.
2023. ápr. 11. 21:59
 26/26 anonim ***** válasza:
76%
Imádom a csókot, a simogatást, az összebújást, a nekem kedves nő illatát, érintését, csókját. Nem feltétlenül kell minden ilyen interakciónak orgazmussal végződnie, de ha szex és orgazmus lesz belőle, az sem baj. Sajnos most nincs senki, akivel ilyen meghitt dolgokat is át lehetne élni. F40
2023. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!