Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt a férfiak mennyire szeretik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a férfiak mennyire szeretik?

Figyelt kérdés

Szeretek szexelni és akár mindennap is csinálnám ha a partner is akarja, de a szexnél sokkal jobban szeretem ha csókolózunk, simogatjuk egymást, dörgölőzünk (?) egymáshoz.

Ha ez szexhez vezet azzal sincs semmi baj, de ezeket mindig szeretem csinálni úgy is ha nincs belőle szex, ezt a férfiak szeretik vagy idegesíti őket inkább?



2022. febr. 26. 01:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Hááááááát... szó se róla ha már felizgatod a férfit akkor utána kielégülésre is vágyik. A csók egy dolog, az nagyon is fontos egy kapcsolatban akkor is ha nincs utána szex, de dörgölőzni, direkt felizgatni és utána abbahagyni... Félmunkát nem érdemes végezni 😂
2022. febr. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Hány éves volt a leghosszabb kapcsolatod? Ez tökre jól hangzik, ~2évig tart általában, úgy hívják, hogy lilaköd.
2022. febr. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha az ember felizgul, akkor nehéz kibírni szex nélkül.
2022. febr. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
én is imádom az ilyesmit de legalább verd ki ha már felizgattál :P
2022. febr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
A csókolózást leszámítva szeretem az ilyen dolgokat.
2022. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

4, ezt minden napra ha lehet, akkor ez jöhet neked mindennap?

Ha igen,beszéljünk :P

2022. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha szex után van ilyen közvetlenül akkor rendben van. De mint a többiek is írták felizgatod és "otthagyod" az nem pálya egy normálisan működő férfinak.
2022. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
A csókolózást nem, viszont a simogatást és körömmel gyengéden kaparást imádom. Főleg háton és alkaron.
2022. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
43%
Én gyűlölöm ezt. Ez valami tini szerencsetlenkedes...úgy oké ha szex a vége, de felhuzni a férfit ilyenekkel és otthagyni álló farokkal....ilyenkor szoktam osszeveszni ezzel a felkegyelmu nővel is.
2022. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Én mindennél jobban kívánom a közvetlen testi érintkezést (simogatás, összebújás, együtt fürdés, stb.) A szex és a csók sem vonz olyan mértékben, mint ezek.

F

2022. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!