Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Férfiak miért nem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Férfiak miért nem szeretik a párjukat orálisan kényeztetni? És miért várják el, hogy ez fordítva teljesen működőképes legyen?

Figyelt kérdés

A barátom kijelentette ma, hogy "Hallod kincsem, amúgy én nem szívesen ny@ll@k ki, nem szeretek nyalni"

Lassan egy éve együtt vagyunk, és minden aktus része volt az oda-vissza való kényeztetés.

Ezt most így miért?



2022. febr. 10. 22:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Ápolni kellene a puncit 😘
2022. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Vagy csak téged nem szeret.
2022. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Ember válogatja, én pl szana szet nyalnam a baratnomet ha lenne, persze ha ápolt a puncija.
2022. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg neki,hogy kicsim én se szeretem a farkas szopni pláne ha ekkora önző tülök vagy. Akkor majd elgondolkodik magán.
2022. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Istenem....higiénikus vagyok, szőrtelenítek rendesen, rendszeresen. Szóval itt nem az a baj, hogy igénytelen vagyok a saját testemre.
2022. febr. 10. 23:02
 6/30 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha eddig nyalt akkor már mást nyal vagy meg változtál!
2022. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
28%
Én nyalnálak.
2022. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
31%
Szeretek nyalni, a nő visszajelzése alapján jól is.
2022. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%
Mert nem vagyunk egyformák, a gulyáslevest sem szereti mindenki, pedig szerintem tök fini. Nyalni szerintem jó dolog, de más szerint meg nem. Gond akkor van ha neked igényed lenne rá - mert akkor nem passzoltok szexuálisan.
2022. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Ha már nincs késztetés a srácban arra hogy boldoggá tegyen akkor ott már komoly gondok vannak köztetek. Tény az hogy hosszadalmas, fárasztó dolog rendesen kinyalni egy nőt de ettől még nagyon izgató figyelni a reakcióit közben. A kölcsönös orál egy alap dolog kellene hogy legyen egy jól működő kapcsolatban.
2022. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!