Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Férfiak miért nem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Férfiak miért nem szeretik a párjukat orálisan kényeztetni? És miért várják el, hogy ez fordítva teljesen működőképes legyen?

Figyelt kérdés

A barátom kijelentette ma, hogy "Hallod kincsem, amúgy én nem szívesen ny@ll@k ki, nem szeretek nyalni"

Lassan egy éve együtt vagyunk, és minden aktus része volt az oda-vissza való kényeztetés.

Ezt most így miért?



2022. febr. 10. 22:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a többes szám? A férfiak szeretnek nyalni!
2022. febr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
88%
Lusta és önző esetleg, ami még indok lehet.
2022. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nem tud elaludni,fel ajánlom neki,és bele is megy. Persze nem sietem el ilyenkor,had fáradjin le rendesen. Imádom nyalni,és ha tényleg imádja egy férfi nyalni, az sokkal jobbam élvezi a párja,mert mindenre is odafigyel,meg lassan érzékien csinálja,mint mikor csak jólvan essünk túl rajta és gyorsan durván csinálja.
2022. febr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
40%
Csak a te párod. Büdös a pinád.
2022. febr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy a férfiak???? Én pl imádom csinálni. Viszont volt olyan kapcsolatom ahol a hölgy partnerem egyáltalán nem engedte.Akkor most Én is írjam hogy a nők miért nem szeretik?
2022. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj, őszinte leszek: nekem nagyon fontos és izgató, hogy le legyen szopva a farkam. A nyalást meg csinálom, de nem vagyok annyira oda érte. Inkább csak kompenzálás. Volt olyan csajom, aki nem is kerte, de szopott szívesen.
2022. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sokan nem csinálják,és én úgy gondolom,hogy ez ilyen régimódi berögzülés,szerintem nem tartják férfiasnak.Legalábbis én úgy vettem észre,hogy azok a pasik nem csináljàk szívesen,akik szerint a nőknek a “konyhában a helyük” módon gondolkoznak.De lehet tévedek.
2022. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
80%
Én kimondottan imádok puncit nyalni 😇💪31ffi.
2022. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
65%

Csatlakozom a többi felháborodott férfihoz a témában. Én is szeretek nyalni, engem nagyon felizgat. Persze fontos az ápolt, lehetőleg borotvált punci, de nincs is jobb egy friss, illatos női nemiszervnél :) Egy korábbi barátnőm sosem elégített ki orálisan, én ettől függetlenül őt igen, akár alkalmanként többször is. Nyilván volt hiányérzetem, de attól még én imádtam őt nyalni.

Nyami, most éhes is lettem!

2022. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts. Az h a te János nem szeret nyalni egyéni probléma, az nem jelenti H minden pasi olyan mint a palid.

Nekem semmi bajom vele, imádom a párom punciját nyalni.

Mondjuk meg néznem a palid fejét amikor te is ugyan ezt mondanád neki

2022. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!