Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Férfiak miért nem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Férfiak miért nem szeretik a párjukat orálisan kényeztetni? És miért várják el, hogy ez fordítva teljesen működőképes legyen?

Figyelt kérdés

A barátom kijelentette ma, hogy "Hallod kincsem, amúgy én nem szívesen ny@ll@k ki, nem szeretek nyalni"

Lassan egy éve együtt vagyunk, és minden aktus része volt az oda-vissza való kényeztetés.

Ezt most így miért?



2022. febr. 10. 22:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%
En nagyon szeretem
2022. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom ki hogy van vele, én szeretem csinálni. Ez az átmenet az előjáték és az aktus között.


Akik nem szeretik,szerintem ők nem elég ügyesek. Vagy nem tudom.

2022. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
70%
Az állitásod nem igaz!!!!! A FÉRFIAK SZERETIK ORÁLISAN KÉNYEZTETNI (KINYALNI!!! Hosszan, élvezettel nyalni) A PÁRJUKAT. A te "Férfid" nem szereti a te puncidat nyalni!!!! Az okát nem tudhatjuk.
2022. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
26%
Jó lenne látni egy képet puncidról, hogy szakszerű választ tudjunk adni.
2022. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
31%
Ja meg a fenekedről, és a cicidről.
2022. febr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%
"a Férfiak" =/= a te impotens barátod
2022. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy a barátod nem csinálja, ne vonj le általános következtetést az egész férfi nemre nézve. Az én haverjaim közül pl. mindenki szeret nyalni.
2022. febr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem izgat,hogy le vagyok szopva,vagy sem,de ha én nem nyalhatok,nekem már nem teljes a szex.
2022. febr. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
92%
Így van, valószínű,hogy már nem akkora a szerelmi láng az ő részéről mint az elején. Én imádom nyalni a barátnőmet, ha nehezen megy el,akkor is. Volt hogy félóráig nyaltam,kényeztettem(és nem összevissza nyálazom stb) hanem úgy ahogy kell. Sose hagyom ki neki ezt az örömöt,még akkor se ha egyszer már elment szex közben.❤️🥰
2022. febr. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok nyalni, akár viszonzás nélkül is, mikor fáradt a párom, de azt szeretném hogy jót aludjon!
2022. febr. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!