Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a férfiak nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak nagyobb vagy kisebb százaléka szereti azt, ha a nő domináns (vagy domináns IS tud lenni) az ágyban?

Figyelt kérdés

Nekem az az elméletem, hogy a többség ezt IS szereti.


Szerintem kevesebben vannak a csak domináns vagy csak szub hajlamú emberek (férfiak, nők is). A legtöbb ember switch, úgy, hogy a hatalomjáték csak enyhén jelenik meg a szexben - csak nem tudnak róla, hogy ez az. Egyrészt a kifejezéseket nyilván azok ismerik jobban, másrészt a hatalomjátékot azok túlozzák el, akik a BDSM közösség tagjainak vallják magukat, és esetleg eköré építenek szexuális identitást.



2022. jan. 21. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a többség szereti ha domináns, vagy tud domináns lenni, legalább 65%-a, de inkább 75
2022. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom hogy minden ferfi eddig az eletemben beindult ha dominasat jatszottam vele. Es fele annyi sem ha alarendeltet.
2022. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint mind a kettőt kedvelem :D nálunk hangulat függő hogy épp mi a játék :)
2022. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többség szereti, ha domináns is szokott lenni a nő.
2022. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a switch a legjobb beállítottság amikor dominál is egy nő, de ha kell alárendeli magát
2022. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
A férfiak nagyobb része domináns, kisebb része switch és még kisebb része szubmisszív. Pontosabban a neten keringő figurák nagy részének tökmindegy csak végre dughasson már 😂
2022. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi tapasztalataim szerint akikkel összefutottam, azok inkább dominánsok voltak. Switch ritkán volt. Sub-ot pedig nem ismerek.
2022. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én tippem is az, hogy a nagyobb részüket izgatná az, ha a nő domináns lenne, legfeljebb nem örökké. De kipróbálná. És ha a lány ezt akarná, tuti belemenne. A szűk keresztmetszet itt a lányoknál van, mert kevesebb nő él domina vágyakkal, mint amennyi férfi erre nyitott lenne.

A férfiak kisebb része lenne szerintem, aki minden esetben elutasítaná ezt, még akkor is, ha álmai nője kezdeményezné. Az olyan fajta férfiak, akik nem bírják ha az egójuk egy szemernyit is sérülhet, vagy a szexről nagyon határozott és megingathatatlan, dogmatikus elképzeléseit vannak amihez tűzön-vízen át tartják magukat. De a többség azért mégiscsak kíváncsi, és többféle szexuális fantázia is megfordul a fejükben. A női dominancia, dominaság pedig nem egy ritka fantázia, és nem is újkeletű.

2022. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem az izgat ha az Úrnő követeli és elveszi tőlem a pénzemet. (Findom)


F

2022. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok férfinak azért titkos vágya egy domina, nem véletlen van erre is iparág. Mégha kimondottan sub férfi nincs is sok. Én pl sub vagyok, de valódi domináns csajt, aki nem csak mű - nehéz találni.
2022. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!