Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a férfiak nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak nagyobb vagy kisebb százaléka szereti azt, ha a nő domináns (vagy domináns IS tud lenni) az ágyban?

Figyelt kérdés

Nekem az az elméletem, hogy a többség ezt IS szereti.


Szerintem kevesebben vannak a csak domináns vagy csak szub hajlamú emberek (férfiak, nők is). A legtöbb ember switch, úgy, hogy a hatalomjáték csak enyhén jelenik meg a szexben - csak nem tudnak róla, hogy ez az. Egyrészt a kifejezéseket nyilván azok ismerik jobban, másrészt a hatalomjátékot azok túlozzák el, akik a BDSM közösség tagjainak vallják magukat, és esetleg eköré építenek szexuális identitást.



2022. jan. 21. 11:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a férfiak hány %-át izgatja ez, de az biztos hogy sokkal többen vannak mint ahányan bevallják ezt. Egy részük valószínűleg még saját magának is tagadja.

Bár amúgy a többség nyilván vanila.

Az is biztos (tapasztalat), hogy jóval kevesebb domináns nő van, mint szubmisszív férfi ...bár szerintem nagyon sok lány élvezné a domináns szerepet, csak egyszerűen fel sem merül bennük, részben kulturális okokból.

2022. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!