Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok és Fiúk szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és Fiúk szerintetek melyik nem szokott nagyobb százalékban félre dug. I? Az én környezetemben 2 év alatt 5-1 a nők javára ami válással is végződött pedig én azt hittem hogy a férfiak többet lépnek félre!

Figyelt kérdés
Vagy csak ügyesebben csinálják a férfiak??!!

2015. júl. 2. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem senkim nincs, így nem léptem félre, de velem 3 csaj csalta meg a párját.
2015. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mindenki félrelép aki kapcsolatba van csak nem mindegyik tudódik ki

én is tudok jó párról kb 50% a

a többi nem érdekel

legtöbb nem is egyszer lépett félre

2015. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fúúú munkámból kifolyólag elég sok emberrel kerülök kapcsolatba, 10 házas ill. párkapcs-ban élő pasiból 9 megkörnyékez, ill. ajánlatot tesz. Nőt egyet tudok a környezetemben aki félrelépett, el is váltak.
2015. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam idáig lányok hogy a férfiak akik nagyon rámenősek de mióta egy hogy mondjam hogy meg ne kövezzenek egy olyan helyen dolgozom ahol 70% nő és minimum 1 -3 diploma mindenkinek van ez megint csak nem célzás volt de itt nem ez a tényállás

Ja és 40/f vagyok

2015. júl. 2. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
a nők könnyebben találnak partnert a félre lépéshez :D
2015. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben is sokkal többet lépnek félre a nők, mint a férfiak.
2015. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos a nők, én 38 éves férfiként nagyon nehezen találok titkos szeretőt, pedig a fővárosban élek, olyan rossz elfojtani a vágyainkat, sok szeretettet...
2015. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Antifeminista oldalon ment az az agymenés, hogy a férfi természetében van, hogy megcsalja a partnerét (ráun, vagy mittudomén) és a nőnek a kapcsolatuk megőrzése érdekében ezt hagynia kell...


Amúgy nem lenne egyszerűbb ráguglizni valami statisztikára, ami komplexebb képet adhat, mint 10-15 ember egyéni véleménye?

2015. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!