Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akiknek kis mellű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek kis mellű barátnőjük van, vágytok a nagyobb mellekre?

Figyelt kérdés
illetve, akinek első barátnője van és kis mellű, kíváncsiak vagytok, milyen lenne nagyobbakat fogni?
2015. jún. 21. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel a mellmérete, mert imádom. 21/F
2015. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. nem fontos a mérete. Sokkal fontosabb a tulajdonosa.
2015. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen és meg is lehet szerezni a nagyobb mellű nőt! az út szélén állnak és pénzt kérnek ha meg akarod fogni a nagy m.....!
2015. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Soha sem érdekelt a mellméret. Szerintem ez olyan a lányoknál, mint a fiúknál a farok méret. A legtöbb lányt nem érdekli, ahogy a legtöbb fiút se a mell méret.
2015. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a méret mindegy, a lényeg, hogy ki hordja...
2015. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem akarok nagyobb melleket, még lehetne kicsit kisebb :D
2015. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az emberek vágyakoznak, mindig az kell nekik ami éppen nincs. Akinek nagymellű barátnője van szeretné kipróbálni kisebbel és fordítva.
2015. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Töübbségében átlagos, vagy kisebb mellű barátnőim voltak eddig, nem kívántam nagyot sosem. Maximálisan rágerjedek a kicsi cicikre is.
2015. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Amikor összejöttem a barátommal, 14 éves voltam, nagyon pici cickókkal. Aztán eltelt 5 év, még mindig együtt vagyunk, és jó nagyok lettek. Tapasztalatom szerint nem a mérete a legfontosabb, akkor is szerette őket mikor kisebbek voltak, de mióta megnőttek sokkal többet foglalkozik velük, bámulja őket, játszik velük, hozzábújik. Szóval lehet enélkül élni mindenképpen, szerintem ez nem létfontosságú dolog, de jó ha van mit gyömöszölni :)
2015. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A nagynak és a kicsinek is megvannak az előnyei, fontosabb hogy formás legyen.
2015. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!