Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt a férfiak mennyire szeretik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a férfiak mennyire szeretik?

Figyelt kérdés

Szeretek szexelni és akár mindennap is csinálnám ha a partner is akarja, de a szexnél sokkal jobban szeretem ha csókolózunk, simogatjuk egymást, dörgölőzünk (?) egymáshoz.

Ha ez szexhez vezet azzal sincs semmi baj, de ezeket mindig szeretem csinálni úgy is ha nincs belőle szex, ezt a férfiak szeretik vagy idegesíti őket inkább?



2022. febr. 26. 01:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
5%
8, venned kellene egy hátkaparòt a zuhanyzòd falára😆😆 arra egy nőt tartani hogy kaparásszon, elég kiábranditò
2022. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem értem a válaszok azon részét, hogy ott hagyom miután felizgult, írtam is, hogy nem baj ha szexhez vezet ez amit írtam mert abban is benne vagyok 😃
2022. febr. 26. 14:02
 13/26 anonim ***** válasza:
64%

Az úgy oké, de ezt mond annak a nőnek akivel vagyok. Pl dörgölöm hozzá a betonkemeny, elovaladektol tocsogo farkam (elnézést), odanyomja rá a popsijat, markolom a mellét, stb, ezt csináljuk 10 percig és utána...."nézd, de aranyos kutyák"....és kimegy!

Ilyenkor elonti egy szarnál sokkal sűrűbb és büdösebb valami az agyam, a merevedés atmegy az agyamba, keveredik azzal a fura sűrű valamivel és létrehoz egyfajta agyi- merevedési-ideggörcs-telefsz állapotot.

Talán a térd lövésnél is, de szerintem a gyomor lövésnél is fájdalmasabb egy férfi számára ez.

Mondjuk ha szex a vége, vagy kivered, vagy leszopod utána az úgy teljesen oké, ezzel nincs semmi probléma, nekem is bejonne...amit fentebb írtam, amit én élek még...na az krvara nem oké.

2022. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
#10 Hány éves vagy tízes válaszoló?
2022. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
13-as, és beszeltetek már erről?
2022. febr. 26. 14:44
 16/26 anonim ***** válasza:
88%
#12 Ezzel így nincs probléma az összebújás részét amikor a nőt a karomba zárhatom, simogathatom, csókolgathatom én igénylem férfiként ugyan úgy mint a szex részét. De annyira én húznék a szex és a testi érintés (amiket írtál) között válaszvonalat mit jobban nálam ez egálban van.
2022. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%
Te Alfa, neked nem kéne véletlenül kilépni a számodra nem kielégítő kapcsolatból? Vagy ide jössz sírni, és kész? Mert akkor eléggé nem zavar ez téged
2022. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt imádom, ezek a legkirályabb dolgok a világon, romantikának hívják, nem kell mindig hogy szex legyen belőle azonnal, ugyanis később úgy is az lesz. Lehet örülni az apró örömöknek, meg lehet élni pusztán csak a pillanat hevét. Nekem gyönyörűemlékeim vannak😇
2022. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Kevin_Wendell_Crumb ***** válasza:
82%

A kapcsi elején biztos, hogy mindkét félnek elegendő, ha csak bujci, simi, csók van... Főleg ha szerelem is van...

De egy idő után, sztem a pasinak már szüksége lesz arra, hogy egy ilyen simi, bujci, csók után elélvezzen :)

Szóval sztem 5 ilyen alkalomból legalább 3x csináld úgy, hogy elélvezzetek! :)

2022. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Egyébként ez miért van, hogy szexet akarnak belőle általában?
2022. márc. 4. 01:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!