Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire ritka az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ritka az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Annyiszor csalódtam már a férfiakban, egyszerűen azt látom és tapasztalom, hogy 100ból ha 1 van olyan, aki szex közben figyelmes és odaadó lenne. Hosszan kényezteti a nőt, változatos módokon és nem azért mert elvárt vagy hogy nedves legyen, hanem mert élvezi és jót akar a partnernek. Volt már többször, hogy beszélgetés fázisban előadta a psi, hogy így meg úgy szeret kényeztetni, aztán mikor szexre került a sor, kb még azt se várta meg, hogy nedves legyek, 0 perc előjáték volt. A lelkemet az ilyen alkalmak nagyon megviselik, mert úgy érzem 'meg vagyok bszva', kihasználva, mintha valami ócska prosti lennék..

Őszintén, csak kíváncsiságból, van itt olyan, aki valóban találkozott már normális férfival? Csak mert én még nem.. pedig volt már több 'típusú' partnerem, volt komoly és alkalmi partnerem is több. De egyszerűen 0 tosztelet, 0 figyelmesség, 0 empátia. Csak önző, hazug alakok vannak mindenhol. Komolyan érdekel, hogy más nők miket tapasztalnak.

Férfiak is írhatnak, de csak őszinte választ várok (privátokra úgysem válaszolok, az ismerkedés reményében nem kell hazudni a szépet).


2021. okt. 9. 20:37
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Nők szerint ritka a normális férfi

Férfiak szerint ritka a normális nő


sokan kreténeket, retardáltakat fognak ki.


Nem tudom eddig hol ismerkedtél de talán változtatni kéne azon, hogy hol de leginkább a hogyan-on.

2021. okt. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
8%
Kíváncsi lennék a kérdező #33-ra adott reakciójára. De ha kell, felteszem a kérdést explicit. Te mit teszel azért, hogy a partnered tudja, mit is szeretnél? Ugyanis, ahogy írtad is, nem mindenki működik ugyan úgy. Honnan kéne tudnia a férfiaknak, hogy xy nő mit szeret a szexben? Volt olyan partnerem, aki ki nem állahtta az előjátékot. Volt aki nem viselte, ha van benne ott valami, csak max 3 percet. Volt aki sikítófrászt kapott ha a füléhez értem és volt aki kb csak análban szerette. Egy közös volt bennük (na jó, kettő: szőke volt az összes, ez a gyengém), egyikhez sem volt használati útmutató.
2021. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, az élet azt bizonyítja, hogy igenis vannak normális pasik, és normális nők is, abban az értelemben, ahogyan írod, hogy hiányolod őket. Hiszen az emberek nagyobbik része tartós kapcsolatban él, tehát elégedett. Ha nem is 10/10 a párja, de elfogadja. És ez nem megalkuvás, hanem belátás. Amit hiányolsz a férfiakból, az tökéletesen érthető, jogos igény. De, ahogyan találóan írod, nem ismerünk téged, és azokat a férfiakat sem, akiket olyan negatívan írsz le. Nem is értem, miért vársz tőlünk előrevivő választ, amikor a kérdésed nagyon sematikus. Te magad elhiszed, hogy 100-ból 99 férfi olyan, mint akik neked jutottak? Nyilván változnod kéne, valószínűleg igényesebbnek kéne lenned, mármint a férfiak személyiségét érintően, és akkor kiderülne a számodra, hogy a pasik sokfélék, de messze nem kizárólag olyanok, mint akik miatt kérdezel. Egy szót sem írsz arról, milyen érzelmekkel viszonyultál azokhoz a pasikhoz. Talán abban is változnod kéne. Akit szeretünk, attól (majdnem) minden jó, de legalábbis sokkal jobb.
2021. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Amióta az ismerkedésnél bizonyos személyiségjegyekre figyelek, azóta kizárólag figyelmes, odaadó pasikat fogtam ki. Nem mondom, hogy tömegesen, de 3-ból 3 ilyen volt (10 év alatt volt ennyi).
2021. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
az első 8 pasim mind önző és béna volt, különféle mértékben, csak akkor még ez ne volt ilyen egyértelmű számomra. Amíg össze nem jöttem egy igazi férfival, és megtudtam, milyen is az, ha odafigyelnek rám, ha önzetlen, ha nőként bánik velem... és ez persze belőlem is kihozta az önzetlenséget, odaadást, így fantasztikus lett vele a szex.
2021. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Gyerekek, ez a nő már min. 100 pasit elfogyasztott! Csak tudja miről beszél...
2021. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!