Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire ritka az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ritka az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Annyiszor csalódtam már a férfiakban, egyszerűen azt látom és tapasztalom, hogy 100ból ha 1 van olyan, aki szex közben figyelmes és odaadó lenne. Hosszan kényezteti a nőt, változatos módokon és nem azért mert elvárt vagy hogy nedves legyen, hanem mert élvezi és jót akar a partnernek. Volt már többször, hogy beszélgetés fázisban előadta a psi, hogy így meg úgy szeret kényeztetni, aztán mikor szexre került a sor, kb még azt se várta meg, hogy nedves legyek, 0 perc előjáték volt. A lelkemet az ilyen alkalmak nagyon megviselik, mert úgy érzem 'meg vagyok bszva', kihasználva, mintha valami ócska prosti lennék..

Őszintén, csak kíváncsiságból, van itt olyan, aki valóban találkozott már normális férfival? Csak mert én még nem.. pedig volt már több 'típusú' partnerem, volt komoly és alkalmi partnerem is több. De egyszerűen 0 tosztelet, 0 figyelmesség, 0 empátia. Csak önző, hazug alakok vannak mindenhol. Komolyan érdekel, hogy más nők miket tapasztalnak.

Férfiak is írhatnak, de csak őszinte választ várok (privátokra úgysem válaszolok, az ismerkedés reményében nem kell hazudni a szépet).


2021. okt. 9. 20:37
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

#29: sajnálom, hogy ezt tapasztalod. A másik oldal is ilyen, a férfiak csak a külsőre mennek, viszont ha egy nő szép, akkor automatikusan butának nézik vagy egyszerűen nem akarnak vele komolyat. Ha meg laza és szexkapcsolatban is benn van, akkor az aztán maga a halál. Ember sem vagy.

Én pont emiatt nem is szoktam azzal a típussal ismerkedni, amit említettél, inkább az átlagosabb férfiak érdekelnének. Viszont ha egy ilyen férfi 'megszerez' egy csinos nőt, teljesen kifordul magából. Sajnos ezt többször tapasztaltam. Szóval igencsak nehéz a helyzet, már lassan tényleg senkivel nem lehet ismerkedni, minenkinek csúszik valami fejben. Ez a nőkre is igaz ahogy látom/hallom, nem csak a férfiakra.

2021. okt. 9. 22:14
 32/46 anonim ***** válasza:
41%
Irhatsz ha van kedved :)
2021. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
91%
Ha fiatalkori bénázós maszatolást leszámítjuk nekem csak jó pasikkal volt dolgom, de erre elég jó a szűrőm. Azt mondják a zsák megtalálja a foltját. Én rámenős vagyok, ha nem akar ujjazni mosolyogva a tenyerére ülök. Ha kevesellem a nyalást jön a 69. Akkor nincs mese. De tényleg csak jó partnerekkel jutok el az ágyig.
2021. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
50%

"Csak önző, hazug alakok vannak mindenhol"

Ez a te megélésed, ami azért olyan, amilyen, mert te olyan vagy, amilyen, amit magadban kell megoldanod.

Sajnos ismertem már férfigyűlölő nőt, akit állandóan negatív, rosszindulatú gondolatok emésztettek és nagyon nagy kihívás vele pár napnál hosszabb ismertséget ápolni anélkül, hogy ne förmedne rám, bántana meg, vagy provokálná ki, hogy nőhöz méltatlanul beszéljek vele.

Meg is szabadultam tőle, mert én gyengéd vagyok és érzelmes - egyiknek sem volt létjogosultsága mellette.

Nem bírom azt a fajta durvaságot és közönségességet, amit képviselt. Viszont férfiak százai viselik el mindezt ideig-óráig, csak azért, mert a csaj szépnek mondható és nem szégyenlős.

Kik lehetnek ők? Nem ismerem egyiket sem, mégis pontosan tudni lehet, hogy milyenek, hiszen akik nem viselik el őt, mint például én, ők egyenesek, őszinték, érzelmesek, törődőek, amik mind gellert kapnak egy ilyen hárpia mellett, tehát ilyenek tuti nem lehetnek.

Van még valami kérdésed ezek után?

Nem léteznek véletlenek.

2021. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
91%
Az első pasim ilyen volt. Bár lehet csak az újdonság varázsa miatt, neki is én voltam az első :D
2021. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

6-ossal értek egyet. Én is csak olyannal jövök össze, aki tetszik kívül és belül. (Tehát kérdező nem csak a külsőre megyek, hanem mindkettőre. :) Van olyan lány, aki butának tűnik első blikkre, de nem azért, mert szép. Ezek jellemzően a túlsminkel, műkörmös, bundás, műszempillás stb. réteg. Na róluk valahogy nem az ész és a jó fejség jön le elsőnek.)

És éppen ezért (mert tetszik kívülről), foglalkoznék is vele. Nyak, comb, mell, test csókolgatás és aztán fokozatosan tovább. Mert ha bejön a test, szeretnék is vele foglalkozni. Nem csak magam miatt, miatta is, mert ha neki jó, ha ő élvezi, akkor az nekem is jó/izgató. :) (De ezzel nem mondtam újat.)

2021. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

#34: nem gyűlölöm a férfiakat, csak azt mondom, hogy 1%alatt van azoknak az aránya, akikkel lehetne kezdeni valamit.

Vicces, hogy te is próbálod azt kihozni, hogy én vagyok a szar. De milyen érdekes, én is pontosan úgy tekintek magamra, mint te magadra. Na most akkor ilyenkor mi van?..:)

Itt senkinek nem kéne rólam egy árva szót se szólnia, mivel senki nem ismer, semmit se tud rólam.

Az aztán meg pláne egy teljesen félrement elmélet, miszerint azért találkozom ilyenekkel, mert én is ilyen vagyok. Persze hogy ilyenekkel találkozom, ha a nagytöbbség ilyen:D nincs ebben semmi varázslat vagy pszicho hülyeség, egyszerű matek. Itt aki engem nem ismer személyesen több éve, az ne írjon a személyemmel kapcsolatban semmit. Nem ez volt a kérdés, hogy találd ki milyen vagyok. De látom sokaknak nem megy a szövegértés se, nem várok sokat más készségek terén sem..

2021. okt. 9. 23:06
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

"azért hozzáteszem, hogy mindenkinek màs szempontok számítanak, tehát ami neked 10/10es szex, az lrhet nekem csak 10/6 lenne. Sőt még fiatalabb koromban azt hittem hogy milyen jó volt a szex valakivel, ma meg tapasztaltabb fejjel látom, hogy valójában az nrm is volt jó partner."


Azért a kérdésben elég egyértelműen leírtad, hogy milyen pasikkal voltál, ahogy azt is, mit hiányolsz a szexből. Majd amikor valaki leírja, hogy neki pedig többségében ilyen (10/8-10) pasijai voltak, akkor biztos csak alacsonyak az igényei, meg nincs is tapasztalata. Ha neked így könnyebb, higgy ebben.

2021. okt. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

#39: szó sincs erről, csak leírtam, hogy nehéz így pontozni, mert ez nagyon szubjektív. Amit én leírtam, az csak egy kis szelete a jó szexnek, ezer más dolgon elcsúszhat. Örülök, hogy vannak, akiknek szinte csak jó tapasztalatai vannak, de ez számomra valóban hihetetlen, mert én még barátnők közt se ismerek olyat, akinek ne lett volna több negatív tapasztalata is. Emiatt mondtam, hogy jó ha ő így élte meg, de nagyon mást jelent a jó szex mindenkinek, emiatt nehéz így pontozgatni. Én meg ismerem magam és az igényeim, tudom, hogy nálam más a jó a szex, mint mondjuk a barátnőimnek vagy úgy bárkinek akivel beszéltem erről.

Nem kell mindig mindent kiforgatni és kötözködni, nem tudom te melyik korábbi válaszokat írtad, de ha nem tudsz normálisan reagálni, inkább ne írj többet a kérdésem alá. Ha nem tudtad volna értelmezni a korábbi válaszom: nem ez volt a kérdés. Tudom nehéz a magyar nyelv, de próbáljunk már megbirkózni vele.

2021. okt. 9. 23:33
 40/46 anonim ***** válasza:
75%

Nálad mit jelent a jó szex?


#29 voltam.

2021. okt. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!