Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire ritka az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ritka az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Annyiszor csalódtam már a férfiakban, egyszerűen azt látom és tapasztalom, hogy 100ból ha 1 van olyan, aki szex közben figyelmes és odaadó lenne. Hosszan kényezteti a nőt, változatos módokon és nem azért mert elvárt vagy hogy nedves legyen, hanem mert élvezi és jót akar a partnernek. Volt már többször, hogy beszélgetés fázisban előadta a psi, hogy így meg úgy szeret kényeztetni, aztán mikor szexre került a sor, kb még azt se várta meg, hogy nedves legyek, 0 perc előjáték volt. A lelkemet az ilyen alkalmak nagyon megviselik, mert úgy érzem 'meg vagyok bszva', kihasználva, mintha valami ócska prosti lennék..

Őszintén, csak kíváncsiságból, van itt olyan, aki valóban találkozott már normális férfival? Csak mert én még nem.. pedig volt már több 'típusú' partnerem, volt komoly és alkalmi partnerem is több. De egyszerűen 0 tosztelet, 0 figyelmesség, 0 empátia. Csak önző, hazug alakok vannak mindenhol. Komolyan érdekel, hogy más nők miket tapasztalnak.

Férfiak is írhatnak, de csak őszinte választ várok (privátokra úgysem válaszolok, az ismerkedés reményében nem kell hazudni a szépet).


2021. okt. 9. 20:37
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
#19,20: ne aggódjatok, az ilyen szánalmas primitív dumát nem veszem magamra, ezzel csak magatokat járatjátok le. Semmit se tudtok rólam, de már azonnal értéktelen vagyok meg nem vagyok jó semmi másra és társai:D istenem ha tudnátok kit szóltok le.. kár hogy anonim az oldal. Ti vagytok azok a típusú férfiak, akik itt ugattok, de ha személyesen találkoznátok egy ilyen nővel, hirtelen csorogna a nyál és pincsikutyába mennétek le, csak azért, hogy hozzátok szóljon a nő:D
2021. okt. 9. 21:36
 22/46 anonim ***** válasza:

"Persze 'melós' dolog, de a normálisabbakban ez fel se merül, hogy teher legyen, mert maga is élvezi azt, hogy kényeztetheti a másikat. Szóval ha neked ez nem okoz örömet, nem izgat fel, csak teher legtöbbször, akkor te is abba a kategóriába tartozol, amiről beszéltem."

Ilyen erővel akkor te is leszel szíves szopni és kézimunkázni, de mint egy istennő, hosszan és változatosan, és ha nem izgulsz tőle fel, neadjisten felmerül benned, hogy teher, akkor te sem tartozol a "normálisak" közé. Basszus, az ember nem így működik. Kezdem egyre inkább úgy érezni, hogy nem kizárólag a partnereidben volt a hiba.

2021. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
12%
22: Arc az van, mucuska.
2021. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

"istenem ha tudnátok kit szóltok le.."

Dobrev Klára? Vagy kit szóltunk le? Megmondhatnád, most már kíváncsi vagyok.

2021. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
59%
Jah, én nem aggódok. Mit gondolsz ki vagy te? Egy senki, aki abba a hibába esett, hogy azt hiszi, ő valaki. Nekem még egy dugást sem érnél meg.
2021. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
70%

A leírásod alapán olyannak tűnsz, aki csak magára gondol, így kényeztessen, úgy kényeztessen, blabla, arról egy szó nem esik, hogy te mit nyújtasz.

Úgy sejtem, a párkapcsolatok minden más aspektusában is ilyen lehetsz, mindent elvársz, mert neked az jár, mert.. miért is, pusztán azért, mert pina nőtt alád? :D


Képzeld, a férfiak, mármint az IGAZI férfiak a valóságban nem szuper önzetlen kényeztető-gép rabszolgák, akiknek életük célja, hogy a kedvedre tegyenek :D

Elhiszem, hogy a Cosmolitan ezt hitette el veled, de talán itt az ideje, hogy felébredj :D

2021. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
31%
Sok a qurva
2021. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
#22: nos én pontosan olyan vagyok, amit írtál és ez nekem teljesen természetes:D Lehet itt a 'hiba', hogy én az átlagnál odaadóbb vagyok, a szexualitás egy magasabb szintjét élem meg és azt hiszem, hogy ez alap kéne legyen. De annyi baj legyen. Inkább legyek ilyen, mint ennek az ellentéte. Még ha nehezebb így a dolgom akkor is.
2021. okt. 9. 22:01
 29/46 anonim ***** válasza:
71%
Van ilyen férfi, például én. A sztori általában ott bukik meg, hogy nem ilyen mai ficsúr kinézetem van. Minden stimmel, mert magas vagyok, jó kiállású, rendszeresen sportolok, nem cigizek, nem iszok, sosem drogoztam. Diplomát szereztem, önállóan élek, dolgozom, nincs semmi súlyos defektem. Csomó minden érdekel, a nőket tekintve szerencsére van szexuális, párkapcsolati tapasztalatom is, de az utóbbi időkben a nők zöme kifordult magából, irreális álmokat kerget a férfiakkal kapcsolatosan. Már ami a küllemet illeti, ugyanis azt tapasztaltam, hogy cseszhetem a lelkületemet, minden más adottságot, ha valamiért nem vagyok ilyen tipikus maszkulin alfa fejű, testű gyökér, akkor már az első rostán kiesek és meg sem mutathatom, mennyire figyelmes vagyok az ágyban. F
2021. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
53%
Ne legyel mar ilyen nagykepu kerdezo mert nincs mire
2021. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!