Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire ritka az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ritka az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Annyiszor csalódtam már a férfiakban, egyszerűen azt látom és tapasztalom, hogy 100ból ha 1 van olyan, aki szex közben figyelmes és odaadó lenne. Hosszan kényezteti a nőt, változatos módokon és nem azért mert elvárt vagy hogy nedves legyen, hanem mert élvezi és jót akar a partnernek. Volt már többször, hogy beszélgetés fázisban előadta a psi, hogy így meg úgy szeret kényeztetni, aztán mikor szexre került a sor, kb még azt se várta meg, hogy nedves legyek, 0 perc előjáték volt. A lelkemet az ilyen alkalmak nagyon megviselik, mert úgy érzem 'meg vagyok bszva', kihasználva, mintha valami ócska prosti lennék..

Őszintén, csak kíváncsiságból, van itt olyan, aki valóban találkozott már normális férfival? Csak mert én még nem.. pedig volt már több 'típusú' partnerem, volt komoly és alkalmi partnerem is több. De egyszerűen 0 tosztelet, 0 figyelmesség, 0 empátia. Csak önző, hazug alakok vannak mindenhol. Komolyan érdekel, hogy más nők miket tapasztalnak.

Férfiak is írhatnak, de csak őszinte választ várok (privátokra úgysem válaszolok, az ismerkedés reményében nem kell hazudni a szépet).


2021. okt. 9. 20:37
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%

szerintem vannak ilyen férfiak.


Kreténeket fogtál ki akik csak magukkal törődnek.


Én pl. minden alkalommal masszázzsal kezdem, ami szépen átmegy szexmasszázsba majd szexbe. Mindig szerettem egy nőnek az összes porcikáját megsimogatni megmasszírozni...szóval érted :)


(de alapból is masszőr vagyok)

2021. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
6%
Én olyan vagyok akikkel eddig találkoztál. Ígéretek meg minden, de valójában nem érdekel mi a jó a nőnek. Én beleélvezek, nekem ez elég. Sajnálom.
2021. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
36%
Én szeretem a csajt még kikötözni is és játékszereket is használni :)
2021. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ritkábban volt dolgom az odaadóbb férfiakkal, mint az önzőbbekkel.

De nem lehetetlen olyat találni, aki megfelelő lesz ezen a téren (is)

;)

2021. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
27%
El kéne gondolkoznod, hogy miért jössz össze ilyen férfiakkal! Te is sáros vagy...
2021. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Először is csak olyan nővel jövök össze aki tetszik cakkum pakkum kívül belül, akinek szeretem a combját a mellét, akinek szeretek pezsgőt szürcsölni a köldökéről.


Ha bőven van időm (időnk) akkor hosszú előjáték van, ahogy #1 írta, időnként masszázzsal kezdem, szeretem ha fényes kissé olajos a teste, és azt is szeretem amit #3 is írt, kikötözni és van ilyen orgazmus stimulálóm is ami csak külsőleg használandó ez kikötözésnél nagyon izgató... :)


Csak egy gond van, hogy ha hosszú az előjáték kb., 30 perc vagy 1 óra akkor nem bírom 30-45-50 percig a dugást. Akkor maximum a 20-30 perc.

2021. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 cseppszi ***** válasza:
85%
Igen. Tényleg ritka - de van.
2021. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam kényeztetni a nőket, hogy jó legyen nekik 😊
2021. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
72%
Van! Én vagyok az! ;)
2021. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg inkább jó tapasztalataim vannak. Mindössze kettő olyan pasim volt, aki az általad leírtakra hasonlít. Az egyiknél már előre tudtam, hogy valószínűleg ilyen lesz, a másiknál meg nem vesztegettem túl sok időt az ismerkedésre.

A többi pasi 10/8-10 volt az ágyban.

Úgyhogy nem, nem ritka, csak tudni kell olvasni a jelekből.

2021. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!