Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire ritka az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ritka az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Annyiszor csalódtam már a férfiakban, egyszerűen azt látom és tapasztalom, hogy 100ból ha 1 van olyan, aki szex közben figyelmes és odaadó lenne. Hosszan kényezteti a nőt, változatos módokon és nem azért mert elvárt vagy hogy nedves legyen, hanem mert élvezi és jót akar a partnernek. Volt már többször, hogy beszélgetés fázisban előadta a psi, hogy így meg úgy szeret kényeztetni, aztán mikor szexre került a sor, kb még azt se várta meg, hogy nedves legyek, 0 perc előjáték volt. A lelkemet az ilyen alkalmak nagyon megviselik, mert úgy érzem 'meg vagyok bszva', kihasználva, mintha valami ócska prosti lennék..

Őszintén, csak kíváncsiságból, van itt olyan, aki valóban találkozott már normális férfival? Csak mert én még nem.. pedig volt már több 'típusú' partnerem, volt komoly és alkalmi partnerem is több. De egyszerűen 0 tosztelet, 0 figyelmesség, 0 empátia. Csak önző, hazug alakok vannak mindenhol. Komolyan érdekel, hogy más nők miket tapasztalnak.

Férfiak is írhatnak, de csak őszinte választ várok (privátokra úgysem válaszolok, az ismerkedés reményében nem kell hazudni a szépet).


2021. okt. 9. 20:37
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen hülye vagyok, megteszek mindent.
2021. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
16%
Nyuszifül! Az van, hogy te egyszerűen ilyen férfiakat érdemelsz.
2021. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig elsősorban ölelgetni simogatni szerettem a páromat, meg is jegyezték, hogy nálam ez mennyire központi. A szex nekem sokadlagos. Talán nem pont erre gondoltál, de nálam pont az előjáték hosszúsága lehet a probléma.
2021. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

"Hosszan kényezteti a nőt, változatos módokon és nem azért mert elvárt vagy hogy nedves legyen, hanem mert élvezi és jót akar a partnernek."

Jót akarok a partneremnek, szeretek neki élvezetet nyújtani, és mindig igyekszek figyelni az igényeire. De ettől még hosszan és változatos módon kényeztetni bizony melós tud lenni, és számomra nem feltétlen okoz szexuális élvezetet (vagy legalábbis nem olyat, mint neki). Szóval szerintem elkerülhetetlen, hogy időnként ne legyen kissé erőfeszítés jellege a dolognak. Szerintem ez mindkét nemről elmondható.

2021. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
19%
A feleségemmel figyelmes vagyok. A szeretőimet csak meg,,szom.
2021. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

#6: oh istenem fél-1 óra..:D örülnék én 10-15 percnek is. A szex meg sosem vártam el, hogy órákig tartson. Ha 20-30 percig bírja egy férfi, szerintem az már hosszúnak is számít:D


#10: azért hozzáteszem, hogy mindenkinek màs szempontok számítanak, tehát ami neked 10/10es szex, az lrhet nekem csak 10/6 lenne. Sőt még fiatalabb koromban azt hittem hogy milyen jó volt a szex valakivel, ma meg tapasztaltabb fejjel látom, hogy valójában az nrm is volt jó partner.

Nyilván nehéz így beszélni a témáról, mivel nagyon szubjektív.


Közben látom megjöttek a toxikus primitív egyedek is a 'te vagy a hibás' jellegű megszólalásaikkal..

2021. okt. 9. 21:07
 17/46 anonim ***** válasza:
13%

Kerdezo

Irj vissza

2021. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

#14: természetesen nem kell minden alkalommal órákig kényeztetni a nőt (vagy a férfit mindegy), viszont főleg az első alkalmakkor elég fontos lenne. De később is kb fele-fele arányban legyen a gyorsabb menet és a minőségi szex. Persze 'melós' dolog, de a normálisabbakban ez fel se merül, hogy teher legyen, mert maga is élvezi azt, hogy kényeztetheti a másikat. Szóval ha neked ez nem okoz örömet, nem izgat fel, csak teher legtöbbször, akkor te is abba a kategóriába tartozol, amiről beszéltem.


#15: pontosan az ilyen undormányokról is beszéltem:)

2021. okt. 9. 21:11
 19/46 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező. Úgy látom az ítélkezés nagyon könnyen megy, és úgy látom elvárás is van. A jó szerencse tartson távol az ilyen nőktől engem. Lehet azért van ez, mert senkinek nem kellesz, mert csak dugni vagy jó, mert senki nem tud beléd szeretni. Tarts önvizsgálatot. Tudod, a szemetet összefújja a szél. Olyat kapsz amilyen magad is vagy. 😉
2021. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim válasza:
94%
Ha lenne olyan nő, aki megérdemli az ilyesmit, mi is úgy állnánk hozzá, dehát... 🤷‍♂️
2021. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!