Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha nekem igenis számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nekem igenis számít a férfi anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést és választ olvasok, ahol lehurrogják azokat, akiknek számít a vagyoni helyzet párválasztás ill szexpartner választás esetén. Sokan jönnek azzal, hogy a pénz nem számít és csak a ribncoknak jelent ez bármit is.

Viszont én azt gondolom, hogy nem szeretnék olyannal szexelni sem, aki rosszabb anyagi helyzetben van, mint én. És nem a pénz miatt, hanem mert én nem tudok rá úgy Férfiként felnézni. Nekem egy férfi legyen magabiztos, sikeres, céltudatos, intelligens. Általában aki ilyen, az olyan munkát is végez, amiből jól megél. Egyszerűen szexuálisan a sikeres férfiak vonzanak. Mivel nekem is jól fizető munkám van, van lakásom, autóm, ugyanez az elvárás a férfi részéről is. Szerintem a férfiak egóját is bántja az, ha a nőjük sokkal jobb körülmények közt él. Nem akarok senkit kiherélni ezzel.

Ti mit gondoltok, ilyen esetben ez annyira megvetendő lenne? Nem a pénzükre hajtok, én jobban élvezem a szexet ilyen férfiakkal, nekik tudom alárendelni magam


2021. ápr. 5. 20:13
 81/91 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens ember lennél (ahogy írtad az vagy) akkor nem reagálnál ennyiszer ilyenekre XD
2021. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 A kérdező kommentje:
#71: kívánom neked, hogy mostmár a megfelelő mederbe kerüljön az életed és ezáltal több önbizalomra tegyél szert. Addig meg legyèl nyitott, hátha közben befut a nagy Ő;)
2021. ápr. 5. 23:19
 83/91 anonim ***** válasza:
95%
gold digger
2021. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 A kérdező kommentje:

#81: bevallom elszórakoztatott egy ideig a válaszolgatás. De az ilyen a kérdéshez nem kapcsolódó alpári megbszlak megnyilvánulásokra már nem tudok mit mondani.

Eleve úgy indítottam a kérdést, hogy szerettem volna egy beszélgetést indítani. Nem csak a válaszok miatt. Ezért reagàltam több válaszra. Meg mert figyeltem a reakciókat.

Sajnálatos, hogy ennyi önértékelési problémával küzdő/ frusztrált/ irigy ember van. Nyilván ez az oka az agresszív válaszadásoknak. Azért jó volt látni a sok értelmesebb választ is, meg ha valaki kultúráltan tufta megfogalmazni az egyet nem értését. Sajnos ahogy a 'valóságban' is, itt is ugyanolyan rosszak az arányok

2021. ápr. 5. 23:24
 85/91 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz, főleg, hogy fordítva nincs ez így, vagyis nem ismerek olyan férfit aki csak a gazdag nőkre hajtott volna
2021. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
72%

Irigy ember.

Arra lehetnek irigyek, hogy volt mivel elindulni.


A primitívségre, gold diggerségre senki sem irigy :D


egódnak jót tett a kérdés, ennyi értelme volt

2021. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
93%

Gazdag vagyok

Båszunk?

2021. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
95%

én is gazdag vok.

baszhatunk

2021. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
92%
#86 igazából ezeknek mindenféle ilyen kérdések nélkül is akkora az egójuk mint az afrikai kontinens.
2021. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
100%

89es:

Való és igaz. Tények nyelvén beszélsz.

2021. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!