Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha nekem igenis számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nekem igenis számít a férfi anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést és választ olvasok, ahol lehurrogják azokat, akiknek számít a vagyoni helyzet párválasztás ill szexpartner választás esetén. Sokan jönnek azzal, hogy a pénz nem számít és csak a ribncoknak jelent ez bármit is.

Viszont én azt gondolom, hogy nem szeretnék olyannal szexelni sem, aki rosszabb anyagi helyzetben van, mint én. És nem a pénz miatt, hanem mert én nem tudok rá úgy Férfiként felnézni. Nekem egy férfi legyen magabiztos, sikeres, céltudatos, intelligens. Általában aki ilyen, az olyan munkát is végez, amiből jól megél. Egyszerűen szexuálisan a sikeres férfiak vonzanak. Mivel nekem is jól fizető munkám van, van lakásom, autóm, ugyanez az elvárás a férfi részéről is. Szerintem a férfiak egóját is bántja az, ha a nőjük sokkal jobb körülmények közt él. Nem akarok senkit kiherélni ezzel.

Ti mit gondoltok, ilyen esetben ez annyira megvetendő lenne? Nem a pénzükre hajtok, én jobban élvezem a szexet ilyen férfiakkal, nekik tudom alárendelni magam


2021. ápr. 5. 20:13
 61/91 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként nekem mindegy milye van, vagy milye nincs egy nőnek, de úgy gondolom, hogy a pasi dolga a pénzt megkeresni és a párját, majd a családját tisztességesen eltartani. Minden nő ezt a fajta biztonságot keresi, hogy a gyermekét ne az utcára szülje és ezt nem ítélhetjük el. Én pl mindent megteremtek az aktuális páromnak, ami tőlem telik. A kérdező szerintem kissé nyersen fogalmazott és ezért a sok negatív kritika, holott ő is csak a saját “biztonságát” keresi. Természetesen a “ jól lehúzok egy gazdag idősebb pasit dugásért” lányokat nem értékelik sehol és nem is róluk van itt szó.
2021. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 A kérdező kommentje:

#61: talán egy kicsit nyersen fogalmaztam, ez lehetséges.

Én mondjuk nem gondolom hogy minden a férfi dolga lenne, ahogy én nem várom el azt, hogy eltartson, úgy mellette cserébe elvárom, hogy foglalkozzon a gyerekkel ő is, vegye ki a részét a nevelésben. Nem gondolom, hogy a nő főz mos takarít gyereket nevel, a pasi meg hozza a pénzt. Persze azzal sincs baj ha valakinek ez kell és működik. Van ismerősöm, aki így él.

Nem a saját biztonságom keresem, mert az úgy érzem már megvan. Más jelentősége van az anyagi helyzetnek nálam, de ezt korábban leírtam, most ide újra nem írom le.

Igen, a kell a pénz Gucci tatyóra meg póthajra típusú lányok más kategória. Most ez nem róluk szól

2021. ápr. 5. 22:15
 63/91 anonim ***** válasza:
5%

55-ös vagyok


Köszönöm a biztató szavakat, de nagyon tévedsz. Nekem az eddigi tapasztalataim nem azt mutatják hogy magában a figyelmességnek, kedvességnek lenne értéke, és itt természetesen nem a vagyonos nőkre vonatkoztatva beszélek hanem bármilyen anyagi helyzetben lévő nőről. A kedvesség, figyelmesség, a tisztelet és hasonló emberi értékek meglétének az értékelése egyre jobban a háttérbe szorul a mai világban. Ezek magukban már szinte semmit sem számítanak és értéktelenek ha nincs egy megfelelő anyagi háttér és vagyoni helyzet az ember mögött. Ezt valamennyire meg is értem, mivel komoly párkapcsolatot, főleg családot csak rendezett anyagi körülményekre lehet alapozni. Ezért én is először megpróbálom rendbe tenni az életemet, még ha elég későn fogtam is hozzá. Azt pedig sosem hagynám hogy a párom tartson el, ez teljesen távol áll tőlem, nem tudnék senkin sem élősködni anyagilag, mivel az már nem egyenrangú felek kapcsolata lenne, nekem meg ez is elsődleges szempont. Nem alá vagy fölérendelő kapcsolatban szeretnék élni, hanem egy olyanban ahol mindketten egyenrangú felei vagyunk egymás számára.

2021. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
100%

#63, manapság sajnos a figyelmesség mértéke, az az ajándék árcéduláján látható.


Senkit nem érdekel, hogy kedves, egyenes, megbízható, vagy jófej vagy-e. ha pénzed van, lesz mindig csajod.

2021. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
100%
Helyesebben: ha van pénzed, lesz ilyen csajod, mint a kérdező. :)
2021. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
100%

Egy albi költsége 100-200ezer/hó.

Ez akkora segítség mint az állat.

Ha az embernek van esze ezt magába invesztálja és sokkal gyorsabban halad..

2021. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
57%

64-es ezt, mondom én is hogy a figyelmességre, kedvességre és hasonló fontosabb (már aki annak tartja ezeket) értékekre csak az anyagi, jövedelmi helyzet után fordítanak kellő figyelmet és jönnek számításba. Mindaddig amíg nincs meg a megfelelő anyagi és jövedelmi helyzete, addig nem sokat fog érni az ember ha kedves és figyelmes, ez magában nagyon kevés egy párkapcsolati ismerkedés során. Lehet vannak kivételek, aki nem így viszonyul ezekhez a dolgokhoz, de kb. 10000-ből 1 ember de lehet ezzel még sokat is írtam. :)

Tény az is hogy általában az ember mástól is elvár annyit amennyit önmagától. Ha valakinek jól kereső állása van, saját háza, lakása, akkor valamilyen szinten érthető hogy a leendő párjával szemben is megvannak ezek az elvárások, hogy ő is rendelkezzen azzal amivel ő maga, érje el azt az életben amit ő is elért eddig. Bár ez is érthető és teljesen elfogadható hozzáállás és mentalitás.

2021. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
57%
63-as, és 67-es vagyok, bocsánat annyit még hozzáfűznék az előbbihez hogy a kor is meghatározó, nagyon nem mindegy hány éves az ember. Hisz egy 20, huszonpár éves emberrel szemben nem ugyanazok az elvárások mint mondjuk egy 30 vagy akár 40 feletti emberrel szemben, ami megint csak érthető.
2021. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
94%
Olyan esetet is ismerek, hogy férfi és nő megismerkedtek, a nőnek lakása, munkahelye volt, a férfi meg éppen munkanélküli volt és nem volt egy vasa sem. A nő azonban hitt a férfiban, bátorította, segítette. Ennek már jópár éve. Azóta a férfi térdig gázol a pénzben, felépített jópár üzletet, nagyon megszedte magát, sokkal többet keres, mint a nő. De ezt a köteléket, ami közöttük van, soha nem fogja eltépni semmi. Akin egyszer segítettek, elfogadták, szerették, soha nem fogja ezt elfelejteni. Természetesen a nő nem ilyen típus, mint itt ez a kérdező.
2021. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 A kérdező kommentje:

#65: mint mondottam, a vagyoni helyzet egyáltalán nem minden.

Elárulom neked, hogy én egy szál virágnak, vagy a kedvenc csokimnak sokkal jobban örülök, mint egy márkás táskának/ruhának (volt már rá példa, hogy ilyesmit kaptam ajándékba és egyenesen megmondtam, hogy nem hordok ilyesmit és legközelebb jobban örülnék valami személyesebbnek. Mert ahogy volt itt egy hölgy korábban, aki nem költ wellnessre és utazásra, mert sajnálja rá a pénzt, én irreálisan drága felkapott márkák termékeire nem adok ki pénzt)


Nekem igenis fontosak azok az értékek, amiket írtam. Nem tudom milyenek manapság a nők, nyilván látok ezt azt, de erről egy férfi hitelesebben tudna nyilatkozni. Szerintem manapság nem csak az a nő ritka, akinek ezek még számítanak, de az a férfi is, aki renfelkezik ezen tulajdonsàgokkal. Sajnos. Pedig a nap végén ez az, ami igazán számít

2021. ápr. 5. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!