Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha nekem igenis számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nekem igenis számít a férfi anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést és választ olvasok, ahol lehurrogják azokat, akiknek számít a vagyoni helyzet párválasztás ill szexpartner választás esetén. Sokan jönnek azzal, hogy a pénz nem számít és csak a ribncoknak jelent ez bármit is.

Viszont én azt gondolom, hogy nem szeretnék olyannal szexelni sem, aki rosszabb anyagi helyzetben van, mint én. És nem a pénz miatt, hanem mert én nem tudok rá úgy Férfiként felnézni. Nekem egy férfi legyen magabiztos, sikeres, céltudatos, intelligens. Általában aki ilyen, az olyan munkát is végez, amiből jól megél. Egyszerűen szexuálisan a sikeres férfiak vonzanak. Mivel nekem is jól fizető munkám van, van lakásom, autóm, ugyanez az elvárás a férfi részéről is. Szerintem a férfiak egóját is bántja az, ha a nőjük sokkal jobb körülmények közt él. Nem akarok senkit kiherélni ezzel.

Ti mit gondoltok, ilyen esetben ez annyira megvetendő lenne? Nem a pénzükre hajtok, én jobban élvezem a szexet ilyen férfiakkal, nekik tudom alárendelni magam


2021. ápr. 5. 20:13
 51/91 anonim ***** válasza:
100%
Csak kiderült, hogy mindent a valagad alá toltak. 🙈
2021. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
100%

Megtartani nem fogod tudni ha felépíteni se te építetted fel, ezért kell neked egy "veled azonos anyagi helyzetű" férfi. :D S


Szóval olyat keresel aki örökölt mint te, hogy ketten herdáljátok el szépen, lassan :D

2021. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Férfitársaim !

Teljesen mindegy honnan van a Hölgynek pénze, egzisztenciája természetes dolog, hogy igyekszik vigyázni rá. Ha a lányom lenne, akkor is ezt tanácsolnám neki.

2021. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 A kérdező kommentje:

#50: sosem mondtam hogy 0-ról kezdtem. Igen, egy ideig megúsztam az albi költséget, de ennyi. Attól még valahogy el kellett érnem azt a munkahelyet, azt a fizetést stb ahol most vagyok. Nyilván rengeteget tanultam. Ne mondjuk már hogy egy lakás változtatott az életemen:D sokat segített az elején természetesen. De mást nem örököltem. Szóval

#51

#52: egyáltalán nem arról van szó, hogy mindent örököltem volna. Annak meg pláne semmi köze ehhez, hogy ki mit tud kezdeni a vagyonával. Mi az hogy nem fogom tudni megtartani? Ha már 7-8 éve megtartom sőt már rég nem azon a szinten vagyok anyagilag, akkor azt te minek nevezed?

Már egyre butább és fárasztóbb emberek jönnek ide, alapvetően nem ilyen célközönségnek szántam a kérdést. És egyébként is nagyon elkanyarodtunk a témától, köszönöm hogy ilyen sokan skarnak segíteni az adóbevallásombsn, de azt megoldom magam:)

2021. ápr. 5. 21:41
 55/91 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nekem, 30+-os férfiként nem számít, és nem zavar, ha számodra ennyire meghatározó egy férfi vagyoni helyzete és ismerkedésnél ez az egyik meghatározó és releváns szempont számodra. Mindezt úgy írom hogy elég rossz anyagi helyzetben, egyedülállóként élek. Igaz pontosan emiatt nem is szeretnék sem párkapcsolatot, sem alkalmi kapcsolatot kialakítani így lehetséges a véleményem nem annyira mérvadó ilyen szempontból, de gondoltam megosztom.

2021. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:

#55: szerintem ne akadályozzon ilyesmi az ismerkedésben:) legfeljebb nem aranyásót vagy vagyonos hölgyet nézz ki magadnak (bár hozzáteszem vannak idősebb gazdag nők akik szívesen támogatnak anyagilag egy férfit)

Sok nő biztosan nyitott lenne az ismerkedésre veled, de ha esélyt sem adsz a dolognak, sosem fog összejönni. Inkább próbàlkozz és utasítsanak el többen, de ha meg se próbálod az eleve kudarc. Ha amúgy udvarias kedves és figyelmes vagy, az hidd el a mai világban kincs, mert a legtöbb férfi még ezt se tudja megugrani. Szóval ne írd le magad csak a pénz miatt!

2021. ápr. 5. 21:52
 57/91 anonim ***** válasza:
94%
Aranyásó vagy, PONT.
2021. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
5%

Kedves Kérdező !

Szerintem menekülj innen, mert ezek addig nem fogják abbahagyni amíg válaszolgatsz nekik. Nem gáz, ha Neked számít a férfi anyagi helyzete, csak tedd ezt diszkréten, ahogyan tetted ezt eddig is.

2021. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 A kérdező kommentje:
#58: kedves vagy:) de nem zavar az sem ami most az utolsó oldalakon ment. Ha úgy van reagálok, bár sok újat már szerintem nem fogok tudni mondani. Nem veszem ezeket támadásnak, érdeklődően szemlélem a megnyilvánulásokat:)
2021. ápr. 5. 22:04
 60/91 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor örököltél egy lakást, azóta még kerestél pénzt. Na és? Szerinted ettől lesz jó egy párkapcsolat?
2021. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!