Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha nekem igenis számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nekem igenis számít a férfi anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést és választ olvasok, ahol lehurrogják azokat, akiknek számít a vagyoni helyzet párválasztás ill szexpartner választás esetén. Sokan jönnek azzal, hogy a pénz nem számít és csak a ribncoknak jelent ez bármit is.

Viszont én azt gondolom, hogy nem szeretnék olyannal szexelni sem, aki rosszabb anyagi helyzetben van, mint én. És nem a pénz miatt, hanem mert én nem tudok rá úgy Férfiként felnézni. Nekem egy férfi legyen magabiztos, sikeres, céltudatos, intelligens. Általában aki ilyen, az olyan munkát is végez, amiből jól megél. Egyszerűen szexuálisan a sikeres férfiak vonzanak. Mivel nekem is jól fizető munkám van, van lakásom, autóm, ugyanez az elvárás a férfi részéről is. Szerintem a férfiak egóját is bántja az, ha a nőjük sokkal jobb körülmények közt él. Nem akarok senkit kiherélni ezzel.

Ti mit gondoltok, ilyen esetben ez annyira megvetendő lenne? Nem a pénzükre hajtok, én jobban élvezem a szexet ilyen férfiakkal, nekik tudom alárendelni magam


2021. ápr. 5. 20:13
 41/91 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Mi számít neked sikeresnek és intelligensnek?


Definiálod légyszi??

2021. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 A kérdező kommentje:
#39 természetesen nem ez az egyetlen szempont ami mentén ismerkedem. Sőt. Ennél vannak sokkal fontosabb tulajdonságok is, de most nem azokat emeltem ki. De attól még nyilván sok más fontos dolog is van számomra:)
2021. ápr. 5. 21:18
 43/91 anonim ***** válasza:
71%
Ezek szerint akkor örökölted a lakásodat?
2021. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés: te mondjuk egyke vagy és mindent te örökölsz. De mi hárman vagyunk testvérek, akkor ez három felé oszlik. Ugye érzed a logikai failt a listázásodban? Könnyű annak, aki egyke.
2021. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
23%

Én nem értek egyet az itt válaszoló férfitársaimmal!


Én kifejezetten tisztellek azért, hogy ezt így leírtad!

Ugyanis bárki bármit mond, a legtöbb nőnek fontosak az anyagiak, csak nem vallják be!


Én elég jól állok. Nem nagyon kell néznem, hogy mikor hova megyek, vagy mit veszek meg. Viszont az egyáltalán nem érdekel, hogy a páromnak mennyi pénze van, csak ne legyen komplexusos.Engedje, hogy elvigyem ide-oda, és ne akarjon visszahúzni egy beszűkült életbe.


Részemről, sokkal inkább vagyok együtt egy olyan nővel aki felvállalja, hogy anyagias.


Szeretem az olyan nőket, akikkel lehet élvezni az életet, és nem akarnak "kiherélni"!

2021. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
100%

Szándékosan provokálsz a kérdéseddel. Még is mi a fszt vársz milyen válaszokat kapsz?

Nézz már körül az országban ember.

2021. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 A kérdező kommentje:

#37: én ezt is el tudom fogadni, ha valaki teljesen más képet akar festeni magáról ismerkedéskor. Nyilván én sem teszem a kirakatba mindenem. De azt te is beláthatnád, hogy vannak, akik nem a te pénzed miatt, hanem saját anyagi helyzetük miatt nem akarnak ismerkedni nagyon eltérő anyagi helyzetben lévővel. Azért neked sem kell hajléktalannak öltöznöd ha randira mész, elég ha nem raksz ki mindent a kirakatba. Ennyi.

(Funfact: exem egy barátjától kérte kölcsön az autóját, hogy ne a saját luxusautójával jöjjön a randinkra:D képzeljétek nem kaszáltam el csak az autója miatt. Pedig nem sejtettem hogy nem az övé lenne. Úgyhogy erről, hogy milyen szörnyű pénzéhes nő vagyok, ennyit)

2021. ápr. 5. 21:25
 48/91 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező!



Mi számít neked sikeresnek és intelligensnek?



Definiálod légyszi??

2021. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 A kérdező kommentje:

#43: van, amit örököltem igen. De az már rég nincs meg mert tovább forgattam.

#44: van 3 testvérem nekem is. De nem sajnáltam soha semmit tőlük. Lehet te ezt úgy éled meg hogy nem fair, de szerintem az amit kapunk a családról csak egy plusz. Bármennyit kapok az jól jön, de amúgy meg mindenkinek magának kell építenie az életét. Emiatt nem sajnálom hogy több felé oszlik a vagyon. Ez is természetes

2021. ápr. 5. 21:28
 50/91 anonim ***** válasza:
100%

"#43: van, amit örököltem igen. De az már rég nincs meg mert tovább forgattam."


Akkor nem kellett a 0ról építkezned. Azt mutasd meg hogy menne :)

2021. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!