Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha nekem igenis számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nekem igenis számít a férfi anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést és választ olvasok, ahol lehurrogják azokat, akiknek számít a vagyoni helyzet párválasztás ill szexpartner választás esetén. Sokan jönnek azzal, hogy a pénz nem számít és csak a ribncoknak jelent ez bármit is.

Viszont én azt gondolom, hogy nem szeretnék olyannal szexelni sem, aki rosszabb anyagi helyzetben van, mint én. És nem a pénz miatt, hanem mert én nem tudok rá úgy Férfiként felnézni. Nekem egy férfi legyen magabiztos, sikeres, céltudatos, intelligens. Általában aki ilyen, az olyan munkát is végez, amiből jól megél. Egyszerűen szexuálisan a sikeres férfiak vonzanak. Mivel nekem is jól fizető munkám van, van lakásom, autóm, ugyanez az elvárás a férfi részéről is. Szerintem a férfiak egóját is bántja az, ha a nőjük sokkal jobb körülmények közt él. Nem akarok senkit kiherélni ezzel.

Ti mit gondoltok, ilyen esetben ez annyira megvetendő lenne? Nem a pénzükre hajtok, én jobban élvezem a szexet ilyen férfiakkal, nekik tudom alárendelni magam


2021. ápr. 5. 20:13
 11/91 anonim ***** válasza:
86%
hat nekem nem kene ilyen csaj az tuti. a hideg kiraz tölük.
2021. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
41%

11

Valszeg ilyen csaj sem szeretne teged, ertheto okokbol

2021. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 A kérdező kommentje:

Nyilván nem hangoztatom ezeket, de szemem van és látok is vele. Eleve nem ismerkedem olyannal akiről azt látom hogy biztosan nem felelne meg ilyen téren.

#6: nagyon szomorú lenne, ha mire eljutok az ágyig valakivel, ne tudnám hogy milyen a személyisége munkája életvitele stb. Addigra ezeket már evidens hogy tudom. Nem 3 perc ismerettség után megyek el pasikkal mint itt gyk-n sok nő

2021. ápr. 5. 20:25
 14/91 anonim ***** válasza:
86%
12 hala az egnek. szerencsere nekem olyan baratnöm van mar több eve akinek nem szamit hogy szegenyebb vagyok nala, es semmi problemaja vele.
2021. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
86%
Tippre egyébként ez egy ilyen pénzes alfás csávó, aki a saját elméleteinek igazolására ír ilyen kérdéseket. Ez már nem az első.
2021. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem gáz elvárások. Én ezeken mind átestem. Van autóm, de nem volt kitétel, hogy audim legyen, így kérdező be kell érned egy 2005ös swifttel. Dettó a lakásnál is. Nem volt kitétel, hogy nem lehet jelzáloghitellel terhelt. Tehát ez is pipa. A munkám sem rossz, de tervezek váltani, mert a jelenlegi helyemen nem érzem jól magam és általában 5-6 évente illik frissíteni. Nekem eljött ez az idő. Törekvő ember vagyok, törekszem a sikerre, de nem arrogáns módon, ahogy a legtöbb kis diplomás ficsúr teszi, akiknek mindent anyuci apuci teremtett elő, és még a f.szukat sem tudják kiverni :) nekem meg kellett dolgoznom azért, ahol tartok, és azt gondolom az életem így sokkal gazdagabb lett, és nem olyan felületes, mint azoknak, akik semmit nem tettek boldogulásukért.
2021. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező, fájó pontba tapostál a pasiknál. :D

Számít az anyagi helyzet. A gazdag pasi-szegény csaj, vagy gazdag csaj-szegény pasi nem lesz működő kombó. Mindig beüt valami a gépezetbe, ami miatt tönkremegy a kapcsolat. Egyátalán nem gáz, hogy ez számít. Bizonyos szint fölött nem megyünk bizonyos szint alá, így tudnám leírni.

Pasiknak mondanám: az anyagi helyzet nem azt jelenti, hogy legyen budai villája 3 Ferrarival meg 5 milliós fizetéssel. Nem ennyire fekete és fehér a világ.

2021. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
76%

Ha megfigyeled a hasonló a hasonlót keresi. Általában a saját társadalmi csoportjukból választanak maguknak párt az emberek.

Elég ritka az osztályvezető főorvosasszony és a szobafestő-mázoló férfi kombináció például.

De elég ízléstelen ezt hangoztatni, ezek a dolgok természetszerűen zajlanak, nem kell ezen agyalni.

Nem pusztán a pénz, vagyon hanem a hasonló intelligencia, érdeklődés, hasonló problémák ezek sodorják egymásfelé a párokat.

2021. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 A kérdező kommentje:
Mégis milyen elmélet igazolására írhatná ezt egy pasi? Szerintem a férfiak többségének nem annyira fontos egy nő anyagi helyzete. Ahogy én látom pl az 50es már igen gazdag férfiak simán tartanak mondjuk egyetemista barátnőt vagy 30as nőt tartanak el. Nekik nem olyan fontos hogy hasonló anyagi hrlyzetben lévő nővel legyenek. Talán kicsit izgatja is őket, hogy függ tőlük a párjuk anyagilag
2021. ápr. 5. 20:29
 20/91 anonim ***** válasza:
79%
Várj, kitalálom: nincs pasid, ugye? Bingó! Nincs élő pasi aki ezt elviselné. :D
2021. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!