Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha nekem igenis számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nekem igenis számít a férfi anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést és választ olvasok, ahol lehurrogják azokat, akiknek számít a vagyoni helyzet párválasztás ill szexpartner választás esetén. Sokan jönnek azzal, hogy a pénz nem számít és csak a ribncoknak jelent ez bármit is.

Viszont én azt gondolom, hogy nem szeretnék olyannal szexelni sem, aki rosszabb anyagi helyzetben van, mint én. És nem a pénz miatt, hanem mert én nem tudok rá úgy Férfiként felnézni. Nekem egy férfi legyen magabiztos, sikeres, céltudatos, intelligens. Általában aki ilyen, az olyan munkát is végez, amiből jól megél. Egyszerűen szexuálisan a sikeres férfiak vonzanak. Mivel nekem is jól fizető munkám van, van lakásom, autóm, ugyanez az elvárás a férfi részéről is. Szerintem a férfiak egóját is bántja az, ha a nőjük sokkal jobb körülmények közt él. Nem akarok senkit kiherélni ezzel.

Ti mit gondoltok, ilyen esetben ez annyira megvetendő lenne? Nem a pénzükre hajtok, én jobban élvezem a szexet ilyen férfiakkal, nekik tudom alárendelni magam


2021. ápr. 5. 20:13
 21/91 A kérdező kommentje:
#17 köszönöm hogy jól értelmezted a kiírásom. Persze tudtam hogy ez egy erős vitaindító kérdés lesz, ismerem már ennyire az emberek hozzáállását, de itt anonim módon könnyebb is dobálózni a véleményekkel;)
2021. ápr. 5. 20:32
 22/91 anonim ***** válasza:
70%

Nem fog az osztályvezető főorvos összeállni egy gyári munkásleánnyal. Valószínűleg.

A pénz, az intelligencia szint, hasonló érdeklődési kör ez a hármas a döntő. De mint mondtam az előbb ezek a hangoztatásuk nélkül is működnek. 18-as vagyok.

2021. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 A kérdező kommentje:

#20: nemrég szakítottam a párommal. Ő pl sosem hagyta hogy bármit én fizessek, ami viszont engem nagyon zavart, mert az is nehezen viselem el, ha egyoldalú ilyen téren egy kapcsolat.

Vele sem amiatt lett vége, mert elviselhetetlen vagyok, ezt elárulhatom. Persze így, hogy nem ismersz, biztosan jobban tudod miért nincs jelenleg kapcsolatom..

2021. ápr. 5. 20:35
 24/91 anonim ***** válasza:
65%
Aludj qrva
2021. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 A kérdező kommentje:
#18: igen, igazad van. Természetesen ezt a témát is csak itt feszegetem, nem taglalom ismerkedés közben. Ez így normális
2021. ápr. 5. 20:37
 26/91 anonim ***** válasza:
100%

Nézd Kérdező. Értem én, hogy frusztrált vagy, és ezt így húsvéthétfőn itt gondoltad közölni velünk. Nem vagy szimpatikus nő. Aki így gondolkodik mint te, az nem tud érdekmentesen szeretni. A férfiak messziről kerülik az ilyen rideg nőket, ez feltűnt már?


Még egyszer: sokkal tanultabb vagyok, sokkal többet keresek mint te, és soha az életedben nem lesz olyan pasid mint én. Nem azért, mert kevesebbet keresel, azért sem, mert nincs PhD-d -- hanem azért, mert egy számító alak vagy.

2021. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
53%

Ha megengeded még annyit hozzáfűznék, hogy nem csupán a pénz miatt érdemes a saját társadalmi "közegedből" párt választanod.

Egy teljesen más csoporthoz tartozó férfi például, lehet hogy mondjuk szexben éppen nagyon jó lesz, de semmit sem fog érteni a Te mindennapi problémáidból, kihívásokból amik érnek és fordítva is így lesz.

Biztosan vannak kivételek, de az ritka. Szerintem. (18-as)

2021. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem kívánok mert nem, de tudod magas lóról lehet hatalmasat esni... Most sajnos beütött nekem is a válság, de volt olyan időszak amikor valóban nem ment rosszul, de akkor sem és semikor sem adnám maga oda magam még egy éjszakára sem egy olyan nőnek akit az én anyagi helyzetem izgat, sőt olyannak sem aki a sajátjával kérkedik.. Olyannak igen, akiben azt látom hogy benne van a lehetőség hogy ha esetleg nem annyi jövedelme lenne mint korábban akkor keresne és találna kreatívan új lehetőségeket! Aztán biztos majd találsz ilyen pasikat, és majd jól átgázolnak rajtad, és majd idősebb korodra meg csodálkozol hogy kiégsz..
2021. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
76%

25 éves nő vagyok, még a karrierem elején, én nettó 350 ezer Ft-ot keresek. Párom 450 ezret keres. Egy szobás lakást bérlünk, kinőttük, nagyobbat szeretnénk bérelni.

És ha valamiért vége lenne a kapcsolatunknak, és új párom lenne, nagyon nehéz lenne elfogadnom, ha minimálbér körül keresne, mert nem szeretnék megint pl. egy 1 szobás albérletben nyomorogni, és lassan kellene egy lakás, amihez sajnos ketten kellünk, egy fizetésből ritkán lehet eleget összegyűjteni.

Nekem nem a 4*-os wellness szálloda, és a drága étterem kell, mert én ezekre sajnálom a pénzt. De igen is szükségem van egy 50 nm-eses átlagos 2 szobás albérletre, amit nem tudnék kényelmesen fizetni egy olyan férfivel, aki 160 ezret keres. Igen, lehet, hogy szánalmas vagyok emiatt. Pedig nem luxus körülmények közt nőttem fel... 🤷🏻‍♀️

2021. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 A kérdező kommentje:

#26: még jó, hogy ismerjük egymást és tudod mivel foglalkozom, milyen végzettségem van és mennyit keresek, nem igaz?:) látszik hogy kamu vagy, mert ha olyan intelligens lennél, nem állítanál ilyeneket ismeretlenül

#27: ebben pl én rugalmasabb vagyok, mert nekem van ezzel kapcsolatban jó tapasztalatom is. Pl én szellemi munkát végzek, de volt párom, aki fizikai munkából élt, saját vállalkozása volt az igaz, de minden nap 9-10 órákat szerelt, rakodott stb. Szerintem ha két ember kedveli egymást, tud érdeklősést mutatni egy teljesen más világ felé is. Pl én nagyon sokat tanultam tőle azon a területen. Pedig sosem érdekelt korábban és nőként fizikailag amúgyis képtelen lennék kb bármelyik részét elvégezni a munkájának. De érdeklődést mutattam mert a párom és elméletről, a gépek működéséről javításáról stb sokat megtanultam. Őneki nehezebb dolga volt ilyen szempontból, nem igazán tudtam munkával kapcsolatos dolgokat érdemben megvutatni vele mert sok mindent egyáltalán nem értett. De ezzel nekem pl nem volt gondom. Végülis nem csak ebből áll az élet és amúgy se szeretem hazavinni és a másikat terhelni a munkahelyi nyavajákkal. Szóval ezzel kapcsolatban elég rugalmas vagyok, nem feltétlen kell hogy ugyanebből a közegből jöjjön a párom. Persze azt is megértem, hogy sokaknak gondot okoz az ilyen mértékű különbség

2021. ápr. 5. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!