Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkeserített a mérete. Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeserített a mérete. Lehet így együtt lenni valakivel?

Figyelt kérdés

Több sikertelen kapcsolat után, úgy éreztem, hogy megtaláltam azt akit kerestem. Álompasi,minden téren.

Nem, nem gazdag, vannak hibái, de magába bolondított egészen. Nyugodt, magabiztos vagyok mellette, jól érzem magam, biztonságban.


Eddig, a 3 hónap alatt nem került sor a szexre, nekem volt egy betegségem, ami miatt nem lehetett. Tegnap találkoztunk, és végre sor került a dologra. De nagyon zavarna jöttem. Nagyon kicsi a szerszáma, tényleg. Láttam, hogy ő is zavarban volt attól, hogy látta rajtam, hogy nem oké valami. Meglepődtem..és ennek jelei is voltak. Nem nevettem ki, nem mondtam semmit. De egy csapásra elment a kedvem a szextől, pedig nagyon élveztem az előjátékot. Azt hittem rosszul csinálok valamit, mert nadrágon keresztül alig éreztem, aztán amikor lekerült az alsó,láttam hogy tényleg nem lett megáldva. Két barátom volt, akiknek 15 és 13 cm volt. Neki a legnagyobb túlzással is csak 9-10cm. Félek, hogy egyáltalán nem fogom érezni...tudom meg kell próbálni, de félek. Félek hogy nem lesz jó, és kiábrándulok.


Tudom, hogy egy hisztis libának néznek sokan, de tényleg nem tudok ezzel mit kezdeni. Nem tudom, lesz e bennem bátorság vele erről beszélni...Nem akarom bántani.

Mit tennétek a helyemben.


2020. jún. 24. 18:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
48%
Azt hittem megnézd az ábrákat is, és elolvasod a működést, mert anélkül jobb lenne ha semmiféle számot nem tudnál, mert csak hülyébb leszel tőle. Néha nem értem, emberek akik képesek okostelefont nyomkodni, hogy-hogy képtelenek ennél a témánál egyetlen számon kívül gyakorlatiasan néhány dolgot figyelembe venni.
2020. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
4%

Most nézem milyen kretén pontozta le a hüvelyi tágulásos válaszom???


A hüvely izgalmi állapotban(aminek eléréséhez nem szükséges behatolás) tágul bizonyos méretre, de mivel a fala rugalmas, ha kicsit nagyobb valamit tuszkolnak be, még azt is bírja(hosszában,széltében növekszik kicsit)



Ne szórakozzunk már, ez nem wikipédiás átlag 15 ezer ember alapján a 3 milliárd férfi helyett, hanem biológia, minden egyes nő így működik!


Remélem nem nők pontoztak le?! Ha mégis, menjetek maszturbálni, orgazmus előtt meg nyúljatok be, lifegni fog bent az ujjatok, mint szerencsétlen srác ujjnyi farka a kérdésből. Addig kitölti, amíg a csaj nincs beindulva, utána már nem fogja.

2020. jún. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
100%

Na, ilyen amikor valaki csak félig gondolkodik aztán jóvanazúgy. Oké, hogy tágul, de mindenkinek másmilyenre, sőt a nem izgalmi állapot mérete is más, ahogy az izgalmi is, képzeld, mint a hímvessző... Misztikus mi? Már miért ne tágulna, ugyanarra van kitalálva mint a pöcs csak pepitában, tehát mindenkinek van egy egyéni mérete nőknél is.

De azért az tök jó hogy te legalább belegondoltál hogy olyankor tágul mert tény hogy sokan eddig sem jutnak el.

2020. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!