Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkeserített a mérete. Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeserített a mérete. Lehet így együtt lenni valakivel?

Figyelt kérdés

Több sikertelen kapcsolat után, úgy éreztem, hogy megtaláltam azt akit kerestem. Álompasi,minden téren.

Nem, nem gazdag, vannak hibái, de magába bolondított egészen. Nyugodt, magabiztos vagyok mellette, jól érzem magam, biztonságban.


Eddig, a 3 hónap alatt nem került sor a szexre, nekem volt egy betegségem, ami miatt nem lehetett. Tegnap találkoztunk, és végre sor került a dologra. De nagyon zavarna jöttem. Nagyon kicsi a szerszáma, tényleg. Láttam, hogy ő is zavarban volt attól, hogy látta rajtam, hogy nem oké valami. Meglepődtem..és ennek jelei is voltak. Nem nevettem ki, nem mondtam semmit. De egy csapásra elment a kedvem a szextől, pedig nagyon élveztem az előjátékot. Azt hittem rosszul csinálok valamit, mert nadrágon keresztül alig éreztem, aztán amikor lekerült az alsó,láttam hogy tényleg nem lett megáldva. Két barátom volt, akiknek 15 és 13 cm volt. Neki a legnagyobb túlzással is csak 9-10cm. Félek, hogy egyáltalán nem fogom érezni...tudom meg kell próbálni, de félek. Félek hogy nem lesz jó, és kiábrándulok.


Tudom, hogy egy hisztis libának néznek sokan, de tényleg nem tudok ezzel mit kezdeni. Nem tudom, lesz e bennem bátorság vele erről beszélni...Nem akarom bántani.

Mit tennétek a helyemben.


2020. jún. 24. 18:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
33%
Van egy csomó praktika arra, hogy akinek kicsi, hogyan tud kompenzálni (nyelv, ujjak, segédeszközök, stb.). Ebben az esetben szerintem megbocsátható a kegyes hazugság, és mondd azt, hogy úgy még jobban élveznéd, mert te így szoktad meg. 30f
2020. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy szemét vagyok, de nálam sajnos egyből lapát az ilyen.

Meg se próbálnám, mert próbáltam már és garantált a csalódás.

Tudom, hogy ez vele született adottság és nem tehet róla, de én sem akarok egy 11eves kisfiú méretével lenni.

Hagyd ott minél hamarabb és megkíméled magad egy nagyon gáz helyzetektől.

2020. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
29%
Jézusom! Komolyan egy 9-10 centis farokra azt mondod, hogy nem tudsz vele élvezni? A mikropénisz -ami semmire nem jó- az olyan öt centi alatt van. Egy tíz centis kicsi, de nem OLYAN kicsi! Meg most egy 13 centis meg egy 10 centis közt mi az a nagy különbség, pláne ,hogy a vastagsága sokkal többet számít.
2020. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
92%

Én is éreztem így, nem is egyszer.


Borzalmas az együttlét kicsi, hegyes pénisszel, ahogy bököd belülről, semmi kitöltő feszítő kellemes érzés nincs vele. Bármennyire is szerettem őket(vagy volt akit annyira nem) én továbbálltam, nem akartam húsz-50 évig ezt az érzést érezni, mielőtt még jobban kötődtem volna hozzájuk.


Ott feküdtünk, fogtuk egymás kezét, hozzám bújt, megjátszottam nyilván, hogy élvezem előtte(nem akartam, hogy még fel se álljon neki a kudarctól), úgyhogy nagyon elégedett volt magával és éreztem, hogy kezd megszeretni, én meg csak arra tudtam gondolni, hogy most kell szabadulni, eleget játszottam már meg magam és voltam mással szárazon, hogy tudjam, ez nem fog nekem menni..


Nagyon becsüllek érte, amiért te nem mentél bele a szexbe úgy, hogy nem akartál, pusztán a másik kedvéért.. Én minden alkalommal lefeküdtem a másikkal, hogy ne bántsam meg..

2020. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
49%

Gyakori tele van kis farkú és/vagy szűz fiúkkal, akiknek semmi sem túl kicsi és mindig a csajjal van a baj, de az élet azért nem ezt igazolja vissza.

Nekem 10 centi az már nagyon nagyon kicsi. 10 centi olyan mint a harang nyelve és nem is érzem és elmondhatom hogy a legtöbb barátnőmnek is nevetség tárgya egy 10 centis pénisz. Sajnos az van fiúk. Jó lenne a valóságba áthelyezni magatokat és kevesebb csalódás érne. L

2020. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
85%
Exemnek is ilyen volt kb,ugyanez volt azt hittem nem izgatom fel,mert nadrágon nem látszott semmi,elég erős volt bennem a gyanu,hogy valami nem stimmel...aztán megláttam nem ,hogy picike,de még vékony is volt...tudom,hogy nem tehet róla én egy szóval nem említettem neki,arcomon se látszott semmi meglepődés,de őszintén én undorodtam tőle :( nem szívesen értem hozzá vagy kaptam be...szerintem ennek is tudható be,hogy nem tudtam igazán belé szeretni így szakítottunk. Ha benned is hasonló érzéseket kelt akkor inkább ne is vágj bele,de tényleg . Ő is másként elégített ki,és amúgy éreztem én hogy bennem van,de na össze sem lehet hasonlítani egy normál mérettel...
2020. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim válasza:
84%
#1: akkor mondj le te örökre a normál szexről és hazydd azt, hogy nem is annyira szereted.
2020. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
41%
#5 vagyok. Nyugodtan pontozzatok le. Ebből is látszik mennyi van itt belőletek. 😄
2020. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
75%
Volt nálam is hasonló sztori, teljesen ledöbbentem, megijedtem, hogy úristen ebből mit fogok érezni? De életem legjobb szexei voltak! Pont belém illett.
2020. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
70%
#7nek teljesen igaza van. Ez még egyéjszakásnál is gáz, de ki akar ezzel együtt élni és lemondani a kielégítő szexről amikor választhat jobbat is?
2020. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!