Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkeserített a mérete. Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeserített a mérete. Lehet így együtt lenni valakivel?

Figyelt kérdés

Több sikertelen kapcsolat után, úgy éreztem, hogy megtaláltam azt akit kerestem. Álompasi,minden téren.

Nem, nem gazdag, vannak hibái, de magába bolondított egészen. Nyugodt, magabiztos vagyok mellette, jól érzem magam, biztonságban.


Eddig, a 3 hónap alatt nem került sor a szexre, nekem volt egy betegségem, ami miatt nem lehetett. Tegnap találkoztunk, és végre sor került a dologra. De nagyon zavarna jöttem. Nagyon kicsi a szerszáma, tényleg. Láttam, hogy ő is zavarban volt attól, hogy látta rajtam, hogy nem oké valami. Meglepődtem..és ennek jelei is voltak. Nem nevettem ki, nem mondtam semmit. De egy csapásra elment a kedvem a szextől, pedig nagyon élveztem az előjátékot. Azt hittem rosszul csinálok valamit, mert nadrágon keresztül alig éreztem, aztán amikor lekerült az alsó,láttam hogy tényleg nem lett megáldva. Két barátom volt, akiknek 15 és 13 cm volt. Neki a legnagyobb túlzással is csak 9-10cm. Félek, hogy egyáltalán nem fogom érezni...tudom meg kell próbálni, de félek. Félek hogy nem lesz jó, és kiábrándulok.


Tudom, hogy egy hisztis libának néznek sokan, de tényleg nem tudok ezzel mit kezdeni. Nem tudom, lesz e bennem bátorság vele erről beszélni...Nem akarom bántani.

Mit tennétek a helyemben.


2020. jún. 24. 18:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:

59# Oké csak mondtam ilyen logika alapján akkor ne csináljunk közvélemény kutatásokat, népesség számlálást, meg semmilyen egyéb szociológiai tanulmányt, ami meg hülyeség mert mégha pár ember hazudik is, igen adhat egy valós képet.

A láttam/halottam valahol, bemondta dolgot meg csak azért írtam utólag mert ezzel az érvel próbálta cáfolni az enyémet, csupán rámutattam hogy ezzel az övét is lehetne, ennyi.

Azt is kár tagadni hogy mondjuk egy japán és egy afrikai fekete átlag mérete között is van különbség, szóval a rasszok méretei nem egyformák, de persze ha kukába dobjuk a szociológiát akkor mondhatod hogy semmi különbség mondjuk a kelet ázsiaiak és feketék között ami nyilván valóan nem igaz.

2020. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
100%
Azt aláírom, hogy vonalzót még sose vittem az ágyba és le se ellenőriztem, ha valaki mondott egy méretet. Inkább csak viszonyítani tudok. Az első partnerem vagy 3-4 cm-re kilógott belőlem és brutál vastag volt, baromira fájt vele, de az is igaz, hogy nem voltam szerelmes és sose tudtam őt igazán kívánni, emiatt nem tudom, mennyire fért volna be, ha felizgulok rendesen. Akkor még eszembe se jutott megkérdezni, hány cm, azt hittem minden pasinak ekkora. A következő cm-t se beszéltük meg soha, de tökéletesen passzolt belém, hosszra is, vastagságra is, kellemesen kitöltött, szuper volt. Azt hittem, ez a kitöltő érzés természetes. Utána két vékonyabb farkú férfinél tanultam meg, hogy van vékony farok és azokkal nem olyan jó, akkor se, ha hosszra rendben vannak. Az egyik 17 cm volt és szerintem hosszabb volt a második legjobb érzést adó partneremnél, de soványabb. A negyedik hosszra se volt elég, vastagságra is. Köztük egyedül a 17 cm-es méretét tudom, azt is csak azért, mert megmondta.
2020. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
75%
Istenem, van az embernek szemmértéke, nem kell centivel flangálni.
2020. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
41%
56 Valószínű van egy csomó nő akinek fogalma sincs saját magáról, és terjesztik a hülyeséget. Aztán mesélnek az újságíró haveroknak, orvos szeretőjüket nyugtatgatják hogy mindegy, jó az úgy, aztán megszületnek ezek a fake cikkek és tanulmányok. Emberek, ha érdekel hogy van ez, nagy számú értelmes nővel kellene beszélni, máshogy nem megy, ugyanis nekik tapasztalatuk is van saját magukról, meg értelmezni is tudják.
2020. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
56%

63.


A szemmérték pont arról híres, hogy mennyire megbízható és pontos adatokat ad. Ezért is dolgoznak szemmértékkel a különböző mérnökök, és a kivitelezők is. Bár Magyarországon régen tényleg volt ilyen, lásd még "az oda úgyis elfér, majd megoldjuk" stílusban.

2020. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egyébként ezt a péniszméretet nem lehet hitelesen mérni. Honnan tudják, hogy elég kemény e pl a merevedés, nem csak izgul a srác a doki keze között, aki centizi? Ha csak kicsit lanyhul, már oda egy centi..


Én nem tudom elképzelni, hogy megkértek egy rakás embert, hogy hozza magát izgalmi állapotba, megnyomkodták a péniszük, hogy megnézzék egy keménységi skálán hol

helyezkednek el, majd feljegyezték hogy 1 tesztalany, 8as keménység, 13,5 centi..

2020. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is nehézkes kutatásokban mérni, max szerintem úgy lehetne hogy adnak nekik 5 féle guminőt, amik egyformák csak ott térnek el, és mondják el melyikkel volt a legjobb. De még úgy is alak, forma variációk vannak. A legegyszerűbb az adott párnak kideríteni, nekik jó e együtt pl az előzőekhez viszonyítva, így kb lehet tudni.
2020. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:

#54! Utánanéztem a kedvedért. Gyógyszeresen idézték elő az erekciót, és igen orvosok előtt mérték le éppen azért, hogy ne lehessen bemondani, hogy neki 18 centis szerszáma van.

Az eredménnyel az egyedüli fenntartásom, hogy csak 80 fős a minta.


[link]

2020. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:

Közben a wikipedia, aminek bármennyire meglepő külön oldala van a témában angolul, szóval náluk ezt olvastam:


As of 2015, a systematic review of 15,521 men, and the best research to date on the topic, as the subjects were measured by health professionals, rather than self-measured, has concluded that the average length of an erect human penis is 13.12 cm (5.17 inches) long, while the average circumference of an erect human penis is 11.66 cm (4.59 inches).


Le lehet pontozni, nekem nem fáj, de a férfiknak tényleg ez a kb. 13 centi az átlagfarok mérete. Tehát a fele ennél még kisebb.

2020. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:

"20-as, még egy kicsit nézegessed a biosz könyvet, talán megvilágosodsz."


Nem én voltam a 20-as, de tényleg ez a szám szerepel a biológia tankönyvekben, tudom mert ez valamiért megmaradt a gimiből. 🙄🤣


amúgy wikipédián ennek is utánanéztem:


lengths (measured using rods): 6.9 to 14.8 cm


ha ezt a kettőt nagyjából kiátlagolod olyan átlag 10.8 centi jön ki. Tetszik vagy sem a biosz könyvnek, még ha csak átlagról is van szó de igaza van.

2020. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!