Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkeserített a mérete. Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeserített a mérete. Lehet így együtt lenni valakivel?

Figyelt kérdés

Több sikertelen kapcsolat után, úgy éreztem, hogy megtaláltam azt akit kerestem. Álompasi,minden téren.

Nem, nem gazdag, vannak hibái, de magába bolondított egészen. Nyugodt, magabiztos vagyok mellette, jól érzem magam, biztonságban.


Eddig, a 3 hónap alatt nem került sor a szexre, nekem volt egy betegségem, ami miatt nem lehetett. Tegnap találkoztunk, és végre sor került a dologra. De nagyon zavarna jöttem. Nagyon kicsi a szerszáma, tényleg. Láttam, hogy ő is zavarban volt attól, hogy látta rajtam, hogy nem oké valami. Meglepődtem..és ennek jelei is voltak. Nem nevettem ki, nem mondtam semmit. De egy csapásra elment a kedvem a szextől, pedig nagyon élveztem az előjátékot. Azt hittem rosszul csinálok valamit, mert nadrágon keresztül alig éreztem, aztán amikor lekerült az alsó,láttam hogy tényleg nem lett megáldva. Két barátom volt, akiknek 15 és 13 cm volt. Neki a legnagyobb túlzással is csak 9-10cm. Félek, hogy egyáltalán nem fogom érezni...tudom meg kell próbálni, de félek. Félek hogy nem lesz jó, és kiábrándulok.


Tudom, hogy egy hisztis libának néznek sokan, de tényleg nem tudok ezzel mit kezdeni. Nem tudom, lesz e bennem bátorság vele erről beszélni...Nem akarom bántani.

Mit tennétek a helyemben.


2020. jún. 24. 18:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
69%
Mi az hogy el tud vonatkoztatni a mérettől? Ez nem agyban dől el hanem fizika. A formája sem mindegy, nem lehet hibáztatni a nőt sem ha neki valamelyik nem jó, vagy nem úgy, de abban igazad van hogy próba szerencse, de abban nem hogy ő vonatkoztasson el és képzelje bele hogy a nemjó az igazából hudejó. A Káma Szutrában is le van írva, régebben beleolvastam mert valakinek ott volt a polcán, sokkal értelmesebb mint a brittudósok.
2020. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
29%

hát nem tudom, lehet én vagyok fura, voltam már kb 20 centis farkú férfival és a kérdésben említett hosszhoz hasonló, 9-10 centi körüli vékonyabb farkúval is, de én mindkettőt élveztem.


alaphelyzetben elég rövid a hüvelyem, de ha felizgulok, tud "nyúlni". nem magától, hanem ha nagyobb méret van benne, alkalmazkodik hozzá, de ettől még a kisebbet is ugyan úgy érzem.

2020. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
47%
Fura tényleg :) Én tudom milyen a túl kicsi, a túl nagy, meg a pont jó :) De lehet hogy neked rugalmasabb és ide oda vándorol a méhed.
2020. jún. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
35%
28# Nem csak a blikket adtam meg forrásnak, de még a blikk is hitelesebb forrás mint a "láttam valahol" érvelés. Meg a logikád alapján akkor ki lehet dobni az összes szociológiai statisztikát mert mind bemondásos alapon megy. De mégha igaz is az urológiás sztori ott szerinted úgy teszteltek hogy bejött Pista bácsi, felizgatták a farkát és lemérték? Hát nagyon nem hanem gondolom elvonult, lemérte és bemondta, vagy már alapból csak bemondta maikor kérdezték. A 12 centi meg amúgy egyszerűen hülyeség, és bocs inkább jobban hiszek a csajoknak akik tényleg voltak sok farokkal mint pasiknak aki csak a magáét látta. Minden egyes csaj akit kérdeztem azt mondta 14-15 az átlag méret és kb ez is a realitás.
2020. jún. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
48%
51. én nem arra értettem hogy képzelje azt hogy jó.Csupán arról van szó hogy ne azzal foglalkozzon mekkora.Persze ha látványra és érzésre nem jó akkor nem kell erőltetni.
2020. jún. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
19%

Nem a mérethez igazodik izgalmi állapotban a hüvely, hanem pl csak csiklóizgatásra, mikor semmi sem járt benne, már attól tágul egy bizonyos méretre, aztán mivel rugalmas fala van, lehet még egy kicsit kinyomni hosszában és széltèben és az kellemes..


Istenem nők hogy írhatnak le ilyet, hogy mérethez igazodva tágul?

2020. jún. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
56%

54.


És ezek a csajok mind szabócentivel járnak és szépen lemérik mindenkiét akivel vannak (ez amúgy már-már South Parkba illő szürreális dolog lenne)? Vagy csak látás alapján tippeltek egyet? Ez ugyanolyan nevetséges, mint a Pista bácsi bemondása, aki úgyis picit csalni fog felfelé.


Ilyen statisztikát nem lehet készíteni - mármint olyat ami igaz. De nem is kell - akit elfogad akár egyetlen nő is, az megúszta, akiket meg nem azoknak úgyis a "bazinagy vagy bazihosszú" autó és a bemélyített hangon történő keménykedés felé visz az útja. És ha magasabb pozícióba kerül akkor a hatalmával való visszaélés, amolyan Dr.Adler stílusban.

2020. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:

"És ezek a csajok mind szabócentivel járnak és szépen lemérik mindenkiét akivel vannak?


Hát én csomó ilyet hallottam már, amúgy el se hinnéd milyen pontosan le tudják mérni a nők vonalzó nélkül is, pl amikor megfogják, vagy orálnál szájméret stb. Azt se nagyon értem hogy miért feltételezed minden egyes férfiről hogy hazudna... csak mert 1-2 csinálja még nem jelenti hogy mindenki vagy a többség hazudna. Sok nő egyéni tapasztalata meg szerintem elég közel van a valósághoz.

2020. jún. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
42%

58.


De ez így még mindig csak tippelgetés, ami nem releváns. Ha mondjuk 100 férfiből csak 4 hazudik (de szerintem van az 10 is), akkor az egymillió esetén már 40000 mellébeszélés ami már tud változtatni a végeredményen.


Csomó ilyet hallottál már? Te magad írtad ezt "de még a blikk is hitelesebb forrás mint a "láttam valahol"" - de most jössz a "hallottam már"-al, ami ugyanaz, mint a "láttam valahol" - tehát kicsit képmutatás volt azt ott leírnod, mivel te magad is elköveted ezt a hibát. De elképzelni is nevetséges ezt az egészet, kb. ilyesmi lenne (alapvetően nem értek egyet a kép üzenetével, de annak szürreális mivolta miatt linkelem be ide: [link] - na most komolyan ez életszerű? Ugyan már.


De ami bizonyos, hogy az összes ilyen statisztikát egybevetve, valamint minden más tippelős vagy konkrét bizonyítékot összeszedve az átlag 12 és 18 között nem nagyon lehet problémákba ütközni (és a többség valahol a kettő között van), ettől feljebb és lejjebb viszont általában igen.

2020. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim válasza:
79%

"Ha mondjuk 100 férfiből csak 4 hazudik (de szerintem van az 10 is)"


Van az 90 is.

2020. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!