Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkeserített a mérete. Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeserített a mérete. Lehet így együtt lenni valakivel?

Figyelt kérdés

Több sikertelen kapcsolat után, úgy éreztem, hogy megtaláltam azt akit kerestem. Álompasi,minden téren.

Nem, nem gazdag, vannak hibái, de magába bolondított egészen. Nyugodt, magabiztos vagyok mellette, jól érzem magam, biztonságban.


Eddig, a 3 hónap alatt nem került sor a szexre, nekem volt egy betegségem, ami miatt nem lehetett. Tegnap találkoztunk, és végre sor került a dologra. De nagyon zavarna jöttem. Nagyon kicsi a szerszáma, tényleg. Láttam, hogy ő is zavarban volt attól, hogy látta rajtam, hogy nem oké valami. Meglepődtem..és ennek jelei is voltak. Nem nevettem ki, nem mondtam semmit. De egy csapásra elment a kedvem a szextől, pedig nagyon élveztem az előjátékot. Azt hittem rosszul csinálok valamit, mert nadrágon keresztül alig éreztem, aztán amikor lekerült az alsó,láttam hogy tényleg nem lett megáldva. Két barátom volt, akiknek 15 és 13 cm volt. Neki a legnagyobb túlzással is csak 9-10cm. Félek, hogy egyáltalán nem fogom érezni...tudom meg kell próbálni, de félek. Félek hogy nem lesz jó, és kiábrándulok.


Tudom, hogy egy hisztis libának néznek sokan, de tényleg nem tudok ezzel mit kezdeni. Nem tudom, lesz e bennem bátorság vele erről beszélni...Nem akarom bántani.

Mit tennétek a helyemben.


2020. jún. 24. 18:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
95%

Ezen nincs mit élvezni, ez van. Egyszer én is talàlkoztam ilyennel, mereven 10cm volt. Még szerencse hogy nem húztuk hónapokig a szexet, legalàbb nem pocsékoltam az időmet egy teljesen jövőtlen kapcsolatra.

Ha a szexet nem élvezed, az nem egy pàrkapcsolat, mivel az egyik alapja eredendően nem működik. Egy tàrssal minden téren passzolni kell, hogy tartós, boldog kapcsolat legyen. Ha a személyiségetek passzol, de a szex szar, vagy épp fordítva, az úgy édes kevés.

Én szakítottam anno és nem bàntam meg.

Olyan társat talàlhattam ezàltal, akivel minden téren összeillünk. Sose maradnék senkivel szànalomból, meg hogy ne bàntsam meg. Túl nagy àldozat, olyannal maradni aki mellett hiànyérzetem van, így nem is tettem.

2020. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
62%
Ami engem illet én kipróbálnám mert addig úgyse tudod. Aztán eldöntöd merre tovább. Én jobban kedvelem a kisebb méretet de ennyire kicsivel még nem próbáltam. Ennek ellenére nem tudhatod előre mit hol ér el vagy nem ér el a hüvelyben vagy hogyan tudja ingerelni.
2020. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
29%

Egyébként ilyen esetben biztosan lehet tudni, hogy ez a teljes mérete? Nem lehet, hogy vérpénisze van és az izgalomtól fel se áll? Voltam egy pasival, akinek lefelé állt "fel", nagyon nehezen tudtam belőni a méretét, mert sokszor izgult és olyankor még kisebb volt.

Amúgy lehet olyan, hogy valaki egy ernyedt vérpéniszre azt hiszi, hogy az a teljes méret? Mondjuk az okos pasi addig le se veszi a nadrágját, amíg fel nem áll. Én évekig szexeltem úgy a párommal, hogy fogalmam sem volt róla, hogy nyugalmi állapotban olyan 5 cm neki. Mert amúgy tökéletes mérete volt és vastagsága. De nagyon meglepett, amikor sok év után megláttam ernyedt állapotban.

De ez kicsit off volt, bocsánat...

2020. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
28%

"An average penis size of 12.9 cm (5.1 inches) when erect"


-ez egy hivatalos urológiai szakportálon szerepel. Tehát ez az átlag a fehér férfiak mint a magyarok körében is. Ha ez az átlag, akkor a férfiak fele ez alatt van.

2020. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
0%
Így már a hüvelyszárazsággal küszködve de jó lenne, ha kisebb lenne!
2020. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
65%
7-es, 1-es vagyok. Nekem 15 cm-es van, 3,5-4cm vastag, mégsem volt barátnőm még. Nem ezen múlik. 30f
2020. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
77%

"Félek hogy nem lesz jó, és kiábrándulok."


De végül akkor nem is szexeltetek, hiába volt jó az előjáték?

2020. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
18%

16-os! Ide a XX kromoszómás társaság legalja jár, csak szólok.


Én tudod min röhögök igazán, hogy azok, akik fennen hirdetik, hogy ők a 13 centisnél kisebb farokkal nem tudnak mit csinálni, na ők azok, akik más kérdés alatt meg kiosztják azokat a férfiakat, akiknek nincs barátnőjük, hogy a "személyiségükkelvanbaj". De akkor az ilyen kérdéseknél csak kibújjik a szög a zsákból, nem? 😂😂

2020. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan nő akinek szintén kicsi, ezt onnan lehet tudni hogy egy 15 cm-est már túl nagynak érez. Érdemes tovább keresgélni ilyenkor, a srácnak is, neked is. Ezzel semmi gond nincs, nem stimmelhet minden mindig, erről egyikőtök sem tehet, hogy nem olyanba futottatok bele akivel ez is oké.
2020. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
17%
A női hüvely kb. 10 centi amúgy, a legtöbb pénisz be sem fér.
2020. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!