Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkeserített a mérete. Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeserített a mérete. Lehet így együtt lenni valakivel?

Figyelt kérdés

Több sikertelen kapcsolat után, úgy éreztem, hogy megtaláltam azt akit kerestem. Álompasi,minden téren.

Nem, nem gazdag, vannak hibái, de magába bolondított egészen. Nyugodt, magabiztos vagyok mellette, jól érzem magam, biztonságban.


Eddig, a 3 hónap alatt nem került sor a szexre, nekem volt egy betegségem, ami miatt nem lehetett. Tegnap találkoztunk, és végre sor került a dologra. De nagyon zavarna jöttem. Nagyon kicsi a szerszáma, tényleg. Láttam, hogy ő is zavarban volt attól, hogy látta rajtam, hogy nem oké valami. Meglepődtem..és ennek jelei is voltak. Nem nevettem ki, nem mondtam semmit. De egy csapásra elment a kedvem a szextől, pedig nagyon élveztem az előjátékot. Azt hittem rosszul csinálok valamit, mert nadrágon keresztül alig éreztem, aztán amikor lekerült az alsó,láttam hogy tényleg nem lett megáldva. Két barátom volt, akiknek 15 és 13 cm volt. Neki a legnagyobb túlzással is csak 9-10cm. Félek, hogy egyáltalán nem fogom érezni...tudom meg kell próbálni, de félek. Félek hogy nem lesz jó, és kiábrándulok.


Tudom, hogy egy hisztis libának néznek sokan, de tényleg nem tudok ezzel mit kezdeni. Nem tudom, lesz e bennem bátorság vele erről beszélni...Nem akarom bántani.

Mit tennétek a helyemben.


2020. jún. 24. 18:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
65%
Köszönjük Pistike.
2020. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
91%
Szegény srác, azért biztos sejti, hogy ez volt a bajod. Szerintem ne húzd az idejét, szakíts vele. Ha már egy esélyt se adtál a vele való szexnek, akkor ez már csak időhuzás, hiába is tudná valahogy kompenzálni a méretét.
2020. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
60%

"ez egy hivatalos urológiai szakportálon szerepel. Tehát ez az átlag a fehér férfiak mint a magyarok körében is. Ha ez az átlag, akkor a férfiak fele ez alatt van."


Hülyeség, az átlag magyar pénisz 15 cm:

[link]

2020. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
2%

Bírom az itteni csajokat dislikeolják ha valaki tudományos tényeket ír be!


14. voltam.

de a 20. se járt jobban, csak az nem én voltam.

2020. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 A kérdező kommentje:

Nem volt végül szex. Kemény volt, de sem vastag, sem hosszú. Kb.mint a két középső ujjam. Nem mondtam le róla teljesen még, szeretném megpróbálni. Két ujjal magamnak is elérem az orgazmust, ezért megpróbálni erdemes. Lehet izgult, és nem teljesen állt fel. Nincs sok tapasztalatom, de az előző srácoknál már az elején rendesen felállt. Lehet ki tudunk még hozni belőle többet. De most nem ment. Lesokkoltam. Megbeszéltük, hogy így elsőre ennyi elég, és legközelebb megpróbáljuk.


Még az is elgondolkodtatott, hogy van e ilyen méretű péniszre óvszer? Nem csúszik le?

2020. jún. 24. 18:49
 26/73 anonim ***** válasza:
88%

Nincs olyan hogy "női hüvely", ahogy olyan sincs hogy A NŐK, és akkor egyformák. Mindenki más. Mindenkinek más, oké? Más a mérete nehéz felfogni? Ahogy nektek sem egyforma, a nőknek sem, már miért lenne egyforma.

20-as, még egy kicsit nézegessed a biosz könyvet, talán megvilágosodsz.

2020. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
78%

Nekem pl.akkor van orgazmusom, ha a méhszájamhoz jól benyomódik az ujja vagy a pénisze.

10cm -rel esélytelen lenne ez.

Sajnálatból ne szexelj vele,de ha mondjuk játékos,még lehet orgazmusod vele.

2020. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
38%

"Bírom az itteni csajokat dislikeolják ha valaki tudományos tényeket ír be!"


Férfi vagyok, és ne rinyálj ha hülyeséget beszélsz. Nem 12 centi az átlag cerka. Sőt itt meg 16 nak jelölik:

[link]


A magyaroké az egyik legnagyobb Európában:

[link]

2020. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
73%

Wow... Az ilyen esetek után csoda, hogy az ilyen "kisebb" méretű figurák majdnem mindegyike valami olyan állásban végzi ahol a beosztottjain vezeti le az ilyesfajta frusztrációt? Tipikus jegyek még: alacsony termet, kopaszodás /de azt semmi pénzért el nem fogadás/, sokszor kefebajusz mellé, parancsolgatás, "ITTÉNVAGYOKAFŐNÖK!" "ATÖRVÉNYÉNVAGYOK!!!" "NEM ÖRÜLÖK!!!" és hasonló dolgok hisztérikus hangon történő előadása, a beosztottjainak szívatása, különösen a nőké és a magasabb/szerinte nagyobb péniszű férfiaké, "csak bosszúból" is.


Általános sulis tesitanárom volt ilyen mindig pálcával ütögette a tőle magasabbakat, röhejesen előrefésülte a kevés haját ami még maradt neki és mindig bemélyített hangon keménykedett. Komikus látvány volt. És mára ő az igazgató. Sejtjük azóta milyen ott a rendszer, igaz-e?

2020. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
77%

#28


Blikk, a hiteles forrás :D


Amúgy meg ezt ki ellenőrzi? Bemondás alapján ilyet készíteni nem valami releváns. Lásd gyakori: Itt olyan 22-es átlag kijönne, hogy ihaj. (És persze mellé a 800 nettó átlagfizetés). Ha "rendes" vizsgálat lenne, akkor azt mondom rendben, de ilyen nem nagyon volt még, nem is lehetséges, mert abban nagyon sokan részt kellene, hogy vegyenek, hitelesített adatokkal - ebben meg ki venne részt? Akiknek kicsi ők tuti nem, szégyenlős emberek szintén nem, így megint kijön a bazi nagy átlag.

2020. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!