Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20+F szűz/prosti dilemma. Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+F szűz/prosti dilemma. Ha megteszem, lehet, hogy segítene, viszont taszít a dolog. Vélemények?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már a "normális" csaj/barátnőkeresési módszerekkel (25+os szűz vagyok 30 felé közeledve), de ahogy látjátok, nem mentem vele sokra. Eljártam szórakozni, beszélgetni stb., az összes szokásos tanácsot követve. Testi problémám nincs, lelkileg vagyok csak szorongós és visszahúzódóbb.


Most már azért erősen nyomasztja a lelkemet a dolog. Voltam már azon a bizonyos oldalon, körülnéztem, de mindig, amikor fel akartam hívni őket, nem tudtam megtenni. Más is volt már így?


(gyerünk, ne kíméljetek)



2019. dec. 1. 16:47
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

#50

Tinder? Arról nem sok jót hallottam...

De egy próbát megérhet.

2019. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét legjobb cimbim ott talált komoly kapcsolatot. Na meg pár egyéjszakás szexet 😃

Randizást gyakorolni tökéletes.

2019. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
Szerintem is tegyél egy próbát a Tinderrel.
2019. dec. 5. 11:38
 54/58 anonim válasza:
10%

Jajj Édesem, annyira sajnálom, hogy ez ennyire nagy feszültséget okoz neked! Nagyon megértem, én 22 éves voltam, mikor elvesztettem és bár te idősebb vagy most, hidd el, én is nagyon feszült voltam már miatta. Minél idősebb vagy, annál inkább aggódsz, mindenhol megírják, hogy ez mennyire nem normális, amitől meg csak még rosszabbul érzed magad... Így 3 év távlatából azt tudom mondani, hogy életem legjobb döntése volt, hogy nem mentem bele semmilyen "csak szex" alkalomba/kapcsolatba. Nem azért, mert ez alapjáraton baj lenne, hanem azért, mert nekem baj lett volna. Amikor már annyira szorongtam rajta, hogy elegem lett belőle, úgy döntöttem, leszarom. Elkezdtem inkább örülni más dolgoknak és az élvezni az életet. Lassan elkezdtem megszeretni magamat, szüzességgel együtt. Sokat ön*kielégítettem egyébként, hogy amennyire lehet, csillapítsam a szomjamat. A vágy egy egészséges és jó dolog, nem kell szégyellni. Aztán randizgattam, sokat, de kb minden első randin eldöntöttem, hogy szóba jöhet-e az a valaki, mert ahogy egyre jobban megismertem önmagamat, rájöttem, hogy nekem szeretetteljes párkapcsolatra van szükségem. Szexológusok könyveit olvastam, elmentem intim torna tanfolyamra (Kriston Andrea), önismereti könyveket olvastam, összeszedtem a bátorságomat és kiköltöztem külföldre. Elkezdtem jógázni, stb stb. Nem lettem így se tökéletes, még mindig sokat szorongtam és nehezen barátkoztam, de kikerült a fókuszból az örök jajj, szűz vagyok (és a sokkal szorongatóbb magányos vagyok) témakör. Aztán elkezdtem fiúkkal/férfiakkal őszintén beszélni (nő vagyok amúgy), érdeklődni irántuk - és nem csak a testük iránt. Elkezdtem tőlük kevésbé félni, de még mindig nem tudtam megnyílni. Aztán elmentem pszichológushoz, változtattam az étrendemen stb. És egy szép napon odajött hozzám a párom, akibe három éve szerelmes vagyok és akivel imádok szexelni, de bármi mást is csinálni - és akkor már nem volt kérdés semmi sem. :) Ismertem magamat, tudtam, hogy mit szeretnék egy párkapcsolattól és fel voltam készülve rá. Ahhoz képest, hogy mennyit vártam, viszonylag hamar lefeküdtünk, mert éreztem, hogy nagyon szeretjük egymást. És úhhhhh, nagyon sokat kellett tanulnunk :'D A szex művészet: az igazi, változatos, örömteli, kielégítő, szeretetteljes szeretkezés pedig tanulni való. Akik jól tudnak szexelni (ez páros dolog ugye), nem csak a testüket elégítik ki, hanem rengeteg mást is: szex közben jó beszélgetni a másikkal, ha úgy van kedvetek, vagy levezetni a feszültséget, vagy csak cirógatni a másikat. Nem behatolással kezdődik és nem is azzal ér véget.

Még egy félelem, ami felmerült nálam, mint későn szexelni kezdő, rögtön párt kereső (és juhú!) találó embernél: eszembe jutott, mi van, ha egész életemben csak egy emberrel szexelek majd? Aztán mindig Lux Elvira válasza jut erre eszembe: "Hány macska farka kell, hogy az égig érjen? Elég egy is, ha az elég hosszú!" ;)

Szóval mindent összevetve egymillió más dolog van az életemben, ami most is nehézséget okoz, de szex felől és szerelem felől maximálisan boldog vagyok. A párom a társam, minden értelemben. Ha ilyet keresel, az nagyon sok munkába kerül: megérteni, hogy ki vagy, miért nincs párod, megtudni, kitapasztalni, hogy milyet is keresel. Úgyhogy egyet értek az előttem szólókkal: az önként és eltökéltséggel látogatott pszichológus nagyon sokat tud segíteni. Tudom, hogy most még elképzelhetetlennek tűnik, de hidd el, lesz még olyan, amikor nem leszel szűz és szeretni fogsz szeretkezni, csak nem adják ingyen. Van, akinek könnyebben megy, van, akinek többet kell küzdeni érte. Csak ne add fel kérlek! L Nagyon drukkolok Neked.

Szeretettel:

Egy fülig szerelmes lány

2019. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim válasza:
10%

előző vagyok:


Ja és prosti témában nem vagyok járatos, de szerintem lehet találni olyat, aki egy kicsit a lelkeddel is törődik. Az viszont biztos, hogy nem tudja pótolni az igazi szeretkezést... el nem ítélnélek érte, tényleg nehéz lehet, de ha érzékenyebb alkat vagy, szerintem vigyázz a szívedre, mert az emlékek formálnak egész életedben. Sok sikert! :*

2019. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
91%

#54. Ezzel inkább csak elvetted a maradék életkedvüket is.


Egy vénszűz férfihoz soha a büdös életbe nem fog odamenni senki. Ha ismerkedik is, 10/9 akkora kopót kap, hogy csak fáj. Ehhez acél idegek és önbecsülés kell.


Szóval necces kontrasztba állítani a férfi-női szüzességet. Mert utóbbi kb egy kincs, minden férfi azt vadássza és inkább az legnagyobb gondod, hogy szerető érzelmi kapcsolatban vesszed el a megannyi lehetőségből válogatva.


Ez összehasonlíthatatlan...

2019. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
#54-es: igen, érzékenyebb lelkű/pszichéjű ember vagyok, mint az átlag. Pont ezért érezném valahol degradálónak a dolgot.
2019. dec. 5. 16:36
 58/58 anonim ***** válasza:
82%
Én sem tartom reálisnak az #54-es válaszadó válaszát.
2019. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!