Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20+F szűz/prosti dilemma. Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+F szűz/prosti dilemma. Ha megteszem, lehet, hogy segítene, viszont taszít a dolog. Vélemények?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már a "normális" csaj/barátnőkeresési módszerekkel (25+os szűz vagyok 30 felé közeledve), de ahogy látjátok, nem mentem vele sokra. Eljártam szórakozni, beszélgetni stb., az összes szokásos tanácsot követve. Testi problémám nincs, lelkileg vagyok csak szorongós és visszahúzódóbb.


Most már azért erősen nyomasztja a lelkemet a dolog. Voltam már azon a bizonyos oldalon, körülnéztem, de mindig, amikor fel akartam hívni őket, nem tudtam megtenni. Más is volt már így?


(gyerünk, ne kíméljetek)



2019. dec. 1. 16:47
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
54%

28 az hogy nem csak a szexelés korul forog a vilag

Kerdezonek is az a baja hogy szerintem a haverjai folyamatosan b*sszztassak hogy nem szexelt még sose

En meg nem bántam meg semmi

Azzal nem lehetek akivel akarok akkor más se kell

2019. dec. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
68%

Ez a legmérgezőbb hozzáállás. Azt felejted ki, hogy 99%-ban azért nem lehetsz azzal akivel szeretnél, mert sugárzod magadból ezt a tengeri uborka vénszüzességet.


Ezt már elszúrtad, szóval kár erőltetni. A kérdezőnek viszont van esélye változtatni. Minden nappal távolabb kerül, de van esélye még.

2019. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

Amúgy senki nem basztat, nem külső nyomás miatt zavar a helyzet.

Egyébként Tinderen összejött néhány match, de ott meg mentálisan vagyok elakadva.

2019. dec. 3. 09:34
 34/58 anonim ***** válasza:

Mi a gond mentálisan?


A match önmagában még semmi. Kb 1/10-edéből lesz valami randiféleség. Ezért határozottan dumálgass velük, aztán kb 3 nap után hívd el azonnal valahová - ha megvan a szimpátia. Nem szabad húzni online a dolgokat.

2019. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:
Túlagyalom a szituációkat. "Mi lesz, ha", stb., nehezemre esik spontánnak, lazának és önfeledtnek lenni, az introvertáltabb természetem miatt, meg a szokásos kommunikációs nehézségek.
2019. dec. 3. 10:37
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kell gyakorolni,.meg hogy sokszor kapsz visszautasítást.


Ez egy ilyen meló.

2019. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérve a kérdésre... túl sokat agyalsz. Menj el prostihoz, legalább ott látsz valamit. Rájössz hogy csak nők, nem angyalok. :)
2019. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
De komolyan, nektek nem volt ilyen taszító ellenérzésetek, amikor megléptétek a dolgot? (Már aki.)
2019. dec. 3. 12:20
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

De volt. Hogyne lett volna?


Viszont egy újabb kudarc után erősebb volt bennem az az akarat, hogy szarok rá, ez egy szükséges rossz és legközelebb nem járhatok így mint te is. Túlgondolás, parázás stb.


Felhívtam. Levajaztuk az alkalmat. Elmentem parázva, letudtam. Pont.


Következő lánnyal sokkal határozottabban és ösztönösen ment minden. Második randink volt. Emlékszem nála voltunk és lovagló ülésben rámült fekete selyem csipkés lingerie-ben.


Nem túlgondondolni... a tett halála az okoskodás.

2019. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%

Nyakamat rá amúgy, hogy azt a lányt is elszúrtam volna a túlzott félénk kedves stílusommal. Nem is ezt találta vonzónak, hanem hogy lazán és határozottan vicces voltam.


Prosti nélkül ugyan olyan kis f..sz maradtam volna.

2019. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!