Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20+F szűz/prosti dilemma. Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+F szűz/prosti dilemma. Ha megteszem, lehet, hogy segítene, viszont taszít a dolog. Vélemények?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már a "normális" csaj/barátnőkeresési módszerekkel (25+os szűz vagyok 30 felé közeledve), de ahogy látjátok, nem mentem vele sokra. Eljártam szórakozni, beszélgetni stb., az összes szokásos tanácsot követve. Testi problémám nincs, lelkileg vagyok csak szorongós és visszahúzódóbb.


Most már azért erősen nyomasztja a lelkemet a dolog. Voltam már azon a bizonyos oldalon, körülnéztem, de mindig, amikor fel akartam hívni őket, nem tudtam megtenni. Más is volt már így?


(gyerünk, ne kíméljetek)



2019. dec. 1. 16:47
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

#10-es, akkor neked ez hatott.


Dagadt nem vagyok, a szokásos visszautasítósdin vagyok túl, elfuserált helyzetek meg a szokásos alacsony önértékelés, stb.

2019. dec. 1. 18:16
 12/58 anonim ***** válasza:
100%

Veszteni nem veszthetsz vele semmit.


Mi tart vissza?

2019. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:

A gondolatok, hogy:

- "csak pénzért sikerült, ennyit tudok"

- "valami legalja nő, aki mindenkivel összefekszik"

- "megjátszott kamu az egész"


Ilyesmik.

2019. dec. 1. 18:54
 14/58 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne menj prostihoz.Először a szorongásodat kellene kezelned.
2019. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%

Az első kivételével ez teljesen igaz. Mit vársz? Műanyag szar lesz az egész. Ez tény.


...de ne így fogd fel.


Ez egy szakember akihez elmész és meggyógyít egy krónikus betegségből. Lehet el se tudsz sülni, vagy épp 5 perc alatt eldurransz. Kit érdekel? Azért fizetsz hogy beadja a védőoltást. Fogd fel úgy, hogy ez csak egy állomás. Eldőltél 25x a biciklivel, akkor megkéred anyádat, hogy tartsa söprünyéllel amíg egyenesbe nem jössz.


Fogd fel úgy, hogy ez csak egy harcigyakorlat ami szükséges a továbblépéshez.


Ne feledd, hogy azért küldenek el a csajok, azért nem működik semmi mert fejben szűz vagy. A lányok nem tolerálják ezt a megszeppent bizonytalan jellemet.


Legközelebb ha ezután csajozol akkor PONTOSAN fogod tudni, hogy hogy működik az egész és hogy nem ördőngősség ez. csak szex. Mechanika első osztály :)


Ezt megérzik a lányok is, és nem fognak fejvesztve menekülni egy vénszűz elől.

2019. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
87%

Engem azert dobtak a lanyok, mert tehetetlen balfek voltam szuzkent. Eselytelen igy csajozni! Erdekes miutan elvette a prosti (am gagyi volt, de nem erdekelt. Amiert jottem megkaptam. Meg se fordult a fejemben, hogy ettol luzer lennek) az elso lanynal mar tudtam mit akarok. Elso randin megfogtam s kezet es megcsokoltam. Masodik randin mentem fel hozza kicsit izgulva - de nem panikolva! Es szeretkeztunk. Benaztam, de nem erdekelt mert tudtam hogy bejovok neki. Bejott az hogy hatarozottan kezeltem es ha szobajott a szex akkor nem estem oszze az agyverzestöl 😃

Akkor vesztettem el tenyleg a szuzessegemet, nem szegyen bevallani, de magamtol ez nem ment volna. Ezt a lanyt is elszurom a francba, ha nincs elotte hivatasos segitseg! Amugy tiszta lakas, tiszta szolis, tetkos csaj. Mint egy igenyes diszkoba jaro fodraszno akihez regen jartam. Nem kell felni toluk, csak nok 😃 te meg rettegsz most az osszestol.

2019. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
21%

En 42 szuz vagyok de leszarom

Prostihoz semmikepp ne menj

2019. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:
#17-es: Jó neked, de valamiért én nem ezt a mázlista, remete beállítottságot kaptam. :)
2019. dec. 1. 19:24
 19/58 anonim ***** válasza:
0%

Mitől mázlista egy 42 éves látens meleg 42 éves vénszűz kilét?


Én inkább az öngyilkosságot választanám akkor...

2019. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Különös, hogy ilyen idősen soha sem vágyott még valaki kapcsolatra.
2019. dec. 1. 20:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!