Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20+F szűz/prosti dilemma. Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+F szűz/prosti dilemma. Ha megteszem, lehet, hogy segítene, viszont taszít a dolog. Vélemények?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már a "normális" csaj/barátnőkeresési módszerekkel (25+os szűz vagyok 30 felé közeledve), de ahogy látjátok, nem mentem vele sokra. Eljártam szórakozni, beszélgetni stb., az összes szokásos tanácsot követve. Testi problémám nincs, lelkileg vagyok csak szorongós és visszahúzódóbb.


Most már azért erősen nyomasztja a lelkemet a dolog. Voltam már azon a bizonyos oldalon, körülnéztem, de mindig, amikor fel akartam hívni őket, nem tudtam megtenni. Más is volt már így?


(gyerünk, ne kíméljetek)



2019. dec. 1. 16:47
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%

Ha másképp nem megy, döntsd el pénzfeldobással :) A prostinál nem agyalni kell, meg jófejnek lenni, meg jól csinálni, hanem tejelni, és sodródni az árral.

Viszont minél tovább vagy egyedül, annál inkább csökken az esélye annak, hogy valaha is lesz valakid.

Én ugyan nem vagyok szűz, fiatalon volt csajom, de már régóta nincs, mára kb. annyira idegenné vált ez az egész csajozás-dolog, mint a kínai nyelvtan.

Kb. annyi esélye van összejönnöm valakivel, mint a lottóötösnek. Bár ott legalább annyit megteszek, hogy veszek szelvényt :)

2019. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha tuti akarsz nőt, valamiben legyél kiemelkedő, az bejön nekik. Kinézet, sport, pénz, hatalom, zene, művészet, stb. Még a hírhedt sorozatgyilkosoknak is komoly rajongói akadnak... Keresd meg magadban, amiben jó lehetsz, amivel kitűnhetsz.
2019. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%

Sose késő újrakezdeni... én is több évig voltam egyedül karrier meg minden sz.r miatt.


Nagyon nehéz volt visszaszokni. Nem is akartam a kapcsolatot annyira, szóval szakítottunk is akkor a csajjal. Nem jó ez a sok kihagyás, legalább időnként kell valami kaland, mert befásul az ember az agglegény életbe.

2019. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
Csak az a gond hogy normális nô nem lesz prosti. Mert ha még nem is akar dolgozni de szép, akkor keres gazdag csávót és azt húzza le, nem dugatja magát akárkivel. Mellesleg a rosszlanyokon meg hasonló oldalakon ezek a lányok fel tunningolják a képeiket, nem is kicsit. Szóval ne lepôdj meg kérdezô ha odamész azt rohadnak a csaj fogai, vagy már nincs is neki. Vagy 20 évesnek mondta magát azt közbe meg 35.
2019. dec. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Mellesleg oda bemész mindenképp fizetsz. Ha nem dugod meg mert nem tetszik akkor sem jöhetsz ki fizetés nélkül. Nincs egyedül a nô.
2019. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, meg a személyiségüktől. Az is, akit évekkel ezelőtt felhívtam, eléggé barátságtalan hangnemben vette fel a telefont.
2019. dec. 4. 10:32
 47/58 anonim ***** válasza:
Az meg a másik, nem biztos hogy kedves lesz és minden úgy lesz ahogy te akarod. Sok rosszat olvastam már róluk. Am egyszer én is felhívtam egyet, egy csávó vette fel a telefont. Gondolom a stricije volt. Én le is raktam.
2019. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen jó fej volt a telefonban is, meg ott is. Kedves, türelmes, tiszta modern lakásban.


Nyilván műanyag volt az egész és el se tudtam sülni, de amire érkeztem teljesen jó volt. Punciba bedugni a farkamat. Szüzesség no more. 😃

Rosszlányokon talán még fent van Kriszti néven.

2019. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
82%

Én is félek 25+-os aggszűz sorstól, pedig csak 19 éves vagyok.

Mit kéne tennem?

F

2019. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%

19 év még fiatal. Azt egyáltalán ne szégyeld.


A legtöbb mai fiú szűz még egyetem első éveiben... de érettséginél még sok a szűz. Ez tuti, max sokat kamuznak.


Tindert próbáld meg aktívan, gyakorold az ismerkedést. Hozz össze pár randit, legyen ez az első cél. Nem muszáj egyből a legjobb nőkre hajtani, inkább gyakorolj kicsit.

2019. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!