Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20+F szűz/prosti dilemma. Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+F szűz/prosti dilemma. Ha megteszem, lehet, hogy segítene, viszont taszít a dolog. Vélemények?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már a "normális" csaj/barátnőkeresési módszerekkel (25+os szűz vagyok 30 felé közeledve), de ahogy látjátok, nem mentem vele sokra. Eljártam szórakozni, beszélgetni stb., az összes szokásos tanácsot követve. Testi problémám nincs, lelkileg vagyok csak szorongós és visszahúzódóbb.


Most már azért erősen nyomasztja a lelkemet a dolog. Voltam már azon a bizonyos oldalon, körülnéztem, de mindig, amikor fel akartam hívni őket, nem tudtam megtenni. Más is volt már így?


(gyerünk, ne kíméljetek)



2019. dec. 1. 16:47
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%

Olyant keress akinek van értékelése és azt írják h "barátnő fíling"

Ők is emberek és ők is nők. Nem harapnak.

2019. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
54%
Szextarskeresoket probaltal?
2019. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
0%

Keress egy pszichiátert. Önmagában a prosti nem segít, csak ha helyén tudod kezelni.


... de még ehhez is gyáva vagy. Így reménytelen aggszűznek tekinthető vagy. Segítség nélkül ez veszett ügy :(

2019. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
73%

Szextárskereső? Haha vicc.


Abból akár öngyilkosságig/incel mészárlásig fajuló eset is lehet.


Ott nem vénszűz felnőtteket keresnek a nők. A teljesítménykényszer miatt szinte biztos a felsülés lehetősége egy szorongónál.

...

Itt olyan megalázások érhetik, hogy öngyilkosságba is torkollhat. Két barátom is kikapott ilyeneken. Úgy kellett összegereblyéznem őket a porbaalázás után.

2019. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Eddigieknek: voltam már pszichiáternél/-ológusnál/coachnál. Túl sokat nem dobtak.
2019. dec. 1. 17:36
 6/58 A kérdező kommentje:
#2-es: gondoltam már partnerkeresőkre, de tisztában vagyok azzal, hogy ott tapasztalt partnert keresnek, nem full kezdőt.
2019. dec. 1. 17:37
 7/58 anonim ***** válasza:
0%
Én is olyan vagyok mint te, de én biztos nem megyek prostihoz. Ki tudja milyen betegségeket terjesztenek. Nem ér meg az az öt perc annyit. Aztán lehet elkapok valami gyógyithatatlant és gyógyszereken kell majd élnem. Szóval szerinted ezt gondold újra.
2019. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy mások is írtak korábban nem jó ötlet! Ha most nincs önbizalmad a prosti utána még annyi sem lesz! Az fogod érezni hogy volt egy 2 perces szex és béna vagy benne. Később se lesz normal úton kapcsoaltod és csak az fog járni a fejedben hogy értéktelenebbek vagy azoknál a férfiaknál akiknek nem kell fizetni azért hogy “undorodva “ hozzáérjen egy nő.


Ebből lehet ám komoly depresszió , lecsúszás vagy öngyilkosság is.


Csak azt tudom tanácsolni hogy vedd észre mi a baj veled. Ha csóró vagy akkor felnőttként is lehet tanulni munka mellett. Aztán lesz olyan állásod hogy több lesz a pénzed ami kellhet a csajozashoz. Ha a kulsoddel van a baj? Pl dagadt vagy? Azt le lehet adni pár hónap/ év alatt! Szóval a sorsod a te kezedben van!

2019. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem próbáld ki, máskülönben nem tudod meg, neked való e, vagy sem
2019. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ez az egy dolog ami segített. Voltam előtte 5 szakembernél. Kaptam gyógyszert is. jó az tényletg segített de nem a nőknél.

Csak és kizárólag a prosti oldotta fel ezt a gátat.


Mostanra annyira megdobta az önbizalmamat az első igazi barátnő, hogy szakítottunk is. Élni akarok, ismerkedni, csajozni. Jelenleg két kollaganőm nyomul rám 😃 valahogy kiszagolták hogy nem vagyok már szűzbalf...sz.


Mondhatni pálfordulat volt

2019. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!